Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cygnus

Cygnus Skarg i Zażaleń

Recommended Posts

Dziń dybry.

 

Zauważyłem, że wielu Inkwizytorów odchodzi z jednego powodu - mają dość użerania się z użytkownikami, którzy nie mogą zrozumieć postępowania "kolorów", czego skutkiem jest niepotrzebny stres dla obu stron.

 

I tutaj pojawiam się ja, ze swoim pomysłem Cygnusa Skarg i Zażaleń. Teoria jest prosta - gdy ktoś czuje, że wszechświat jest niesprawiedliwy, a admini jeszcze bardziej, może napisać do mnie. Wezmę na siebie obowiązek wytłumaczenia bez zbędnych emocji, oraz po ludzku, przyczyn postępowania moderatorów, adminów i innych.

 

Zdaję sobie sprawę, iż istnieje Księga Skarg i Zażaleń. Niestety jest ona martwa, a co za tym idzie bezużyteczna. Moja przewaga nad tym zakurzonym tematem polegałaby na żywym reagowaniu na daną sprawę.

 

Co by to zmieniało? Cała procedura skargi działałaby w następujący sposób:
Skarga -> Przyczyny i powody postępowania "kolorka" -> Przełożenie to "z polskiego na nasze" -> Wyjaśnienie sytuacji.

 

Co by to dało? Dla włodarzy i służb porządkowych tego forum wprowadzenie tego pomysłu oznacza koniec dyskusji z użytkownikami, którzy nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć powodów postępowania. Oszczędność nerwów i święty spokój. Użytkownicy zaś będą mogli pojąć sposoby działania włodarzy, oraz raz na zawsze pożegnać się ze sporami typu "bo on daje wszystkim warny i jest głupi". Także oznacza to święty spokój.

 

Dlaczego ja?

Cygnus Łabuńdzi (20 l.)
chce zrobić coś pożytecznego i dobrego dla forum

 

Co Wy na to?
 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym temacie nie chodzi o zrobienie listy osób, które "są za". Jeśli nie macie nic konstruktywnego do dodania, to powstrzymajcie się od komentarzy. Kolejny taki post zostanie usunięty, a user odpowiednio nagrodzony. Możecie po prostu dać repkę, tym samym pokazując, że popieracie pomysł.

A pomysł mi osobiście się podoba. Powinien pomóc zarówno Inkwizycji, jak i zwykłym użytkownikom, jeśli Cygnusowi będzie się chciało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...