Skocz do zawartości

[Event] Zapytaj Lightning Dust


Aretra

Recommended Posts

lightning_dust_is_ready__svg__by_hankoff

 

Uwaga, uwaga.. Właśnie dziś, nareszcie, z lekkim spóźnieniem, Lighning Dust zawitała tu, do działu Wonderbolts, na krótki event.. 

 

Tak, dokładnie. WY będziecie pytać MNIE, w TYM o to niesamowitym temacie, poświęconym mnie. O ile znajdę czas dla was, z pewnością odpowiem na dręczące was pytania. Oczywiście, mam prawo wykluczać pytania, które mi się nie spodobają.. Pytania mają zgadzać się tylko z moją [wspaniałą] osobowością.

 

Może wystarczy tej skromności, co? 

 

Wiesz, nie jestem jakaś niedorozwinięta, co tłumaczy, że o wiele lepiej wiem co powiedzieć, a ty mnie nie pouczaj, bo wiadomo, że jestem lepsza. Każdy to udowodni, bo kto nie? Teraz już siedź cicho, bo chcę dokończyć moją oficjalnie oficjalną przemowę wstępną. Ekhm.. Na czym skończyłam? Tak więc, pytania które mi się nie spodobają, będę wyeliminowane, a autor pozna moją ciemną stronę. Już ja tego dopilnuję! Miałam wcześniej swoją zapytajkę, w innym dziale, ale postanowiłam, że jako pojawi się ona w tym dziale(niestety na krótki czas)otrzymam więcej pytań! Tak, taki plan miałam od początku! Jestem genialna!

 

Chciałabym dodać, że gdyby nie ja i Sosna, długo byś w tym dziale nie poparadowała.. A poza tym, to tylko dzięki nam tu jesteś, nieprawdaż? Tak też myślałam. 

 

Może i tak, ale czemu tu jestem? Bo jestem fajna i zasługuję na to miano.. Chociaż, nie pomija to faktu, że JA powinnam mieć swój własny dział, którym mogłabym zajmować się sama i żaden pseudoludź-avatar nie wchodziłby z kopytami! Tak powinno być. A to wydaje się takie proste.. Zyskałabym na tym tysiące fanów.. Tysiące! Miliony! Pomyśl tylko. Jestem tu już w ostatecznej ostateczności, bo o wiele bardziej wolę to miejsce, od pewnego działu, w którym byłam traktowana jak "inne kucyki", a tak przecież być nie może! 

 

Może skończmy to bezsensowne gadanie i zajmiemy się pytaniami... Ha! Jak założysz swój dział, na pewno będę twoim pierwszym hejterem! Dajże sobie spokój.. Zawsze zaczyna się od czegoś drobnego, potem z biegiem czasu, zyskuje się coś lepszego! Ale Ty nic nie osiągniesz bez cierpliwości, moja droga! 

 

Żartujesz? Jestem w stanie wszystko osiągnąć od razu! Mogłabym i zaczynać od samego szczytu!

Mniejsza, a zre... Phi! Mniejsza? To przecież sprawa o mojej niesamowitej przyszłości!

 

____________________________________________

 

Powiem jeszcze kilka słów przed.. Po pierwsze, pytajcie sobie jak chcecie, jednak sens pytania, będzie świadczył o waszym poziomie. Obowiązuje tu główny regulamin forum, oraz regulamin działowy. 

 

Dobra, pytajcie się mnie, o co tylko chcecie! Ale tak jak wspomniałam wcześniej, pytania, które mi się NIE SPODOBAJĄ, może i na takowe odpowiem, ale autor pożałuje, że się urodził! Weźcie pod uwagę przede wszystkim to, co wyżej napisała moja skromna koleżanka.

 

DO DZIEŁA! 

 

Link do komentarza

Hejka mam kilka pytać:

 

1. Czy próbowałaś kiedyś wykonać "ponaddźwiękowe bum"?

2. Masz kogoś na kim się wzorujesz?

3. Znasz może kierowcę wyścigowego Lewisa Hamiltona? Moglibyście się świetnie dogadać.

4. Skąd pochodisz?

5. Jest jakiś powód, dla którego układasz sobie grzywę inaczej niż inne kuce?

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza

Jesteś jednym z bardziej lubianych przeze mnie kucyków, dlatego bardzo się ucieszyłam, że powstanie jakaś zapytajka o Tobie.

1.Czy nadal uczęszczasz na zajęcia do Akademii Wonderbolts, czy zrezygnowałaś z tego?

