Skocz do zawartości

Niewidzialne skrzydła Twilight ?


Arktala

Recommended Posts

W odcinku Rainbow Falls twi serio jest niezauważana, na widok Rainbow wszyscy szaleją (no może nie do końca ale wiecie oco mi chodzi) a Twilicorn zdaje sie być jak zwykły kucyk... Hasbro zrobiło z Twilight alicorna tylko poto aby sprzedać nowe zabawki, przynajmniej mi sie tak wydaje, albo niewiedzą co teraz z nią zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka Twilight żyje jak zwykły kucyk, ponieważ wybrała przyjaciół zamiast mieszkania w Canterlocie u boku Celestii. Fakt zostawienia jej przyjaciółek samych w Ponyville był dla niej udręką. Generalnie motywem serialu jest stawianie przyjaźni na pierwszym miejscu i to właśnie robi Twilight. Pozostaje starym, dobrym jednorożcem robiącym swoje wśród swoich ukochanych przyjaciółek. A to, że ma przy okazji skrzydła i jest alicirnem? Najwyraźniej jej to zwyczajnie nie potrzebne. Ma swoje Ponyville i to jej w zupełności wystarczy. Jest to kolejny plus dla tej postaci, alicorn a jednak zwykły kucyk.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka Twilight żyje jak zwykły kucyk, ponieważ wybrała przyjaciół zamiast mieszkania w Canterlocie u boku Celestii. Fakt zostawienia jej przyjaciółek samych w Ponyville był dla niej udręką. Generalnie motywem serialu jest stawianie przyjaźni na pierwszym miejscu i to właśnie robi Twilight. Pozostaje starym, dobrym jednorożcem robiącym swoje wśród swoich ukochanych przyjaciółek. A to, że ma przy okazji skrzydła i jest alicirnem? Najwyraźniej jej to zwyczajnie nie potrzebne. Ma swoje Ponyville i to jej w zupełności wystarczy. Jest to kolejny plus dla tej postaci, alicorn a jednak zwykły kucyk.

Ja w pełni rozumiem czemu Twi zachowuje się jak zwykły kuc, ale nie czemu zwykłe kuce traktują ją jako zwykłego kuca.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to bajka dla dzieci, a one nie zwracają na to uwagi :rainderp:?

Małe dziewczynki lubią princessy wszelkiej maści i dla nich sam fakt istnienia Twilicorna jest czymś wspaniałym. Ma być księżniczką z nazwy, wyglądać fajniej i tyle.

 

Odkrywcze, wiem.

 

Ale co do przypadkowych alikornów- Neon Light nie wygląda mi na przypadek, tylko na Easter Egg. Dlaczego? Bo on jest normalnie jednorożcem. Manehattan to miasto ziemnioków. Po co tam pegaz? A jeśli już muszą mieć pegaza, to by wzięli jakiś inny okaz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialne skrzydła... haha, fajna nazwa dla tego wątku, no i jakże trafna, bo całkiem ładnie obrazuje problem .__.
 
III sezon niezbyt się mi podobał z... wielu powodów, a uczynienie ze Sparkle księżniczki było głównym z nich... Znaczy, nie mam nic do alicornizacji, sądzę wręcz, że całkiem spójnie wpasowuje się ten motyw w spójność historii, Celestia jakby już od najmłodszych lat Twi na to przygotowywała, tylko to się stało za szybko (finalny odcinek III sezonu winien być rozbity na dwa) i za szybko - można było poczekać do finalnego sezonu z tym wszystkim, zaś tak...
 
Cóż, jeśli już twórcy zdecydowali się, aby Twilight została księżniczką, miło by było, gdyby byli konsekwentni w tym założeniu... i owszem, na początku IV sezonu mamy Twi jako księżniczkę, nawet mamy do czynienia z zabawną sytuacją, gdy jest zmuszona użyć swoich skrzydeł, ale potem odcinki jakby od tego odbiegają... zupełnie jakby scenariusze pisane były z myślą o III sezonie, tylko nie wykorzystano ich tam ze względu na zmniejszoną ilość odcinków i dopiero w IV się pojawiają z tą właśnie kosmetyczną zmianą, jaką jest doklejenie skrzydeł Twi... zmiana jest o tyle kosmetyczna, że równie dobrze mogłoby ich nie być ;P
 
Ona nawet chyba mieszka w bibliotece tam, gdzie wcześniej... w sumie teraz nie wiem, na co odnawiali tamten zamek w lesie, serio o_0 Dopiero w ostatnim odcinku Twi znów wróciła do roli księżniczki... znaczy, bardziej chodzi mi o to, że skrzydeł użyła, ale wszystko wskazuje na to, że tak jak Spidi napisał, będzie teraz Princess Twilight mode on/off, więc za tydzień możemy mieć do czynienie znów z Twi z doklejanymi w fotoszopie skrzydłami, miast prawdziwą księżniczką :v

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło o uszy, że mają tam zamieszkać Celestia z Luną, gdyż Luna nie ma po powrocie z wygnania własnego zamku... tylko nie wiem, kto mi to mówił i czemu tak twierdził. Druga teoria głosiła, ze to będzie zamek Twilight.

Prędzej zamek mane6. Sądząc po odcinku Princess Twilight Sparkle, fioletowy alicorn nie chce żyć z dala od przyjaciółek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...