Skocz do zawartości

Zmienić swe życie[NZ][Fantasy][Shipping][Dark][Adventure][Violence][Mature]


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Bardzo fajny fik. Przypadł mi do gustu jak mało, który :rdblink: Rozbudowany świat, wiele dobrze oddanych postaci. Podoba mi się też, to jak potrafisz wpleść dodatkowe wątki do fika tak, że nie wygląda to ''sztucznie''. :efWiK: Ogólnie fik wypada super. Jeżeli pozbył byś się tych drobnych literówek, to było by jeszcze lepiej ale tak czy tak jest fajnie :rd8:

 

A i największa wada, ale nie fika tylko autora:
 

Spoiler

 

poderwała głowę Zethi, odsłaniając jej gardło - Ale teraz ten błąd naprawię. - odebrała Zethi jej sztylecik, prezent od Frontline’a i przyłożyła go do jej gardła.

- Zegnaj… córeczko.


Jakim potworem trzeba być żeby zakończyć rozdział w takim momencie xD

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.02.2016 at 21:12 GałoK napisał:

Autor taki proceder uprawia regularnie i specjlanie.

 

No ale serio... Tutaj klimat się buduje, jest gęsto i w ogóle, a tu nagle Ares wylatuje ze sztylecikiem xD Aż śmiecham z tego fragmentu zacytowanego przez ciebie, GałoK xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
22 minuty temu vladzio napisał:

 

Jak dla mnie ten tag byłby odpowiedni. Głosuję na TAK. 

:)

To tak nie działa. Musisz napisać długi komentarz, w którym uzasadniasz, dlaczego uważasz, że fanfik zasługuje na tag [epic].

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy głos na Epic wymaga uzasadnienia. Ta zasada powstała po to, żeby

a) nie dopuścić do sytuacji w której słabe opowiadania będą dostawać głosy, bo ktoś dla żartu napisze "Fajne xD głos na Epic"  inni zaczną naśladować

b) Autorowi jest miło kiedy dostaje porządny komentarza a oddanie glosu takiego wymaga.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fanfik został moim faworytem, ze zniecierpliwieniem czekam na dokończenie go przez autora. Fabuła jest nieziemska, wciąga jak bagno. Z każdym rozdziałem chce się czytać więcej i więcej. Opisy też są takie, jakie według mnie powinny być- nie zbyt szczegółowe (żeby nie nudzić) i nie za krótkie. Jest bardzo niewiele błędów, zarówno językowych jak i stylistycznych(a przynajmniej nie są aż tak rażące).

Podoba mi się główny ship. Dobrze, że autor pomyślał o opisaniu przeszłości głównych bohaterów.

Każde z głównych postaci jest inne, mają zupełnie różne charaktery, czasem dochodzi do sprzeczek, ale próbują trzymać się razem i pokonywać przeciwności losu, pomagają sobie jak w rodzinie.

Nie zabrakło też również spisków i miłych (lub nie) niespodzianek.

W jednym zdaniu: fanfik jest napisany świetnie, nie nudzi,przyjemnie się go czyta i każda akcja jest przemyślana, wszystko splata się w całość.

Moim zdaniem to opowiadanie zasługuje na tag [Epic]! :aj5:

Pewnie za mało napisałem, ale co tam.

Edytowano przez Czekoladowy Zbysiu
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło, ło łoooo ło! ŁO....!

 

Panowie, spokojnie. Czy ja dobrze czytam co tu widzę? Tag epic dal tych moich wypocin? Kurde... nie wiem co powiedzieć. Cieszę się że wam się podoba i wogóle, ale zdecydowanie tag EPIC może być przesadą. Owszem jakbym od pierwszego rozdziału poprawił co trzeba, doszlifował, dołożył szpachli tu i ówdzie, oraz przede wszystkim porządnie bejcą pierd***ą to może byłaby z tego podstawa do tagu epic. Jednak widzą takie zaangażowanie i nadzeje pokładane w moje opowiadanie, wyzwoliłem w sobie kolejne pokłady samozaparcia i motywacji. I jak wspominałem, do końca fika pozostało mi jakieś 3-4 rozdziały i może epilog, więc wyczekujcie ich. 

 

BTW... szkoda, że w moim temacie warsztatowym nie ma aż takiego ruchu, ale cóż, wszystkiego mieć nie można.

Edytowano przez Ares Prime
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Elo, mordeczki. 

 

Aby osłodzić co niektóym gorycz matur i przygotować do wakacji daję wam kolejny rozdział. Tak, jestesmy już coraz bliżej końca. Na szczęście moje i wasze. 

Zapraszam do czytania i komentowania. 

 

Rozdział XXIII

Rozbicie

https://docs.google.com/document/d/1ttoHglFG9fJ5j9WILjrESX1QWzhPVMvQVjF3e0Yr4r4/edit

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAY ! A myślałem, że nigdy sięnie doczekam<3

 

Spoiler

 

Hmm... może polonistą nie jestem i nigdy nie będę ale to wyrażenie aż kłuje w oczy :

" - Spójrz na oczy, pasiasty durniu! "  Ja bym to zmienił na "Przejrzyj na oczy"

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Ta ta... nowe życie prywatne w Anglii. W dużym skrócie. Ale fik porzuciny nie został, poprostu życie. Ale moje zmieniło się na lepsze odkąd wyjechałem, więc na dniach wreszcie ukończyłem rozdział i wrzucam go wam na przeczytanie. I tak powoli zbliżamy się do finału fanfika. 

 

Rozdział 24 - Oni Nadchodzą

https://docs.google.com/document/d/131bhYGDV1WjAo3KWVvx9eWwBiZvAII_saJsEw-KDB48/edit

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...