2.Utrzymujesz kontakt z RD, czy raczej nie za bardzo?

3.Od kiedy zaczęłaś interesować się wyścigami, a także Akademią?

4.Jak zdobyłaś swój CM?

5.Gdzie dorastałaś i spędzałaś swoje dzieciństwo?

6.Czy obwiniasz RD za to, że wyrzucono Cię z Akademii?

7.Posiadasz jakiś/ąś/eś ulubiony/ą/e:

-kolor?

-sport?

-trick?

-książkę?

-danie?

8. Masz jakiegoś przyjaciela?

9. Czy posiadasz tego jedynego?

10. Jakie zwierzątko chciałabyś mieć?

11. Kolekcjonujesz coś (np. znaczki)?

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

                                                                             PRZYBYWAM NICZYM BURZA!

 

                                                                          profile_picture_by_lightning_dust_mlp-d5

 

Czas przystąpić do odpowiedzi.. Szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś lepszego! Ehm, chyba mówiłam coś na temat wchodzenia mi w zdanie, nieprawdaż? No dobra, dobra.. Nie było źle, jednak i tak będę czekać na więcej pytań, na razie odpowiem jednak na te. 

Miała być tylko jedna seria odpowiedzi w tej zapytajce.. W końcu to zapytajka eventowa.. Cicho! Trudno, będę wytrwale czekać na WIĘCEJ! Jak chcesz.. Zobaczysz! Przecież mnie tyle osób kocha! Wiesz, nie zauważyłam..

 

Hejka mam kilka pytać:

 

1. Czy próbowałaś kiedyś wykonać "ponaddźwiękowe bum"?

2. Masz kogoś na kim się wzorujesz?

3. Znasz może kierowcę wyścigowego Lewisa Hamiltona? Moglibyście się świetnie dogadać.

4. Skąd pochodisz?

5. Jest jakiś powód, dla którego układasz sobie grzywę inaczej niż inne kuce?

 

Pozdrawiam!

 

1. Żartujesz? Mam 10000 razy lepsze sztuczki niż jakieś tam Ponad.. ponad.. Bum? Nie ważne! Oczywiście, nie wykonuję ich dość często, bo jak ktoś je zobaczy, mógłby je od gapić/skraść i cokolwiek jeszcze! Takie te sztuczki są niesamowite! W przeciwnym wypadku, zalałby mnie tłum kucyków, chcących autograf, czy zdjęcie ze MNĄ. 

2. Hmm.. Wzoruję się na sobie! Ale chyba nie o to Ci chodziło.. Więc, na Wonderbolts! Na kim by innym? Na sobie! Ee.. Wspominałam, że na sobie, prawda?

3. Aaa.. Tego tam ludzkiego mistrza formuły? Nie znam. W każdym bądź razie, trochę o nim słyszałam, ale nie miałam z nim żadnej.. styczności? Z resztą, mimo wszystko, trochu mu do mnie brakuje.

4. Skąd POCHODZĘ? Ahh, to chyba oczywiste! Z Cloudsdale, tak jak każdy inny pegaz(większość). Urodziłam się tam i dorastałam, aż uzyskałam wolną wolę. 

5. Nie ma żadnego powodu, po prostu moja grzywa jest wystarczająco epicka, by ją zostawić taką, jaką jest.. Nie sądzisz? A jak niesamowicie wygląda podczas lotu! Nie mam żadnych powodów by ją zmieniać, ponieważ układa się naturalnie i jednocześnie tak, jak bym chciała. 

 

Jesteś jednym z bardziej lubianych przeze mnie kucyków, dlatego bardzo się ucieszyłam, że powstanie jakaś zapytajka o Tobie.


1.Czy nadal uczęszczasz na zajęcia do Akademii Wonderbolts, czy zrezygnowałaś z tego?
2.Utrzymujesz kontakt z RD, czy raczej nie za bardzo?
3.Od kiedy zaczęłaś interesować się wyścigami, a także Akademią?
4.Jak zdobyłaś swój CM?
5.Gdzie dorastałaś i spędzałaś swoje dzieciństwo?
6.Czy obwiniasz RD za to, że wyrzucono Cię z Akademii?
7.Posiadasz jakiś/ąś/eś ulubiony/ą/e:
-kolor?
-sport?
-trick?
-książkę?
-danie?
8. Masz jakiegoś przyjaciela?
9. Czy posiadasz tego jedynego?
10. Jakie zwierzątko chciałabyś mieć?
11. Kolekcjonujesz coś (np. znaczki)?

