Skocz do zawartości

Przystanek Pinkoszcz


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

NIMFADORSKIE OPOWIEŚCI:

Na meecie pojawiłam się o pół godziny spóźniona, razem z zaprzyjaźnionymi ludźmi z tribrony których podwoziłam. Trafiliśmy na połowę wyjątkowo obszernej prelki Spidiego, po czym była przerwa żeby ludzie zdążyli się ogarnąć. W jej trakcie znalazłam zajebi... wspaniałą dziewczynę z farbkami za pomocą których pomalowałam sobie rękę na niebiesko :pinkieawesome: (Dzięki Behemot! ) Potem nastąpił panel rysowania, a potem moja prelka, która mogła jednak wyjść lepiej. Potem zagrałam sobie w Applelie (jakkolwiek to się pisze) i posłuchałam prelki Groma. Następnie był wielki kwas, i nie pamiętam co się działo... Ale, potem była picca, i już o 1.00 byłam w domu! :yay:

OCENA:

Ja chcę jeszcze raz! Meet jak dla mnie, wypadł bardzo dobrze. Organizatorzy podołali zadaniu, za co należą się oklaski (Klask, klask, klask, ) Atmosfera była na prawdę niesamowita, tak samo jak ludzie których udało mi się poznać. Wszyscy się dogadywali, i nie widziałam żadnych sprzeczek ani nic w tym rodzaju. Na prawdę, wyszło świetnie! :pinkie:

INFORMACJE DODATKOWE:

Po meecie w moim plecaku znalazły się rzeczy następujące: nowo kupione skarpetki, mała maskotka fioletowego misia i świeczka... Nie mam bladego pojęcia skąd te rzecy sie wzięły w moim plecaku, ale jeżeli ktoś je zgubił to proszę się zgłosić...

Edytowano przez Nimfadora Enigma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet udał się znakomicie, jak na premierę organizatorów WIELKIE BRAWA i powiem, że WARTO było czekać te 3 godziny, przed szkołą, bo zadowolony byłem nawet bardziej niż na Bytomskim meecie.  Prelekcja SPIDI była świetna, a Twój sklepik był dobrze zaopatrzony! Poznałem kilka znanych mi ludzi z forum, organizatorzy też spoko ludzie i na 100% pojadę na kolejne spotkanie! Dodam tu kilka fotek z meeta i prosiłbym, aby i inni pododawali tu swoje :rwink:

10gcho9.jpg W drodze na meeta.

xcmb8x.jpg Ja i ludzie z forum.

wirny8.jpg

27y963l.jpg SPIDI Sklep

30u8x7t.jpg

2507afd.jpg

2vkz14p.jpg

25u4nwk.jpg

e5gw2c.jpg

347vhar.jpg

10p6mgo.jpg Jeden z regentów :rdblink:

21cyv0h.jpg Przeprowadzka do Pizzeri.

1qq0w1.jpg

33yhksx.jpg Tutaj z lewej strony widać dwóch organizatorów, których pozdrawiam :rwink:

s14txg.jpg

4rpy4m.jpg

28hlptz.jpg Droga powrotna.

118p2rb.jpg

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to mój pierwszy meet, więc nie mam porównania, ale wrażenia mam bardzo pozytywne. Miło było w końcu poznać osobiście kilka osób z fandomu. :) Dziękuję organizatorom a także autorom prelekcji (zwłaszcza Spidiemu) Myślę, że ten meet dobrze wróży bydgoskiemu fandomowi. Jeśli będą odbywać się kolejne meety w Bydgoszczy, prawie na pewno będę obecny. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co się dużo rozpisywać, dziękuję wszystkim za uczestnictwo w spotkaniu!

Będziemy intensywnie myśleć nad kolejnym spotkaniem po sesji.

Dla nas też to była świetna zabawa, a z tym roboty jeszcze więcej! Z nabytym podstawowym doświadczeniem postaramy się być jeszcze lepsi następnym razem.

A teraz idę spać, bo mnie te komentarze aż namówiły do podziękowań w środku nocy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...