Skocz do zawartości

Kolejny rysunek


LenaPL

Recommended Posts

Cześć ^^
Nazywam się Lena i chciałabym pokazać wam mój pierwszy rysunek Promarkerami ;)
Jest to PIERWSZY RYSUNEK, więc proszę o wyrozumiałość, bo wiem, że nie jest staranny.

Jest to urodzinowy prezent dla mojej przyjaciółki - Avalon :3 Mam nadzieję, że wam się spodoba.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę ^_^ /Lena

post-4970-0-25493200-1388760446_thumb.jp
 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest świetny, niestety nie mogę się zbyt przyjrzeć, iż obrazek jest trochę mały :\ 

A no dobra już kliknęłam na obrazka i widzę lepiej.  

Jest przecudny, a obrazek na pewno jej się spodoba :) 

Edytowano przez Wilk Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mój pierwszy rysunek

mój pierwszy rysunek

mój pierwszy rysunek

mój pierwszy rysunek

Czy ty sobie żartujesz?To jest, to jest, to jest cudne! Nie chce mi się wierzyć, że rysowałaś po raz pierwszy. Załóż Deviantarta, od dziś jestem twoim fanem. A, no i powiedz swojej przyjaciólce Avalon, że ma najlepszą przyjaciólkę na świecie. Sam kcem taki rysunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponownie.

Chciałabym znów zaprezentować wam mój następny rysunek, który mam nadzieję, że też się wam spodoba ^^

Z góry dziękuję użytkownikom, którzy neutralnie komentowali moją poprzednią pracę :) Bardzo dziękuję <3

A co do rysunku... jest to prezent dla mojej najlepszej przyjaciółki - Julki c:

post-4970-0-52410900-1388877957_thumb.jp


mój pierwszy rysunek

mój pierwszy rysunek

mój pierwszy rysunek

Czy ty sobie żartujesz?To jest, to jest, to jest cudne! Nie chce mi się wierzyć, że rysowałaś po raz pierwszy. Załóż Deviantarta, od dziś jestem twoim fanem. A, no i powiedz swojej przyjaciólce Avalon, że ma najlepszą przyjaciólkę na świecie. Sam kcem taki rysunek.

Jest to mój pierwszy rysunek promarkerami ^^ Ogólnie to chyba moja 30 praca :P

Mam DeviantART'a <ahttp://mlppolska.pl/uploads/emoticons/default_happy.png' alt=':)'> http://lenaplstudio.deviantart.com/ Tu masz link ^^ (nie uznawaj tego za reklamę)

I dziękuję za Twoją opinię :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...