Skocz do zawartości

PolFanAnimations - animatorzy i scenopisarze poszukiwani!


Kuracyja

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Postanowiłem założyć grupę animatorską o nazwie "PolFanAnimations" - zajmie się ona tworzeniem animacji fanowskich głównie z MLP, ale nie tylko.

 

Poszukuję animatorów i scenopisarzy, którzy mają podobny pomysł bądź coś już wymyślili.

 

Nie proszę od razu o powalające efekty, z czasem doświadczenie wzrasta :)

 

 

Chętni mogą rejestrować się na stronie: http://polfananimations.cba.pl, prosiłbym tylko o potwierdzenie w tym temacie swojej rejestracji, tak dla pewności ;)

 

 

Jeśli macie pytania, postaram się na nie odpowiedzieć.

 

 

PS. Szukam jeszcze grafika, który może wykonać logo grupy, ale to już na PW.

Edytowano przez kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
Jakieś portfolio, prezentacja, przykładowa animacja? Wiesz, trzeba coś wnosić do takich projektów, a nie objąć posadę zarządzającego i pociągać za sznurki. ;p Podobne projekty już widziałem, jednak żadna z grup niczego nie stworzyła. Animacja to naprawdę trudna i czasochłonna sztuka.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Jakieś portfolio, prezentacja, przykładowa animacja? Wiesz, trzeba coś wnosić do takich projektów, a nie objąć posadę zarządzającego i pociągać za sznurki. ;p Podobne projekty już widziałem, jednak żadna z grup niczego nie stworzyła. Animacja to naprawdę trudna i czasochłonna sztuka.

1. Zajmuję się montażem, aktualnie brak jakiejkolwiek roboty... :-P Scenopisy także łatwo mi idą.

2. Spokojnie, to nie będzie na zasadzie "rządów twardej ręki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...