Skocz do zawartości

Cygnus Skarg i Zażaleń


Cygnus

Recommended Posts

Dziń dybry.

 

Zauważyłem, że wielu Inkwizytorów odchodzi z jednego powodu - mają dość użerania się z użytkownikami, którzy nie mogą zrozumieć postępowania "kolorów", czego skutkiem jest niepotrzebny stres dla obu stron.

 

I tutaj pojawiam się ja, ze swoim pomysłem Cygnusa Skarg i Zażaleń. Teoria jest prosta - gdy ktoś czuje, że wszechświat jest niesprawiedliwy, a admini jeszcze bardziej, może napisać do mnie. Wezmę na siebie obowiązek wytłumaczenia bez zbędnych emocji, oraz po ludzku, przyczyn postępowania moderatorów, adminów i innych.

 

Zdaję sobie sprawę, iż istnieje Księga Skarg i Zażaleń. Niestety jest ona martwa, a co za tym idzie bezużyteczna. Moja przewaga nad tym zakurzonym tematem polegałaby na żywym reagowaniu na daną sprawę.

 

Co by to zmieniało? Cała procedura skargi działałaby w następujący sposób:
Skarga -> Przyczyny i powody postępowania "kolorka" -> Przełożenie to "z polskiego na nasze" -> Wyjaśnienie sytuacji.

 

Co by to dało? Dla włodarzy i służb porządkowych tego forum wprowadzenie tego pomysłu oznacza koniec dyskusji z użytkownikami, którzy nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć powodów postępowania. Oszczędność nerwów i święty spokój. Użytkownicy zaś będą mogli pojąć sposoby działania włodarzy, oraz raz na zawsze pożegnać się ze sporami typu "bo on daje wszystkim warny i jest głupi". Także oznacza to święty spokój.

 

Dlaczego ja?

Cygnus Łabuńdzi (20 l.)
chce zrobić coś pożytecznego i dobrego dla forum

 

Co Wy na to?
 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie nie chodzi o zrobienie listy osób, które "są za". Jeśli nie macie nic konstruktywnego do dodania, to powstrzymajcie się od komentarzy. Kolejny taki post zostanie usunięty, a user odpowiednio nagrodzony. Możecie po prostu dać repkę, tym samym pokazując, że popieracie pomysł.

A pomysł mi osobiście się podoba. Powinien pomóc zarówno Inkwizycji, jak i zwykłym użytkownikom, jeśli Cygnusowi będzie się chciało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...