 

No przecież wszyscy mnie lubią! Znaczy.. No jasne.. Witaj mój wierny Fanie, który wyczekiwał na moją zapytajkę!

 

1. Oczywiście, że nie. Kurs już się dawno skończył, ponieważ trwa on tydzień. 

2. Od tamtego czasu, nie spotykałam się z nią w ogóle, ani nie kontaktuję.. Ale jak spotkam, udowodnię moją wartość! Przecież sama mówiłaś, że wstydziłabyś się jej w ogóle pokazać na oczy.. Wcale nie! Wcale tak. No może.. Ale kłamałam, wiesz jak ja lubię kłamać. No jasne.. Nieważne, kontynuuj. Pamiętaj, że to moja zapytajka. MOJA. Jasne. Moja i to JA odpowiadam na pytania! Skończyłaś? Tak. 

3. OD NAJMNIEJSZEGO! Jak był ze mnie jeszcze mały źrebak, interesowałam się lataniem! Przecież tym nie da się "nie interesować". Proste!

4. Długa historia.. A z resztą, kiedyś się dowiesz. Stało się to na pewnym wyścigu. To zbyt długa i przefantastyczna historia, by wszystkim ją opowiadać, nawet największym fanom..

5. W Cloudsdale. Tam się urodziłam i spędziłam swoje całe dzieciństwo, dopóki nie dorosłam do odpowiedniego wieku. 

6. Tak! Mogła być razem ze mną i we dwie, byłybyśmy nie do pokonania! Ale nie.. Ona woli te swoje przyjaciółki. Ale przyznaj się, dużo nauczyłaś się tamtego dnia. Może trochę.. Dash mogła wybrać mnie, ale wybrała inną drogę. Ma ona coś, czego nie mam ja. Zrozumiałam to. O! Nie wierzę! Naprawdę?! Tak, naprawdę. Muszę to zapisać w pamiętniku! "Lightning nauczyła się czegoś DOBREGO" Ekhm.. Ta.. Mogę dalej? No jasne! Dziękuję. 

7. Ha! 

- Turkus

- latanie?!

- Super fajny, odlotowy trick, ale nie zdradzę Ci jego nazwy! Powiem, że jest mega epicki.

- Nie czytam książek! Znaczy.. Czasem coś tam poczytam, ale MUSI zawierać odpowiednią ilość akcji! Nic innego nie przejdzie. Nic. 

- Hmm.. Danie? Znam wiele niesamowicie, niesamowitych dań, ale to najlepsze? Nie mam pojęcia.

8. Mam wiele znajomych! Ale przyjaciela? Niestety, jeszcze nikt nie zdobył mojego zaufania! 

9. NIE MAM! A poza tym, to moja sprawa, czy mam, czy nie. Powiem, że żaden jeszcze nie dorównał mi mojej niesamowitości! 

10. Szczerze? Może jakiś orzeł, sokół, albo jastrząb.. W sumie, feniksy też są spoko! Tak, feniks! 

11. Nie zajmowałam się jakimiś kolekcjami. Nie wiem czy zacznę, ale raczej nie. Znaczy kolekcjonuję, złote medale i puchary! To się nazywa prawdziwa kolekcja!

 

 

- Masz zwierzątko? Jeśli nie, to idź do Fluttershy.  

- Jesteś bardziej zła na Spitfire, czy RD?  

- Rozmawiałaś kiedyś z Soarinem? 

- Fajnie się mieszkało w akademi? 

- Z kim miałaś pokój ?   

- Uważasz, że RD postąpiła źle ratując przyjaciół?

 

1. Nie mam zwierzątka i nie pójdę do Futerhay, bo nie wiem kto to jest i gdzie mieszka.. Lol. 

2. Nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie. Od RD się trochę nauczyłam.. No, no, robisz postępy! Skończyłaś się już tym jarać? Tak. To dobrze i daj mi wreszcie łaskawie skończyć!

3. Raz miałam okazję z nim rozmawiać na jednej z uroczystości.

4. Było całkiem spoko! Nie pomijając faktu, że prysznice były lodowate, a łóżka.. A czego ty się spodziewałaś moja droga? Eeee.. Nie ważne!

5. Pokój miałam z RD, Cloudchaser oraz Raindrops. Nie miałam nic do nich, były całkiem spoko. 

 

 

CZEKAM NA PRZEFANTASTYCZNIE FANTASTYCZNE PYTANIA OD MOICH PRZEFANTASTYCZNIE FANTASTYCZNYCH FANÓW!

