Skocz do zawartości

Jak przekonać kolegę do obejrzenia odcinka kucyków?


Recommended Posts

No to tak, weź tabletke gwałtu. Spytaj, czy chce Coli/wodt/soku czy czego on tam chce. Kiedy już dowiesz się, czego chcesz to użyj rzeczonej tabletki. Kiedy już rozkosznie zaśnie, przywal mu w głowę czymś ciężkim, by mieć pewność, żę się nie obudzi. Po przebudzxeniu pokaż mu kucyki. Na pewno nie będzie przestraszony i obejrzy je z chęcią.  :yHRvV:

 

A tak na serio. Jak pisali poprzednicy po co? Oczywiście jeśli nie ma nic przeciwko pokaż mu jeden odcinek. Jeśli się opiera, to może jakąś przeróbkę. A nuż mu się spodoba?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: dlaczego chcesz go zachęcić do oglądania? Wpychanie na siłę to albo zupełnie go odrzuci od fandomu, albo o dziwo zachęci. Po prostu pokaż odcinek i spytaj czy fajny. Ja tam nie mam zamiaru nikomu wpychać na siłę MLP (NAJLEPRZA KREZKUFKA NA SIWIECIE, OGLONDAJ TO ALBO CIEM ZABIJE!!!!1!!!111¡¡!11ONE), jak wcześniej mówiłem, pokaż odcinek i zapytaj o zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, weź tabletke gwałtu. 

Ona ma 9 lat! Nawet nie wie co to...  

 

Słuchaj, może skoro nie chce lubić kucyków niech nie lubi?  

Próbowałam tak z dwoma przyjaciółkami, ale one uważały to za dziecinne itd.   

Albo na urodzinach kol. próbowałam i one mówiły , że nie i jedna włączyła mini mini :P 

I akurat leciały i ja się gapiłam potem Vanesse wciągnęło, potem Julkę, potem Dagmare, aż w końcu każda polubiła kucyki :rainderp:  

Więc jeśli się nie uda i nie chce, trudno :)  

 

 

Pokaż mu clopy i gore. Na pewno się ucieszy...

Żadnych Gore! A ty Braviary jeśli nie wiesz co to, nawet nie wchodź na google grafika! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych Gore! A ty Braviary jeśli nie wiesz co to, nawet nie wchodź na google grafika!

Ok. Więc pozostają clopy :)

Nie licząc clopów i gore nie da się kogoś przekona, no może jest jeszcze Friendship is Witchcraft, ale to w ostateczności. Clopy powinny zadziałać chyba, że kolega innej orientacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cass, błagam. Wiem czym są clopy i gore. Co do pozostałych wypowiedzi: chcę mieć kogoś kogo znam i kto też obejrzy kucyki...

Znam ten ból, w szkole nikt nie ogląda, mam dwóch kolegów Bronych (o jednym nie da się powiedzieć, że jest "true brony, bo to typowy gimbus i nie bierze tego na poważnie) a z nimi kontakt mam raz na miesiąc. To kwestia czasu, ja po prostu czasem dla śmiechu powiem, że oglądam kucyki. Jeden z kolegów obejrzał odcinek nawet bez mojej sugestii, teraz się śmiejemy, żeby mi w Niemczech figurkę Lyry kupił. O istnieniu fandomu nie ma pojęcia (ja gdy z nim rozmawiam mówię, że kiedyś wprowadzę go w trzeci poziom wtajemniczenia, czyli o fandomie). Tak więc to kwestia czasu.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproś go do domu powiedz że nikogo nie ma to już się ucieszy :)

"Cześć, przystojniaku. Chodź do mnie do domu, a pokażę ci kucyki..."?

A tak na serio szukaj czegoś, co go może zainteresować i pokaż mu to. Jak słucha dużo muzyki, to puść mu Winter Wrap Up, lubi czytać, to pokaż mu MLD albo Zegary...

Ale i tak clopy najlepsze :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Jak się nawali

Oni mają 9 lat :facehoof:  

 

 

1. Wiem czym są clopy i gore.

2. chcę mieć kogoś kogo znam i kto też obejrzy kucyki...

1. Tia, na pewno rodzice ci każą takie zdjęcia oglądać :rainderp:  

2. To nie możesz popytać koleżanek? Czemu od razu kolega?  

Spróbuj z jakąś koleżanką pooglądać, a jeśli nie to nie i koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają 9 lat :facehoof:

1. Tia, na pewno rodzice ci każą takie zdjęcia oglądać :rainderp:

2. To nie możesz popytać koleżanek? Czemu od razu kolega

Spróbuj z jakąś koleżanką pooglądać, a jeśli nie to nie i koniec.

Czyli tylko ja miałem do czynienia z wódką w wieku 9 lat?

1. Może są nowoczesną rodziną...

2. A to jest różnica?

Akidamo, jakbyś przesiedział na Bronies Kambodża tyle co ja też byś się podobnie zachowywał :v

Edytowano przez Khornel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, clopy i gore to nie taki zły pomysł, raz koledze podałem forumowy dział z fanfikami, a że z niego ciekawski chłopak jest, to od razu "przypadkowo" wszedł w dział +18... W jeden weekend obejrzał cały pierwszy sezon i wkręcił w kucyki jeszcze trzy osoby z klasy - jedną na poważnie, dwie tylko do podsyłania clopów :rainderp:

Ale, jak wspominali poprzednicy - nic na siłę. Jeśli twoi znajomi nie chcą, to nie, trzeba uszanować ich zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...