Skocz do zawartości

World of Tanks bez spiny


Parabellum Edge

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

to zależy... IS-7 ma większą armatę i jest szybszy gdy zjeżdża z górki do 67km/h jendak jego kształt pancerza uniemożliwia walkę na wychyłki... IS-4 ma więcej HP 2500 szybciej się rozpędza i ma pancerz ukształtowany właśnie do walki na wychyłki. IS-7 ma magiczne boki które często łapią za 0. IS-7 się nie kontuje tylko staje naprzeciw ostrzału a is-4 można się naprawdę nieźle kontować... IS-7 ma wieżę z przodu praktycznie nie do przebicia a 4 ma cienką blaszkę w którą jeśli trafi arta to kaput i w nią wszystko wchodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Która X jest lepsza? IS-7 czy IS-4?

 

Osobiście gdybym miał robić, to bym zrobił IS'a-7. Mam doświadczenia odnośnie jego magicznego frontowego pancerza. Przyznam szczerze, ze to jedyna maszyna, z którą sobie nie radzę, nawet moim Ob. 268. Po prostu... IS-7 jest be! I zawsze jak go widzę to albo HE albo pociski nienawiści zostają załadowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam radę dla wszystkich Bronies grających w WoT. Od łatki 9.0 autocelowanie namierza niższe partie pojazdu. W ten sposób wykończyłem moim 4 poziomowym japońcem jakiegoś niemieckiego scouta VI poziomu. Uwierzycie że dał się mi przykleić i nie mógł we mnie wycelować? Xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi oto że nie widać prawie różnicy pomiędzy 8.11 a 9.0. Bo niby miało być wszystko inaczej a i tak jest tak samo. np. gdzie te rozsypujące sie budynki? Albo ruchome osłony na gąsienice w np. hellcacie? Lub chociaż "Modele HD"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi oto że nie widać prawie różnicy pomiędzy 8.11 a 9.0. Bo niby miało być wszystko inaczej a i tak jest tak samo. np. gdzie te rozsypujące sie budynki? Albo ruchome osłony na gąsienice w np. hellcacie? Lub chociaż "Modele HD"?

Modele HD zobaczysz dopiero po ustawieniu grafiki na maksa a te pierdoły zżerające 20GB Ramu to wejdą dopiero po wpowadzeniu Havoca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...