Skocz do zawartości

O przydzielankach i quizach - Regulamin i Wstęp


Alberich

Recommended Posts

Przydzielanki i Quizy

Mam przyjemność powitać Was w poddziale, skupionym na prostych, niewymagających arcydługich odpisów quizach i zabawach. 

 

Właśnie tutaj trafiać będą wszystkie tematy typu "Podaruj komuś coś takiego", "Dobierz zwierzątko do kucyka" czy "Quiz Fluttershy". Dzięki temu zarówno nam jak i Wam łatwiej będzie się w tym wszystkim odnaleźć. Zapraszam do współpracy i wzięcia udziału.

 

Regulamin:

  • Zabronione jest wstawianie dłuższych zabaw, które docelowo skupiają się na czymś innym niż quizy, czy krótkie, mogące zmieścić się w kilku słowach odpowiedzi. Tego typu rzeczy wrzucamy do działu ogólnego lub tutaj Link.
  • Nie są wymagane od Was długie posty, jednakże offtop nie jest mile widziany, a spam całkowicie zabroniony. Prosimy o trzymanie się tematu zabaw.
  • Rzecz jasna obowiązuje nasz też regulamin forum i prawo polskie. Apeluję też o wzajemne poszanowanie się i odrobinę poczucia dobrego smaku.
  • Zastrzegamy sobie możliwość zmiany regulaminu i moderowania działu zgodnie z naszą wolą.

Po tym wstępie możecie spokojnie cieszyć się poddziałem. Mam nadzieję, że dostarczy Wam on mnóstwo zabawy i radości. Bawcie się dobrze! Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...