Skocz do zawartości

[Dyskusja] Flutterbat i jej popularność. Wiecie może dlaczego?


KochamChemie

Recommended Posts

Nowy odcinek... spodziewaliśmy się raczej odcinka poświęconego Applejack. Na początku mogło się tak zdawać. Walka ze szkodnikami, nic wielkiego. Sad Applejack będzie na 100% uratowany, nietoperze znikną...  Pewnie Twilight rzuci jakiś czar i plaga przeminie. O! Na dodatek była dobra(według opinii większości... statystyki nie kłamią) piosenka. Nooo, w sumie tak się stało, przewidywalna część odcinka była przewidywalna. Ale cóż to? Zostało jeszcze ~10 minut do końca... co jest nie tak? Ha, tutaj autorzy odcinka wpadli na genialny pomysł. Zamienili Fluttershy w Jabłkowampira!  Oczywiście była to wina nie do końca udanego czaru... ale nie ważne! Czar udało się odwrócić, Drżypłoszka wróciła do swojej pierwotnej postaci... 

 

Yay! Flutterbat! Nowe wcielenie Fluttershy, tylko na jeden odcinek, a jej popularność rosła w postępie eksponencjalnym(nadal rośnie). 

 

Uwaga duży obrazek, adekwatny do tematu.

Urocze :)

flutterbat_vector__batpony_fluttershy_fr

 

 

Doskonały pomysł na odcinek? 

Może wyjątkowy urok postaci? 

Wcześniejsza fascynacja kuco-gackami z odcinka: "Luna eclipse" ?

 

 

Uuuu... dużo teorii się nazbierało... ale nadal nie wiem czemu jest tak popularna. (albo czemu ma duże d(popularność)/dt)

Może o tym podyskutujemy? (tak... nazwa tematu raczej to sugeruje) 

 

A może ten duży "przyrost" popularności skończy się i pryśnie jak bańka mydlana? Co o tym sądzicie?

Jaka jest przyszłość tego chwilowego "wcielenia" Fluttershy?

 
Link do komentarza

Myślę, że będzie tak jak z Derpy.  

Występowała w swojej roli w jednym odcinku i każdemu się spodobała,  

teraz fanów myślę, że jest mniej.  

Flutterbat jest naprawdę śliczna i widziałam już kilka OC stworzonych według właśnie niej.  

Więc na razie myślę, że to przez słodkie oczka, grzywę i skrzydełka. 

Nie za bardzo różni się od prawdziwej Fluttershy, no jedynie uszka, skrzydła i inny kolor oczu.  

Dlatego fani nietoperzy też ją pewnie polubili, a może i nawet fanów zwykłej Fluttershy wzrosła liczba?  

Trzeba by się nad tym zastanowić i trochę pomyśleć.  

Po za tym znalazłam kilka świetnych artów o niej  

UWAGA! Jest ich dość i duże też dość.  

 

flutterbat_by_mykegreywolf-d6zrklx.png

d6ff225ebed1d94e43590b5adcd4faa2-d6zr9aa

flutterbat_by_high_roller2108-d6zwqzt.pn

hunger_by_grennadder-d6zwko7.jpg

hanging_flutterbat_by_rulsis-d6zswh9.jpgshy_but_batty_by_tsitra360-d6zw9xu.jpg

 

Było tego więcej :) Szybcy ci artyści ;)

Flutterbat trafiła na listę moich ulubionych, a dlaczego?  

A dlatego, że w połączeniu z nietoperkiem jest na prawdę przecudowna. 

 

 

Nie jest to temat do umieszczania takiej potężnej ilości obrazków z Fluttershy. Było by miło, gdybyś wstawiła to do http://mlppolska.pl/watek/850-arty-i-filmiki-z-nasz%C4%85-flutterk%C4%85-vol2/page-16 ~KochamChemie

Edytowano przez KochamChemie
ekchm... dużo grafik. Tak trochę nie ten temat.
Link do komentarza

Zdobyła taką popularność, bo była swego rodzajem zaskoczeniem :celgiggle:  . Od kilku lat obserwuje fandom, i chyba nigdy nie widziałam żadnej z mane6 w formie nietoperka :badass: . Dodatkowo wampiry w equestrii dają nowe możliwości ludką piszącym fanfiki bądź też robiących fanarty zgodne z kanonem

Link do komentarza

Niby wróciła do swojej postaci, ale pod koniec przecież widać, że ma kły. Nie miałbym nic przeciwko kolejnemu odcinkowi z Flutterbatem.

