Skocz do zawartości

Koleżeńskie wypady krakowskich broniaczy


Burning Question

Recommended Posts

Wszędzie już są, a tematu dla Krakowa nie widzę. :c Jak to tak?! Zakładam, bo pomyślałam, że fajnie by było się spotkać w grupie, albo chociażby z 1 osobą, wyjść na spacer albo na małe piwko- cokolwiek.

 

 

Osobiście, zastanawiałam się, czy nie wyjść razem na drugiego Hobbita, jak ktoś lubi. Mnie interesuje 48 klatkowa wersja z napisami, bo jeszcze takiej nie oglądałam. Chciałabym też gdzieś między 8 a 18 stycznia spotkać grupkę Krakowskich bronych, żeby nowojorski brony mógł obczaić jakich ludzi mamy w fandomie (bo jest ciekaw i pisze się na to) no i żeby pogadać sobie. Myślę, że byłoby to ciekawe spotkanie. ^^

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się spotkał z innymi, ale dla mnie możliwością są tylko weekendy i to i tak nie wszystkie (praca i studia). A jaką datę na Hobbita byś przewidywała ? A może byliby jacyś chętni na 47 roninów? Od 10 stycznia w kinach.

Edytowano przez Herudin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie już są, a tematu dla Krakowa nie widzę. :c Jak to tak?!

 

Jeżeli tak jest to prawdopodobnie większość (mini)meetów jest ogłaszana na facebooku, na krakowskiej grupie. Oczywiście to jedynie moje przypuszczenia (u nas we Wrocławiu tak na przykład jest). Link tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...