Skocz do zawartości

World of Tanks bez spiny


Parabellum Edge

Recommended Posts

Witam. Tak przeglądnąłem całe brony gaming, ale podobnego tematu nie znalazłem.

Jest to temat, w którym bez żadnych spin można porozmawiać o tym co się w WoT dzieje, a także wymienić własne doświadczenia.

Bardzo bym prosił, aby powstrzymać się od komentarzy w stylu:

-Jak możesz jeździć tym [CENZOR] czołegiem czy ciebie [CENZOR] ty [CENZOR].

-No, a u mnie... BTW rekrutujemy, więc zapraszam.

 Oraz wszelkie tym podobne reklamy klanów, modyfikacji, skinów (chyba, że ktoś poprosi o polecenie)

 

Jak już wspomniałem głównej mierze rozmowa miałaby służyć wymianie doświadczeń i pomocy w rozwoju wszystkim, którzy grają, a trochę nas jest z tego co już zauważyłem. Czyli pojazdy, mapy, taktyki...

 

Zatem wypadałoby zacząć: U mnie w akademiku WoT jest zablokowany z proxy i od połowy października nie grałem - Mógłby ktoś mi przybliżyć japońskie drzewko?

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Opisać Ci go nie dam rady ponieważ nie grałem, jedyne co mogę rzec to to że w czołgi do 5 tieru wchodzi wszystko ale to medy więc... Oraz to że mają dosyć wysoką penetrację też mam na myśli czołgi z tieru od II do V ponieważ takie widuję(sam mam tylko V tier najwyższy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażu mam chyba wszystkie poziomy więc jak coś można zagrać coś wspólnego.  

 

A sama gra jest całkiem przyjemna, od jakiegoś czasu już nie grywam, ale wrócić zawsze można. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakieś konkrety z tym japońcami Dest?

 

Jeśli chodzi o pojazdy ty mogę się podzielić doświadczeniami takimi: radzieckie TD, niemieckie TD, amerykańskie SPG i drobnice do 4/5 Tieru u niektórych.

Nie tylko ty WilkU zjadłeś zęby na tym ;)

 

A ma ktoś może TD francuskie i jest w stanie opisać? Jest to następna linia jaką zamierzam otworzyć, gdy wrócę do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze statysty wynika, ze to prawda. Ale to teoria ;) To tak samo jak powiedzieć, że ze statystyk wynika, że KV-2 ma zeza podczas gdy znajomy zdjął tym pędzącego 70 km/h Hellcat'a z 600m. To je WoT - Tego nie pojmiesz! A stare czasy gdy było tylko KV... Aż się łezka w oku kręci... A jak już wspomianam betę :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem francuskimi TD do VII tieru(sprzedałem konto) Powiem tak, jak przebrniesz przez IV tier to już potem będzie z górki. V tier ma fajne działo jak na swój poziom, na VI tierze masz już działo o 212 średniej penetracji. VII tier rzeczywiście potrafi już coś odbić, po za tym ma fajne działa i super mobilność(jak wszystkie FR Td od VII tieru)

Jedną z wad wszystkich francuskich td poczynając od VII tieru jest słaby wychył działa na boki i długie skupianie celownika. Dodając te dwie rzeczy do siebie, nie za ciekawie to będzie wyglądało w praktyce ale da się przyzwyczaić na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arktez.


V tier ma fajne działo jak na swój poziom

 

Domyślam się, ze mówisz setce ;) Obecnie najpotężniejsza armata na V Tierach odkąd zabrali 107 w SU-85

 


słaby wychył działa na boki i długie skupianie celownika

 

Prosze Cię :ming: Mam Obiekta 268, więc wiem, co to słaby wychył działa i M53/M55, więc wiem co to długie skupianie... :lolface:

 

Ale dobrze wiedzieć na co się przygotować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na TD się nie znam ale już na ciężkich ruskach się znam, choć Wargaming psuje własną gre aby n00by poniżej 45% efektywności miały jakąś szanse i mi to nie pasuje bo mam 49% i przez to mniej dmg moge zadać tak jest zrobione w WoT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mechanika niestety wciąż kuleje, a o penetracji pocisków nie wspomnę :grumpytwi: Z ruskich ciężkich mam KV-1, Churchill III i KV-1S, którego maksowałem za free exp. Na KV-1 zdobyłem swój rekord expa (Oczywiście bez premki) i wspaniałe odznaczenie: Medal Pool'a.

 

Powiem wam, że jestem dobrym przykładem tego jak sie dorobić nie płacąc - Mam X, IX, dwie VIII i ANI RAZU nie kupiłem premki. Korzystałem tylko z tego co dostarczał WG, a gold jaki mam na koncie mam z gazet z grami :D Czyli chcieć to móc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dest - Miałem ten sam problem ;) Ale jak już się przebiłem do Ob. 268, to wszystko co teraz mam poszłoz  górki. Ten pierwszy jest najtrudniejszy, a ja go osiagnąłem dopiero po 4 tysiącach bitew. Teraz mam 7 tys. i patrz jak niewiele mi brakuje do kolejnych dziesiątek ;)

Na początku prowadziłem tylko tą jedną linię, a teraz cztery naraz xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram TD'kami od zakończenia bety i widzę jak to wszystko był zmieniane. Powiem wam, ze obecnie mam Ob. 268, który jest tak zamaskowany, że już bardziej się nie da (załoga 100% + Skill kamuflaż 100% + siatka maskująca + kamuflaż za gold'a n perm) i testowaliśmy ze znajomym jego wykrywalność. Jechał na mnie w E-50M po polu Malinovki, a ja stałem w krzakach i się nie ruszałem. Zauważył mnie dopiero z 30 metrów! Gdyby nie wiedział, że tam stoję, a jechał na pełnym gazie, to by we mnie wjechał i dopiero znalazł O.o Bardziej niewidzialny jest tylko Ob. 263, którego też robię na max stealth, ale na razie utknąłem na SU-101. Sam system spotowania znacznie się poprawił. Jedynym miejscem nie rozwiązanym jest "magiczny lasek". Wiadomo który :3

 

Co do strzałów za zero - jeśli trafiasz w jarzma armat to się nie dziw ;) Przykład ISU ma 90 mm w pochyeniu + jarzmo armatu, które ma 305+. Nie wiem czy dałbym temu radę mając 450 penetracji goldowym pociskiem na swoim 268 :shrug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba mam 33k bitew i widzę co się dzieje, zresztą celność to też rzecz względna bo pocisk może, jak chce w ziemi zaryć, mimo że strzał był pewny, ale to raczej wina celownika serwerowego który nie nadąża za celownikiem z gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad dwoma rzeczami.

1. Chcę iść w ruskie średnie i doszedłem do T-34/85. Ładny czołg ale póżniej się okazało że mogę kupić KV-13 i zniego na T-43. Taka droga kosztuje o połowę mniej expa. Wiele części do KV-13 mogę wziąć z T-34/85. Opłaca się kupować czy lepiej iść normalnie prosto z T-34/85?

2. Z niemieckimi TDkami doszedłem wyjątkowo szybko i mając przy tym sporo zabawy do Jagdpanzer IV którym sobie w ogóle nie daję rady. Czy niemieckie TD z 7 tieru i w górę są na tyle dobre żeby się opłacało się pomęczyć? A jak się przerzucić na inną linię co polecacie - francuskie czy radzieckie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...