Skocz do zawartości

Zapytaj Clockie


Daniel_

Recommended Posts

Witajcie!

 

ask1_by_byakuyablack-d713s5k.png

 

 

W tym temacie będzie mieli okazje zapytać klacz Clockie o wszytko co wam tylko przyjdzie do głowy!

 

Jednak zanim zaczniesz ją wypytywać chciałbym żebyś najpierw przeczytał/a parę informacji.

 

1. Dobrze by było żebyś na początku poznał/a nieco charakter Clockie, tak na wypadek gdybyś był/a zdziwiony/a odpowiedzią.

Możesz o niej przeczytać o własnie tutaj.

 

2. Możecie pytać o cokolwiek, jednak nie zadawajcie zbyt wielu pytań naraz. Ona nie należy do tych gadatliwych.

 

3. Wszystkie odpowiedzi będę starał się pokazywać przez obrazek z reakcją i zachowaniem Clockie a może nawet krótkim komiksem.

Proszę nie denerwujcie się jeśli będzie to trochę trwało. A jeżeli musisz już zadać tonę pytań to dostaniesz raczej odpowiedz jedno obrazkową ale rozległą.

 

4. Snajper w tle będzie starał się pomóc nierozgarniętej klaczy jeśli nie zrozumie waszego pytania.

Możecie go spokojnie ignorować :)

 

No to teraz kiedy już co nieco o niej wiecie, możecie śmiało zadawać pytania!

Edytowano przez Daniel_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płonące Serce przybyło i odpowie na twe pytanie które chcąc nie chcąc zadałeś w odpowiedziach do historie Clockie. Mundy to imię snajpera z TF2. Dokładniej Snajper nazywa się Lawrence Mundy i jest jedynym Australijczykiem w całym Team Fortress 2 który nie miał styczności z Australium przez co nie wygląda ultra męsko i nie ma wąsów. Lawrence gdy każdy inny Australijczyk za sprawą Saxtona Hale dotykał australium siedział w buszu i polował bo tam wysłał go jego ojciec. 

A teraz pytania

1. Czego boisz się najbardziej?

2. Znasz Tavisha DeGroota? Z tego co wiem to przyjaciel twojego śp (nie powinienem mówić śp bo to odnosi się do wiary a ja nie wierze w żadne bóstwo) Wuja.

3. Jak byłem wśród innych kucy to uciekły czy ja wyglądam strasznie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Snajper nazywa się Lawrence Mundy

 

ask5_by_byakuyablack-d714n9e.png

 


1. Czego boisz się najbardziej?

 

ask6_by_byakuyablack-d7150ln.png

 


2. Znasz Tavisha DeGroota? Z tego co wiem to przyjaciel twojego śp (nie powinienem mówić śp bo to odnosi się do wiary a ja nie wierze w żadne bóstwo) Wuja.

 

ask7_by_byakuyablack-d7151p1.jpg

 


3. Jak byłem wśród innych kucy to uciekły czy ja wyglądam strasznie? 

 

ask8_by_byakuyablack-d71527c.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kucykiem. Do tego posługuję się magią ognia więc zatem boisz się i mnie. Mój ogień jednak nie jest dziki. Jest wręcz zimny... P.S. Ten w avatarze to ja. Przynajmniej na razie

No ale co tam.

1. Skoro znasz Tavisha to mniemam że znasz też Della Conaghera? Swój chłop, no i nieźle gra na gitarze.

2. Jak to możliwe że podróżujesz z Mundym a nie znałaś jego imienia? Dobra czaję jeszcze że nie znasz imienia Mr.Jane Doe (pseudonim operacyjny twojego wuja) ale Snajpera? Jak to możliwe?.

 

Ode mnie to tyle. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to parę pytań ode mnie:

1. Jak się rozpoczęła Twoja znajomość ze Snajperem (Mundym)?
2. Co Snajper ogląda w TV? ^^
3. Czy skonstruowałaś coś, z czego jesteś niesamowicie dumna? Jeśli tak, to cóż to jest?
4. Znasz język rosyjski?

To tyle. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem kucykiem. Do tego posługuję się magią ognia więc zatem boisz się i mnie.

 

ask_9_by_byakuyablack-d715rq6.jpg

 


1. Skoro znasz Tavisha to mniemam że znasz też Della Conaghera? Swój chłop, no i nieźle gra na gitarze.

 

ask10_by_byakuyablack-d715s92.png

 


2. Jak to możliwe że podróżujesz z Mundym a nie znałaś jego imienia? Dobra czaję jeszcze że nie znasz imienia Mr.Jane Doe (pseudonim operacyjny twojego wuja) ale Snajpera? Jak to możliwe?.

 

ask11_by_byakuyablack-d715sk8.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jak się rozpoczęła Twoja znajomość ze Snajperem (Mundym)?

 

ask12_by_byakuyablack-d719609.jpg

 


2. Co Snajper ogląda w TV? ^^

 

ask13_by_byakuyablack-d719866.png

 


3. Czy skonstruowałaś coś, z czego jesteś niesamowicie dumna? Jeśli tak, to cóż to jest?

 

ask14_by_byakuyablack-d719b78.png

 


4. Znasz język rosyjski?

 

ask15_by_byakuyablack-d719bxj.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo. Powracam ponownie jak Szpieg z dzwonem zmarłego szpiega (Mundy powinien zrozumieć) i zadaje kolejne pytania.

