Skocz do zawartości

Rzeźnia w Ponyville [NZ][Gore][Sad]


Bejeden

Recommended Posts

Witajcie kochani...

 

Jestem Bejeden

 

A ja Wise

 

Chcieli byśmy przedstawić wam pierwsze rozdziały naszego opowiadania Czyli "Rzeźnia w Ponyville"

 

Czyli coś co zmieniło nam poniekąd pogląd na świat.

 

Dobra Bejeden przestań pieprzyć trzymajcie Fica od wuja Wise'a Miłego czytania

 

RWP <--- Take This

 

 

 

MIŁEGO CZYTANIA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niepotrzebnie napisałeś o pomocy bohaterów OC mane 6 i Zecorze. Brakowało tylko- przelotnie wpadli na przyjęcie Pinkie, gdzie całowali się z Twilight, po czym posprzątali chatkę Fluttershy.

2.Wyłączone komentarze!

3.Widzę błędy ortograficzne i interpunkcyjne. A skoro nawet JA je widzę, to jest źle.

4.Jednorożka?!

5.Pegazy pisze się z małej litery...

6.600 lat i mikstura wieczności? Nie, no spoko, ale tak ni z gruchy, ni z pietruchy... Akcja dzieje się za szybko. Brakuje porządnego wstępu i rozwinięcia.

7. Coś łatwo zostać Wonder Boltem. RD to jakaś ułomna musi być, że jej się nie udało :forgiveme:

8.Kolejna imprezka z Pinkie... Może jednak będzie całowanko z Twilight :lunathink:. Dlaczego w fanfikach zawsze musi być nowy kucyk w Ponyville, któremu Pinkie robi imprezkę?

9.Nowy kompan do latania- a ja myślałam, że w Ponyville żyje sporo pegazów. Wygląda jednak na to, iż każdy jest na wagę złota, bo nie ma z kim latać.

10.Muszą znać dobrze całe Mane6...

11.Znowu wojna z gryfami, to się już serio robi nudne. No i znowu, nagle, bez rozwinięcia.

12.SS- dobra, to jest nawet śmieszne, tu mnie masz :lunalaugh:

13.Nowa klacz + przysięga. I znowu- wiadomo, że grają, ale nie wiadomo, w którym kościele...

14.Za to wojsko protestuje na ochotników, ciekawe. 5 minut focha, a potem nagle "Aaa, ok."

15.Fabuła bezsensowna, nie wiadomo- co? Kiedy i dlaczego?

16.Błędy!

17.Dat maski... To się robi jeszcze bardziej dziwne i nielogiczne.

18.Klaczka, jednorożka [!], pisze się z małej litery. Swoją drogą klaczka jest to niedojrzała płciowo klacz konia...

19.Yyyee. Przeczytane i dalej nie wiem o co chodzi. Opowiadanie słabe, do poprawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego w fanfikach zawsze musi być nowy kucyk w Ponyville, któremu Pinkie robi imprezkę?

 

Pewno dlatego, że Pinkie robi/chce robić imprezkę każdemu nowemu xd

 


14.Za to wojsko protestuje na ochotników, ciekawe. 5 minut focha, a potem nagle "Aaa, ok."

 

Czo :rainderp:

 

Swoją drogą, ciekawe czy będzie to tworzył, patrząc na to, co napisał na fb xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...