Skocz do zawartości

Gosu/Imu rozpoczyna przygodę z gimpem!


Gosutokage

Recommended Posts

Po co ten piorun?! Nie mogłaś więcej ognia?

I po co znowu "wiaterek" + świetliki + moja teksturka? Czyli znowu nietrafione|nawalone.

"Ten piorun" to Cutie Mark Spitfire...

 

Powiem tak. Ta pierwsza mi się nie podoba ze względu na dobranie kolorów. Lepsze byłoby srebrne tło.  Coś mi jeszcze nie pasuje, ale nie wiem co... Podobają mi się te gitary... Daj teksturkę (i serduszka też od razu)

Octavia gra na wiolonczeli (http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/4939/dimavery-wiolonczela-1-2.jpg) a nie na gitarze (http://bieszczadzkieanioly.cba.pl/wp-content/uploads/2011/11/gitara.jpg).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luny są boskie tylko powinny być trochę "mniejsze" jeśli mają się nadać na sygnaturę na forum.  

W Lunie nr. 3 tej pod Vinyl nawaliłaś za dużo jaskrawości w jednym miejscu, rozumiesz?  

Natomiast Dj Pon 3 tak jak Spitfire, wygląda jak za ciemną zasłoną mglistą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że sygnoblokowe. Ta pierwsza nawet ujdzie, jednakże ta druga jest straszna... taka jpg'owata... taka pikselowata T_T Za ciemna. Więcej jaskrawości~. Powiem tak. Coraz więcej pikselowatych robisz :/

 

 

Zjedz czekoladę oreo, przynajmniej ona mi pomaga na sygnobloki B)


Pozdrawiam,

gj3t.jpg

Edytowano przez Tsukumi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.... Fu?

Kolory nie komponują się... Brzydko wtopiłaś. Brudne włosy.... Niepotrzebnie zmniejszyłaś krycie na krawędziach | wymazałaś. Puste w tym cosiu między kwiatami a moją teksturką. I takie btw... NA PRAWDĘ?! Ogień i Ara?! ... jak już to powinnaś wkleić Elesis.

Taka jest moja opinia.


Pozdrawiam,

gj3t.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie, ale trochę spadło na jakości i wysokość sygnatury nie powala, postaraj się bardziej, raz próbuj w gimpie, raz w photoshopie.

(PS. Kiedy coś z kucami?)

 

PS2. 300 POST! :ming: (Rok na forum i zero punktów ostrzeżeń :rarityawesome:)

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...