Skocz do zawartości

Duncan


Duncan

Recommended Posts

Cześć! Tutaj wasz Duncan :D

Postanowiłem w końcu wziąć się za siebie i zrobić konto na forum. A więc wypadało by napisać coś o sobie...

Na imię mi Maciek ale nazywają mnie różnie. W internetach znany jestem jako Duncan. Obecnie mam 16 lat (rocznikowo 17 ;o). Pochodzę i mieszkam w Sulejowie, niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Chodzę do technikum informatycznego. Nie pamiętam kiedy zacząłem oglądać nasze kochane kucyki. Rok lub dwa lata temu. Namówił mnie na to mój przyjaciel, Adrian, również użytkownik tego forum znany wam jako Zmara.

Interesuje się oczywiście informatyką. Jestem nałogowym graczem League of Legends. Najbardziej lubię gry RPG i wyścigowe ale gram raczej w każdy gatunek. Uwielbiam słuchać muzyki, zwłaszcza ciężkiej, takiej jak różne odmiany metalu oraz rocka lub z każego innego gatunku jeśli dana piosenka mi się spodoba. Lubię pisać, zwłaszcza wiersze. Gdy tylko coś uda mi się ogarnąć to wstawię ;). Brałem udział w dwóch mini meet'ach Piotrkowskich (Drugim i trzecim). Pozdrawiam kochani! :D Nie mam pojęcie co jeszcze mogę napisać... Za wszelkie błędy przepraszam. :D Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj z Wami wiele godzin. Pozdrawiam wszystkich i łapcie hug'a! :D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione gry, nie licząc już lola:

- Dragon Age (1,2)

- Wiedźmin (1,2)

- Gothic (1,2,3)

- Need For Speed (Wszystkie części, najlepsze to most wanted, undergrand (1,2)

- Grid 2

- Mass Effect (1,2,3)

- Assasin's Creed (1,2,3)

Co do utworów i zepsołów... jest tego bardzo dużo więc wymienie kilka które przyjdą mi do głowy :derp:

Kocham wszyskie utwory, ostatnio najbardziej męczę "Always Will Be - HammerFall" Ale to przez rozstanie z ważną osobą. A co do zespołów i wykonawców:

- Black Sabbath

- Bullet For My Valentine

- Bring Me The Horizon

- Ozzy Osborune

- Guns N' Roses

- AC/DC

- Iron Maiden

- Judas Priest

- Velvet Revolver

- Metallica

I wiele, wiele innych o których zapomniałem lub nie chciało mi się dalej pisać. :D Wybacz, jeśli gdzieś jest błąd, jest późno... xD

 

EDIT

 

Męczyło mnie to i jeszcze muszę dodać Mansona i kilka polskich np: Dżem, Coma, Hunter. :D

Edytowano przez Duncan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Baw się dobrze z nami, bądź na forum jak najdłużej  :giggle: Dziękuję za hug'a i mam do ciebie 6 pytań na temat kucyków  :crazy:  

 

1. Ulubiony kucyk z mane6?

2. Ulubiona księżniczka?

3. Ulubiony kucyk drugoplanowy?

4. Ulubiony kucyk w tle?

5. Który sezon, twoim zdaniem jest najlepszy?

6. Twilight jako alicorn czy unicorn?

 

Odpozdrawiam i miłego dnia  :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Baw się dobrze z nami, bądź na forum jak najdłużej  :giggle: Dziękuję za hug'a i mam do ciebie 6 pytań na temat kucyków  :crazy:  

 

1. Ulubiony kucyk z mane6?

2. Ulubiona księżniczka?

3. Ulubiony kucyk drugoplanowy?

4. Ulubiony kucyk w tle?

5. Który sezon, twoim zdaniem jest najlepszy?

6. Twilight jako alicorn czy unicorn?

 

Odpozdrawiam i miłego dnia  :rdblink:

Okey, no to tak:

1. Oczywiście Pinkie Pie :pinkie:

2. Luna :luna4:

3. Hmm... myślę, że Trixie. :begone:

4. Doctor Whooves :drwhooves:

5. Ojej, wszystkie były super... powiem, że drugi bo Discord! :discord:

6. Oczywiście, że unicorn. :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maciek, witaj na forum! :hug2: . To miłe, że widzę tu kogoś, kogo znam osobiście ^^ . Na początek odsyłam do regulaminu forum. Szanuj kolorowych. Uważaj na zielonych, od niedawna są bezlitośni. Ok, przejdźmy do bardziej przyjemnych rzeczy, czyli do pytań :megusta: :

 

1. W jakich okolicznościach sz. p. Zmara spowodował, że oglądasz kolorowe osiołki? :rainderp:

2. Jaki jest twój ulubiony odcinek MLP:FiM?

3. Co lubisz najbardziej... jeść? :D

4. Czytasz? Jeśli tak, to co i jaka jest twoja ulubiona książka?

5. Jak uważasz - co się stanie, jak Pinkie Pie wypije kawę i napój energetyzujący naraz?

6. Lubisz Sweetie Belle? :3

7. Słuchasz fandomowej muzyki? Jeśli tak, to masz jakiś ulubiony utwór i artystę?

8. Ulubiony film? (poza MLP oczywiście :crazy: )

 

Feng Shui mówi, że 8 jest szczęśliwą liczbą, więc tu zakończę ^^ . Jeszcze raz przypominam o zapoznaniu się z regulaminem. Potem polecam przejrzeć poszczególne działy tematyczne. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony :giggle: .

 

Pozdrawiam, baw się dobrze, mam nadzieję że się jeszcze na meecie spotkamy! :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za gorące przywitanie! :pinkiehug:

A więc, odpowiadając na Twoje pytania...

1. W jakich okolicznościach... z tego co pamiętam to rozmawialiśmy na skype, cały czas męczył mnie, że to bardzo fajne i żebym obejrzał. Na początku byłem zły, przecież nie będę oglądać serialu dla małych dziewczynek! I to z kucykami! Ale po tym jak już uległem i włączyłem pierwszy odcinek... zakochałem się. Całe noce oglądałem aż w końcu byłem na bieżąco. Dziękuję Ci Zmara, gdyby nie Ty to teraz nie pisałbym tego i nie poznałbym tylu wspaniałych ludzi! :hug:

2. Nigdy o tym nie myślałem... ale teraz jakby się zastanowić to stwierdzam, że odcinek, w którym Fluttershy brała lekcję żeby nie być taką nieśmiałą był bardzo fajny, także resocjalizacja Discorda bardzo mi się podobała.

3. Jeść lubię bardzo niezdrowe rzeczy! A jeśli chodzi o coś konkretnego... niech będzie, że kebab. :derp:

4. Czytam. Lubię książki fantastyczno-przygodowe. Moja ulubiona książka... to chyba Dragon Age: Utracony tron.

5. Przebiegnie w kilka sekund przez całą Equestrię rozdając przy tym każdemu kogo spotka zaproszenie na imprezkę! :pinkiehappy:

6. Tak, lubię. :)

7. Ostatnio nie słucham, ale kiedyś bardzo dużo i z tego co pamiętam bardzo lubiłem WoodenToaster i piosenkę Beyond Her Garden.

8. Ulubiony film... dużo by tego było. :yay:  Bardzo podobał mi się ostatni Hobbit. Lubię Piratów z Karaibów i wszystko co z Depp'em. Ip Man też był super. :D

Musimy się jeszcze spotkać! Czekam z niecierpliwością! :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...