Link do komentarza

To teraz ja popytam :P

 

1.Widziałaś kiedyś sonic rainboom? :3

2.Czy uważasz że Rainbow Dash ma wyjątkową grzywę? Chodzi o kolory. Widziałaś kiedyś innego kucyka z tak wielokolorową grzywą?

3.Leciałaś kiedyś obok błyskawicy? >;3 

4.Gdybyś zastąpiła Spitfire na jej stanowisku, co byś zmieniła w Wonderbolts?

5.Kto jest twoim ulubionym członkiem Wonderbolts, i dlaczego?

6.Jakbyś się poczuła, i co pomyślała gdybyś to ty została skrzydłową Rainbow Dash, a nie ona twoją?

7.Co byś zrobiła gdyby twoim skrzydłowym został Snow Flake (ten biały, napakowany z małymi skrzydełkami)?

8.Jak szybko potrafisz latać? ( podaj w km/h  :twilight4: )

9. Lubisz cydr?  :B6jwX:

10.Gdybyś zamiast pegazem, była jednorożcem - czym byś się zajmowała?

11.Gdyby była wojna Equestriańska, miałabyś do wyboru walczyć po stronie zła, albo dobra pod rozkazami Rainbow Dash, co byś wybrała?

  • +1 1
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

*Do Lightning Dust podchodzi biały pies z fioletową kokardką. Nagle puff

tumblr_inline_mxlz4ppFSX1ryomfb.gif

Zamienił się w człowieka.*

Witaj Lightning Dust. Jestem Blazing Heart. Jednak możesz mi mówić Mephisto. Oto me pytania.

1. Zaprezentujesz te ,,lepsze sztuczki'' o których mówiłaś? Chciałbym to zobaczyć. 

2. Ile kilometrów na godzinę potrafisz lecieć? 

3. Chciałaś kiedyś przez 24 godziny móc używać magii? 

4. Czego boisz się najbardziej?

5. Jakiej muzyki słuchasz?

 

To ja znikam. Eins zwei, drei. *Blazing Heart zniknął w chmurze dymu*

Link do komentarza
  • 1 month later...

Witajcie!

cool_lightning_dust__svg__by_hankofficer

Cieszcie się postanowiłam odpowiedzieć na wasze pytania. ta postanowiłaś... musiałem cię przymuszać do tego. Nie narzekaj bo cię wessę w tornado i zobaczysz. Oj dobra dobra już nie narzekam ale zajmijmy się odpowiadaniem na pytania... czy coś.  Już się za to biorę, a więc jakimi to pytaniami raczyliście mnie dzisiaj zasypać? A tak dobra już widzę, już odpowiadam.

 

To teraz ja popytam  :P

 

1.Widziałaś kiedyś sonic rainboom? :3

2.Czy uważasz że Rainbow Dash ma wyjątkową grzywę? Chodzi o kolory. Widziałaś kiedyś innego kucyka z tak wielokolorową grzywą?

3.Leciałaś kiedyś obok błyskawicy? >;3 

4.Gdybyś zastąpiła Spitfire na jej stanowisku, co byś zmieniła w Wonderbolts?

5.Kto jest twoim ulubionym członkiem Wonderbolts, i dlaczego?

6.Jakbyś się poczuła, i co pomyślała gdybyś to ty została skrzydłową Rainbow Dash, a nie ona twoją?

7.Co byś zrobiła gdyby twoim skrzydłowym został Snow Flake (ten biały, napakowany z małymi skrzydełkami)?

8.Jak szybko potrafisz latać? ( podaj w km/h   :twilight4: )

9. Lubisz cydr?   :B6jwX:

10.Gdybyś zamiast pegazem, była jednorożcem - czym byś się zajmowała?

11.Gdyby była wojna Equestriańska, miałabyś do wyboru walczyć po stronie zła, albo dobra pod rozkazami Rainbow Dash, co byś wybrała?

 

1. Nie, a powinnam? Przecież robienie czegoś takiego to nic nadzwyczajnego. Potrafię zrobić lepsze sztuczki niż jakieś rai... ro... boom. Co to w ogóle jest bo nie wiem?

2.  Rainbow fakt faktem ma fajną grzywę, jednak nie jest ona jakaś nadzwyczajna czy coś. Widziałam różnokolorowe grzywy nie raz, nie dwa więc jej grzywa nie jest jakaś wyjątkowa, czy coś. Po prostu grzywa jak każda inna, nic nadzwyczajnego.

3. No pewnie, że leciałam przecież to nic nadzwyczajnego. Leciałam koło błyskawicy nie raz, nie dwa i na pewno będę latała koło błyskawicy jeszcze wiele razy.

