Skocz do zawartości

MY Little Dashie


BaniPunz

Recommended Posts

Cóż, większość z Was pamięta anulowany projekt animacji fanficka MLD. Fani wiele czekali na ową animację, lecz niestety została ona anulowana przez autora. Na szczęście z pomocą przychodzi StormXF3, dzięki któremu możemy cieszyć oko piękną animacją i wspaniałą opowieścią, którą możemy obejrzeć już dziś! Filmik miał być wypuszczony w święta, lecz sprawy autora przesunęły datę wydania na dzisiejszy zimowy dzień. Enjoy :enjoy:

http://www.youtube.com/watch?v=PiBohDujLPs&feature=c4-overview-vl&list=PL78D68A4658702DEA

 

Jak Wam się podoba? :x

Edytowano przez BROnypony
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik jest wręcz świetny.Naprawdę się na nim wzruszyłem ,a nawet płakałem.Świetnie połączyli animacje z realnym światem  :rd9:.

Film naprawdę pokazuje kilka naprawdę pięknych aspektów życia, bo mówi o przyjaźni człowieka z kucykiem o zaufaniu i miłości myślę że nie ważne komu puściło by się to video , to by się on wzruszył :rd6:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fanfic miałem czytać, niestety zawsze zostawiałem go sobie "na później". Chyba na, którejś z facebook'owych grup, ktoś zarzucił linkiem do tego materiału, zobaczyłem go. Nie żałuję ani jednej sekundy tego filmu. Samo wykonanie jest świetne! Nie sądziłem, że wdrożenie animacji 2D w nasz świat 3D będzie aż tak ładny, bałem się, że ten aspekt będzie mnie odrzucał. Czy był on za krótki? Sam nie wiem, czy autor filmu pokazał wszystko co było napisane przez twórcę fanfic'u, ale moim zdaniem fabuła była przeprowadzona za szybko, to że minęło podobno 13 lat (czy ileś tam) nie dało się tego odczuć. Mimo, że RD rosła, ojciec dalej był taki sam, nie rozumiem także, dlaczego nie pokazywali jego twarzy. Aktor oczywiście też musi świetnie gestykulować, grać ciałem, ale twarz też jest bardzo ważna. Przywiązałem się do tej historii. Plenery pokazane w filmie były bardzo ładne, jestem ciekaw gdzie kręcili ten film :) Dla mnie głosy podkładane pod postacie nie były za dobre, jakoś mi nie pasowały. No tak, zawsze jest różnica od oryginału, ale są lepsi aktorzy, którzy bardzo chętnie by zagrali te role. Ale film godny podziwu, autor będzie miał niezłą pracę na zaliczenie do szkoły :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie rozumiem także, dlaczego nie pokazywali jego twarzy.

A mi się bardzo podobał ten zabieg, dzięki temu można było się wczuć w uczucia wyrażane gestami, no i mimiką samej RD. Poza tym, nie wiadomo jak warsztat aktorski tego kolesia, jakby grał sztucznie twarzą zepsułoby to seans.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Moim zdaniem fanfik mocno się zestarzał. Kiedyś był absolutnym odkryciem, ale dziś... w zalewie lepszych smutnych lub po prostu psychologicznie rozbudowanych tekstów przestał się wyróżniać. Jednak nadal ma dobry klimat.

To samo można powiedzieć o filmie. Animacja dość oszczędna, ale być może dzięki temu to w ogóle zostało ukończone. Miło zobaczyć, ale na jeden raz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...