Sama zamiana Shy w wampira była rzeczywiście zaskoczeniem. Tylko szkoda, że najwięcej zmian przechodzi Fluttershy, a reszta prawie wcale (nie licząc tego, co robił Discord i raka skóry skrzydeł u Twilight)

Link do komentarza

Ja na początku myślałam, że to wymysł fanowski - przed obejrzeniem odcinka trafiłam na komiks z Flutterbat i stwierdziłam, że ktoś miał fajny pomysł. A tu proszę - kanon! Pozytywnie zaskakujący. Myślę, że popularność jak gwałtownie skoczyła, tak równie szybko wróci na normalne tory.

Link do komentarza

Nie da się ukryć że Sarosianie (Damn you, Background Pony! Damn you!) są interesującym i na swój sposób podnoszącym poziom cukru przedstawieniem kucyków. Polecam zapoznanie się z artami Inuhoshi-to-Darkpen (ostrzeżenie przed cukrzycą), która rysuje je wprost wspaniale.

 

Jest dokładnie tak jak powiedział Władca - połączenie Sarosian z powszechnie lubianą (ach ta sztuka niedpowiedzeń!) Fluttershy musiało dać taki a nie inny efekt. Jednak patrząc na jakość powstających artów to bardzo dobrze. Teraz pozostaje czekać na wysyp wysysających soki fanfików i mieć nadzieję, że okażą się równie dobre.

Link do komentarza

Jeśli mam być szczery, to byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego odcinka - "Niby co? Fluttershy wampirem?! Herezja!". Ale po obejrzeniu odcinka spodobała mi się jej wampirza forma bo jest po prostu przeurocza. Co wcale nie zmienia faktu że rad jestem z powrotu naszej kochanej klaczki do normalnej postaci ( Ostatnie sekundy odcinka jednak trochę martwią...)

Link do komentarza

Oni tak naprawdę nie lubią Flutterbat tylko Batmana i liczą na shiping świnie sprośne.

 

cd31dd7ee63c67ff982c62ab7938f5a1.jpg

 

Ah, Ty to zawsze potrafisz powalić takim postem :D

Mi osobiście "Flutterbat" przypadła BARDZO do gustu, dziś motyw wampira faktycznie mógłby być odebrany jako nudny i przejedzony (ap ropo mody) ale tutaj to odkręcili w oryginalny jak na ten remat sposób, czyli soko-jabłkowożercze wampiraki. No tego jeszcze nie grali! I ta postać Flutterbat... przeurocze! Śmiem rzec ,że to najsłodsza postać w całym MLP FiM! Niestety nie spodziewam się dalszych odcinków z FB, ale, ALE, naprawdę byłoby dla mnie ogromnie pozytywnym zaskoczeniem gdyby jednak to wcielenie FS się jeszcze kiedy pojawiło 

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość Flutterbat

Cóż jestem prawdziwą Flutterbat ale przyciągneło mnie to według mnie jestem w tej wersji odważniejsza i silniejsza niż Fluttershy.

 

 

 

Proszę o składną i bardziej rozwiniętą odpowiedź. Następne tego typu będą karane. ~KochamChemie

Edytowano przez KochamChemie
Poprawa.
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Szczerze mówiąc, ciężko powiedzieć. Można co prawda mówić, że jest to spowodowane połączeniem kuco-wampirów z ulubioną postacią Mane6, bądź spowodowane alternatywną formą samą w sobie. W mojej opinii to wygląda tak, że jest to jedyny przypadek, kiedy żółta klacz przestaje robić za wieczną ofiarę losu i jest w pewien sposób pewna siebie. Taką formę polubiła nawet część ludzi nieprzepadających za nią.

Link do komentarza

well...

 

1.Lubię nietoperze i bat ponies.

2.Lubię fanficki w których Fluttershy jest wampirem.

3.Według mnie wygląda jeszcze lepiej z tymi kiełkami i uszkami.

4.Fluttershy jest moją ulubioną postacią z Mane 6

 

Po prostu trafiło w mój gust

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...