Skocz do zawartości

Bronies 2013


Sttark

Recommended Posts

Więc..jaki dla was był ten rok? Jak dla mnie fandom zdecydowanie zyskał na wielu niesamowitych animacjach. Snowdrop oraz Double Rainboom wyszły, pomijając wszelkie drobnostki, bardzo dobrze i mają świetną popularność. Tworzenie filmików w SFM również poszło na przód, szkoda, że tego nie można powiedzieć o muzyce. Alex S przestał robić utwory związane z fandomem, Tombstone nie wypuścił zbyt wielu kawałków a Glaze opierniczał się cały rok. Jednak chyba coś za coś...mimo wszystko było bardzo fajnie i miejmy nadzieje, że następny rok będzie równie owocny i przyciągnie nowych fanów MLP. Możliwe, że coś pominąłem, ale jestem ciekawy co dla was było najważniejsze w tym roku :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=xFrFc12Cp0U

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, muzycy, których utwory przypadły mi do gustu troszkę mnie zawiedli. Może to tylko tymczasowa przerwa, a może już nie wrócą do fandomowej twórczości. W każdym razie, nie mogę powiedzieć, że ten rok był zły. Nie był. Ma swoje plusy i minus jak każdy inny. Mam takie jedno spostrzeżenie, (może to tylko mi się tak wydaje) że faktycznie MLP w dużym stopniu było taką "modą internetu". Dużo ludzi odeszło z fandomu i ogólnie wydaje mi się, że jest jakoś... hmmm... spokojniej? ciszej? jeśli chodzi o MLP.

Nie wiem czemu, ale jakoś ciężko mi dzisiaj poskładać zdania, więc nie wiem czy wszyscy zrozumieją, co chcę powiedzieć. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten rok jest o tyle ważny, że dowiedziałem się o Fandomie i wszystko jest dla mnie nowe.

 

Jeżeli zaś chodzi o zastój w twórczości, to chyba można zwalić to na start nowego sezonu niewiele ponad miesiąc przed końcem roku. Pierwszy kwartał 2014 wygląda obiecująco. Za oknem zima, która choć łagodna, oznacza krótsze dni i długie wieczory, które można pożytecznie spędzić tworząc kucykowe dzieła : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że ten rok był super :). Tak po prostu :D. Jeżeli chodzi o Snowdrop, to jest bombowe, ale za to Double Rainboom moim zdaniem to porażka :P. A propos Alex S. - on raczej napewno nie wróci do fandomu. Wyższe progi i te sprawy xD na facebooka wpuszczał nawet niedawno zdjęcie na którym widnieje razem z.. *uwaga* ..Skrillexem. Nwm jak wy, ja tam Alexowi życze powodzenia :). Hej ale za to DJ Pon-3 strasznie dużo odwalił :D a go bardzo cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013 pod względem muzyki rzeczywiście troche spowolnił, nawet bardziej niż troche, wiadomo, długa przerwa, teraz mieliśmy raptem jedną piosenke w serialu, więc trzeba troche czasu zanim to ruszy. Za to pod względem animacji i artów jest jak najbardziej na +, szczególnie jakość. Co przyniesie 2014, to sie przekonamy, ciężko spekulować póki co.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższe progi i te sprawy xD na facebooka wpuszczał nawet niedawno zdjęcie na którym widnieje razem z.. *uwaga* ..Skrillexem. Nwm jak wy, ja tam Alexowi życze powodzenia :). Hej ale za to DJ Pon-3 strasznie dużo odwalił :D a go bardzo cenie.

Widziałem zdjęcie. Też mu życzę powodzenia. Mimo, że nie prawdopodobnie nie wróci do kucyków, to jego utwory cały czas są fajne. A co do DJ Pon-3 to faktycznie się zaangażował.

Mam nadzieję, że nie tylko pierwszy kwartał nowego roku będzie dobry (zakładając, że będzie), ale cały rok okaże się lepszy niż ubiegły. Sam bym się zaangażował w muzyczną część fandomu, no ale cóż... Powiedzmy, że na razie mam "początki początków" wkraczania w tą sferę. :D W dodatku znajomi "nie-bronies" pewnie nie daliby mi żyć. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten rok, jako dla fana kucyków nie był zły. W lutym zacząłem swoją przygodę z tworzeniem własnych opowiadań, podobno ktoś je nawet polubił :v.

Ponadto, pojawiło się kilka naprawdę świetnych animacji, Snowdrop, Double Rainbow, Children of the Night i wiele innych, których teraz mogę nie pamiętać.

 

Poznałem twórczość kilku pisarzy których lubię poczytać od czasu do czasu. W sumie w tym roku stałem się aktywny w fandomie. Fakt, zarejestrowałem się w lipcu 2012, ale aktywny jestem na forum od marca. Reasumując, 2013 to rok w którym wstąpiłem do fandomu, tak jak powinienem to zrobić w 2012.

 

A ponadto, końcówka roku 2013 przejdzie do historii, głównie dzięki temu nagraniu: :yay:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zeszły rok (2013) był obfity głównie w animacje jak Button Adventures, Double Rainboom, Snowdrop, Epic Rage Time, ale jeżeli chodzi o muzykę w 2013 było wiele okazji (niestety tylko na początku roku i na krótki czas w okresie czerwiec-lipiec), ale i tak wyszło tylko 15 utworów (w tym 7 w odcinku S3E13 i 6 z filmu Equestria Girls).

Nie dziwie się że nie było zbyt wiele remixów, ani niczego podobnego. W tym roku zaskoczyli mnie artyści tacy jak Aviators, czy Feather. W sumie nie potrafię wymienić ani jednego dobrego (powalającego) kawałka który by mi utkwił do dziś.

Mam nadzieje że 2014 będzie lepszy pod tym względem (muzyki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni rok nie był dla mnie bardzo wyjątkowy, podobnież był obfity w animacje i mniej obfity w muzykę, ale dopiero od tego roku zacząłem więcej tych rzeczy oglądać więc nie mam jak go porównać z poprzednimi latami(ale to co dotychczas widziałem było naprawdę dobrze wykonane). Chociaż mimo wszystko w tamtym roku poznałem osoby które oglądają serial i nie poznały go przeze mnie(część z nich to najbardziej irytujące istoty jakie w życiu poznałem). Mimo wszystko tamten rok będę kojarzył kucykami bo dopiero w tym roku bardziej wszedłem w fandom, i oby ten rok był lepszy od poprzedniego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...