4. Wiele rzeczy, między innymi sposób przyjmowania kucy do Akademii czyli żadnych słabeuszy, sami najlepsi. A przed przyjęciem do akademii wymagane by były egzaminy wstępne. A po za tym zmieniła bym organizację Wonderbolts. Tyle musicie wiedzieć reszta to moja prywatna sprawa.

5. Nie mam jednego ulubionego członka Wonderbolts. Lubię cały zespół, a powodów nie podam bo to sprawa osobista koniec, kropka, temat skończony.

6.  Umiem się pogodzić z porażką, jednak specjalnie zadowolona z tego faktu nie byłabym.

7. Na początku grzecznie poprosiła bym o zmianę, jednakże jeśliby to nie podziałało wręcz zażądałabym tego.

8. Nie mam pojęcia jak szybko latam w km/h. Za to wiem, że osiągam prędkość 15 machów, choć też nie za bardzo wiem co o tym sądzić bo nie znam się na ziemskich jednostkach prędkości.

9. Lubię, choć nie lubię nadmiaru cydru. Nadmiar cydru szkodzi.

10.  Zasadniczo nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale jeśli już miałabym być jednorożcem to robiłabym coś w czym jestem najlepsza. Jednakże nie mam za bardzo pomysłów na to co by to mogło być.

11. Spoko, nie jestem taka najgorsza. W końcu Equestria jest moim domem, co jest równoznaczne z tym, że walczyłabym z wrogami nawet pod komendami Rainbow. Umiem dostosować się do zmiennej sytuacji na tyle, żeby nawet tymczasowo zapomnieć o tym, że to Rainbow jest moim dowódcą.

Lubisz Rainbow Dash, czy uważasz ją za wroga?

Nie za specjalnie ją lubię, jednak za wroga jej nie uważam. Po prostu sądzę, iż chyba mogłybyśmy się dogadać, jednakże różnice pomiędzy nami na to nie pozwalają.

 

*Do Lightning Dust podchodzi biały pies z fioletową kokardką. Nagle puff

tumblr_inline_mxlz4ppFSX1ryomfb.gif

Zamienił się w człowieka.*

Witaj Lightning Dust. Jestem Blazing Heart. Jednak możesz mi mówić Mephisto. Oto me pytania.

1. Zaprezentujesz te ,,lepsze sztuczki'' o których mówiłaś? Chciałbym to zobaczyć. 

2. Ile kilometrów na godzinę potrafisz lecieć? 

3. Chciałaś kiedyś przez 24 godziny móc używać magii? 

4. Czego boisz się najbardziej?

5. Jakiej muzyki słuchasz?

 

To ja znikam. Eins zwei, drei. *Blazing Heart zniknął w chmurze dymu*

* lekko zaskoczona pojawieniem się białego psa Lightning zaczęła się z ciekawością mu przyglądać. Po przemianie w człowieka zaskoczona klacz aż się lekko wzdrygnęła. Szybko jednak otrząsnęła się z szoku*

Witaj zatem Mephiso muszę przyznać, że jest to iście nietypowy pseudonim. ale do rzeczy.

1. Może tak, może nie, jednakże teraz nie jest na to odpowiednia pora, ani odpowiedni czas. Może kiedyś pokażę swoje sztuczki, jednakże na pewno nie teraz.

2. Już odpowiadałam na to pytanie. Drugi raz nie zamierzam odpowiadać na to samo.

3. W sumie nigdy nie używałam magii, więc nie wiem do czego miałaby mi się przydać, więc raczej nie, nie chciałabym używać magii.

4. A bo ja wiem Nigdy nie sprawdzałam tego, czego się boję więc nie jestem w stanie tego stwierdzić. Na pewno czegoś się boję, tylko nie wiem co to może być.

5. Słucham muzyki, która w największym stopniu uosabia mój styl życia, lecz nie jest to jakiś konkretny gatunek. Słucham różnych gatunków, jednak nie przeczę, że mam kilka ulubionych zespołów.

 

To już wszystkie pytania do mnie? Liczyłam na to, że będzie ich znacznie, znacznie więcej. Nie narzekaj Ligthning może dojdą kolejne... chyba, że ci się już nie chce odpowiadać na pytania fanów....  No coś ty zawsze chętnie odpowiem na pytania fanów, jeśli będą chcieli je zadać oczywiście.  Czyli możemy poczekać na następną turę pytań? Ależ oczywiście, że czekamy. Dobrze więc poczekamy.

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...