Skocz do zawartości

Najlepszy odcinek sezonu 4 w 2013


Gość

Recommended Posts

Nasza ankieta dobiegła końca, a oto wyniki:

 

1 Miejsce - Bats!

2 Miejsce - Princess Twilight Sparkle

3 Miejsce - Castle Mane-ia

 

Wraz z najlepszymi najgorszym okazał się odcinek... Flight to the Finish!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło nawet, bo Bats! było jednym z lepszym odcinków w 2013 roku! Ale też szkoda bo CMC według forum był najgorszym, ale każdy ma własną opinię, Życzę lepszych odcinków w roku 2014! Więcej kucyków yeya!! c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Power Ponies- uśmiałam się nieźle, dobra parodia.

2. Princess Twilight Sparkle- za walkę i przemoc. Oraz wciągająca fabułę, połączoną z mrocznym klimatem.

3.Bats!- piosenka + Flutterbat

 

Najgorszy jest zaś "Flight to the Finish", który jest po prostu nudny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie inny sezon niż poprzednie. Bardziej zwracający uwagę na rozrywkę niż na rozwój postaci. Nie ma w tym nic złego w końcu mieliśmy już trzeci sezon który służył właśnie do tego i zakończył się właśnie zakończeniem wątku Twilight uczącej się o przyjaźni. Więc

 

1. Flight to the Finish- Za rozwój postaci, za ich zachowanie, świetny morał, konflikt między CMC i świetną piosenkę. (Innymi słowy podzielam zdanie tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=wd4PA8cBRSk )

2. Oczywiście Bats!- Vampire Fluttershy, muszę mówić coś więcej?

3. Princess Twilight- Świetny sposób na rozpoczęcie sezonu, animacja, world building, lore świata, postacie, i oczywiście sprawienie że Discord jest bardziej niczym Q

4. Power Ponies- Sam odcinek niezbyt głęboki, ale Fluttershy Hulk.

5.Castlemane-ia- Niezbyt głęboki i oryginalny odcinek ale przyjemny do oglądania.

??????. Daring Don't- Co?! Daring Doo jest prawdziwa?! Ale... to nie ma... ale... czy ja oglądałem fanfic? Ten odcinek zostawił mnie tak bardzo skonfundowanym że nie miałem pojęcia co o nim myśleć. Z jednej strony jest zabawnie a z drugiej... bardzo dziwnie. 

Edytowano przez Pan_eLka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój ranking:

 

1. Bats! - miał wszystko, co dobry odcinek mieć powinien: akcję, humor, nieco mroczny klimat, nietoperze (moje ulubione zwierzęta), Fluttershy w roli głównej (moja ulubiona spośród Mane 6), znakomita piosenka, ładny morał, pokaz przyjaźni (Applejack poświęcająca swoje pokazowe jabłko dla przyjaciółki), ufff... 

2. Princess Twilight - również świetny, choć bywały lepsze dwuczęściowce (Canterlot Wedding i Return of Harmony). Mimo wszystko, bardzo ciekawy - sceny z przeszłości, znakomity Discord, tajemnicza atmosfera i zaskakujące rozwiązanie (kompletnie nie spodziewałem się, że te ziarna będą miały jakieś znaczenie). Plus magiczne pudełko, otwierające nowe możliwości serialu.

3. Castle Mane-ia - początkowo mi się nie spodobał, ale po ponownym obejrzeniu znacznie zyskał w moich oczach. Mało odkrywczy, przewidywalny, jednak zabawny i utrzymany w klimacie poprzednich sezonów.

4. Daring Don't - taki sobie... Zachowanie Rainbow Dash naprawdę mnie rozbawiło, miło było znów zobaczyć Ahuizotla, sporo ciekawych nawiązań (akcent kuca - przywódcy złoczyńców... mega). Ale rzeczywiście całość mało współgrająca z tym, co dotychczas wiedzieliśmy o Equestrii.

5. Flight to the Finish - wystawiłbym taką samą ocenę jak "Daring Don't". Odcinek, że tak powiem, "bezpieczny". Twórcy nie szarżowali zbytnio, więc wad zbyt wielu nie znalazłem... niestety zalet również. Niezła piosenka, na plus również realistycznie pokazany konflikt między CMC. Liczyłem jednak, że bardziej chwyci za serce.

6. Power Ponies - ja rozumiem nawiązania, itp., ale... nie. Może dlatego, że nie jestem wielkim fanem komiksowych superbohaterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...