Skocz do zawartości

Zniechęć Pinkie


Spoiler Cat

Recommended Posts

Jak wszyscy wiemy Pinkie jest strasznie porywcza, ma wiele dziwnych pomysłów, które niejednokrotnie wykonuje. Tu pojawia się nasz problem.

Ostatnio ma więcej tych pomysłów, a ja już sam nie radzę sobie z odciąganiem jej od tych koncepcji. Ostatnio na przykład chciała skoczyć z mojego bloku do kadzi z kwasem... Trudno było, ale jakoś dałem radę...

Teraz wpadła na jeszcze lepszy pomysł, chce wejść do jaskini wielkiego, ziejącego ogniem, smoka i go obudzić.

Pomożecie?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok cie zje

Pinkusiu jeszcze może ci zrobić różne rzeczy za jakie ja dostane Warna/Bana więc nie idź tam

Będę wtedy zjedzona! Zawsze chciałam być zjedzona! A Ty? A co to są te warny i bany?

:pinkrage: I niegdy nie mów na mnie "Pinkuś"!

Pinkie, ale jaki to ma sens? Poza tym, ty uszczęśliwiasz, a wybudzony smok będzie raczej osmutniały. Nie myśl tak tylko o sobie.

I właśnie dlatego chcę do niego wejść, żeby go rozweselić, gdy będzie zły! Roooaaar!

Logika? Jestem Pinkie, po co mi logika?

Oj Pinkie, Pinkie... a jak smok Ci przysmarzy Twój ogonek, który tak radośnie podskakuje do góry wraz z Tobą? Stracisz swój urok!

I tak planuje go troszkę skrócić, a jeżeli ma mi w tym pomóc smok... Super!

Oj Pinkie, są lepsze zabawy niż budzenie smoka

Być może, ale zawsze chciałam się pobawić w budzenie smoka

Słyszałem, że smoki reagują na róż jak byki na czerwień ... :)

Głuptasku! Byki reagują tak samo na czerwień, jak i na kolor zielony, czyli jest im to obojętne czy ściana jest niebieska czy jednak czerwona. One reagują na ruch... A smoki? Phi!

Pinkie,Pinkie,Pinkie... Nie właź tam Chcesz być Marmoladą z Sosem w kanapce z jajkiem!?

Zawsze o tym marzyłam! Idę tam!

Pinkie, Pinkie, smok nie lubi kiedy ktoś go budzi. Tylko się wkurzy i ci przysmaży twoje włosy w najlepszym przypadku. Już lepiej postaw koło jego jakiś balonik czy coś xD

Balony dla smoka? Dobry pomysł! Muszę mu je dać osobiście! Zatem ustalone w czwartek idę do pana smoka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie, jak pójdziesz do smoka to Cię nie będę już lubił :<

Dołączona grafika

Jak to nie będziesz mnie lubił? No dobrze... raczej nie pójdę... ale dalej mam jeden powód dlaczego mam iść

Smoki często są po przebudzeniu tak złe i smutne że nawet ty nie dasz rady ich uszczęśliwić.(Uwierz mi znam się na smokach.Jestem byłym smokologiem.)

Chcesz żeby smok był smutny? Nie wiedziałem że lubisz smutne smoki :<

Zobaczymy czy nie dam rady go rozweselić. Nie znasz mnie!

Do smoka? Pffff, nie wiedziałem że jesteś taka słaba. Wchodzenie do smoczych jaskiń już dawno jest passé. Ale spokojnie, znam coś lepszego niż taka smocza jaskinia, a tą rzeczą jest...KARUZELA!!

Masz moją watę cukrową, idę z tobą na karuzelę! Oczywiście biorę tez Warmena

Pinkie. Nie pamiętasz jak próbowałaś powygłupiać się ze smokiem który spał na górze niedaleko Ponyville? Tamten akurat był trochę milszy i potraktował cię ulgowo.

Wszystkie smoki są takie same, z wyjątkiem Spike'a. Po za tym już wiem, że smoki nie lubią losowych strojów.

Pinki Bo zawołam Celestie a zresztą jak tam wejdziesz będzie PO TOBIE!

Wołaj ją i idziemy na karuzelę!

Pinkie z Celestią, Warmenem, Lisicą i Pawelx'em poszli na karuzelę. Niestety to nie koniec. Tym razem wpadła na pomysł, żeby wyskoczyć na szczycie kolejki górskiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skacz! Krzywdę sobie zrobisz! Z resztą to jest NIEZGODNE z regulaminem! Zamiast się świetnie bawić trafisz do szpitala I bolesne leczenie bądź nawet się zabijesz! I pewnie jeszcze będzie, że my Ciebie zepchnęliśmy! I póldziemy na to do WIĘZIENIA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...