1. Jaką muzykę słuchasz najchętniej?

2. Jak jakimś cudem udaje ci się pooglądać TV gdy np. Mundy idzie przejmować 2fort-ta to co oglądasz?

3. I ostatnie to Lawrenca. Czemu oglądasz tyle tv? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jaką muzykę słuchasz najchętniej?

 

ask16_by_byakuyablack-d71ef00.png

 


2. Jak jakimś cudem udaje ci się pooglądać TV gdy np. Mundy idzie przejmować 2fort-ta to co oglądasz?

 

ask17_by_byakuyablack-d71ef5j.png

 


3. I ostatnie to Lawrenca. Czemu oglądasz tyle tv? 

 

ask18_by_byakuyablack-d71efcw.jpg

 

 

 

Wybaczcie mi że czasem odpowiedź długo trwa. Ale zrobienie odpowiedniego obrazka zajmuje mi sporo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw odpowiedzi na odpowiedzi:

 

1.  Ja także bardzo lubię i doceniam ten rodzaj muzyki. Dźwięki skrzypiec są naprawdę piękne i inspirujące. Flet także brzmi pięknie, niejednokrotnie wzruszam się podczas koncertów.

 

2. Jest to cudowne uczucie. Całe twoje ciało wypełniają dźwięki, jest o tak cudowne że aż brak mi słów... . Kiedy pierwszy raz zatańczyłem, wiedziałem że jest to moje przeznaczenie.

 

3. Uwierz mi że na pewno nadajesz się na randkę. Zadałem to pytanie bo uważam że jesteś naprawdę ładna. Piękne zielone oczy, blond grzywa, a na dodatek szary to mój ulubiony kolor. Była by to dla mnie czysta przyjemność pójść z tobą na randkę.

 

Teraz pytania:

 

1. Nauczyć cię tańczyć?

2. Co myślisz kiedy patrzysz na nocne niebo?

3. Jakie jest twoje największe marzenie? Nie licząc zemsty.

4. Przedstawić się? W końcu nie znasz mojego imienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potulny Grubasek? Ladaczeko? Toż to towarzysz Heavy. 

Ale w każdym bądź razie. Pytam.

 

1. Zapewne podczas towarzyszenia Mundiemu podczas misji słyszałaś Administratorkę. Co o niej sądzisz? Jest tak wiele spekulacji co do niej...

2. Widziałaś człowieka w masce gazowej który mówi jedynie ,,Mphpmphh'' bądź ,,mpheedyph!'' uważasz go za strasznego? 

3. Miałaś kiedyś na oczach gogle pyrowizijne? W nich widzisz świat jak Pyro (istota z 2 pytania)

Edytowano przez Blazing Heart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytanek:

 

1.Co wpływa na zmianę twojej zierenicy w "znak zemsty"?

 

2.Chciałabyś kiedyś walczyć tak, jak to robił twój Wujek?

 

2.Czy lubisz zimę?

 

:gummy3:

Edytowano przez Sp00n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zapewne podczas towarzyszenia Mundiemu podczas misji słyszałaś Administratorkę. Co o niej sądzisz? Jest tak wiele spekulacji co do niej...

ask30_by_byakuyablack-d71rb0u.jpg

2. Widziałaś człowieka w masce gazowej który mówi jedynie ,,Mphpmphh'' bądź ,,mpheedyph!'' uważasz go za strasznego?

ask31_by_byakuyablack-d71rba5.png

3. Miałaś kiedyś na oczach gogle pyrowizijne? W nich widzisz świat jak Pyro (istota z 2 pytania)

ask32_by_byakuyablack-d71rbqx.jpg

1.Co wpływa na zmianę twojej zierenicy w "znak zemsty"?

ask33_by_byakuyablack-d71rndo.jpg

2.Chciałabyś kiedyś walczyć tak, jak to robił twój Wujek?

ask34_by_byakuyablack-d71rnov.png

2.Czy lubisz zimę?

ask35_by_byakuyablack-d71ro33.png

1. Lubisz rysie?

ask36_by_byakuyablack-d71rswk.png

2. Masz śliczne oczy, wiesz?

ask37_by_byakuyablack-d71rtf8.png

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że odpowiedziałaś. Pora na odpowiedzi:

 

1. Najchętniej zjawiłbym się u ciebie i pokazał ci osobiście, ale... . Nie mam dostępu do tego drugiego świata, lecz mogę wysłać ci specjalne wideo w którym prezentuje ci na czym polega taniec i jakie płyną z tego korzyści. :)

 

2. Nocne niebo jest rzeczywiście wspaniałe. Ja i mój przyjaciel często spędzamy dużo chwil na obserwowaniu tych pięknych gwiazd i majestatycznego księżyca. Masz rację w Equestrii jest ono o wiele piękniejsze.

 

3. Przepraszam... , rozumiem że to dla ciebie trudne. Dobrze pamiętam tę noc i płomienie, wiem co musiałaś przeżywać.

 

4. Nazywam się Smooth Sound, a ten człowiek siedzący przed domem to Grey.

 

Pytania:

 

1. Pytanie dość dziwne. Co byś zrobiła, gdybym zjawił się u ciebie?

2. Co myślisz o jednorożcach?

3. Czy lubisz się przytulać?

4. Umiesz śpiewać? Ewentualnie czy lubisz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. A teraz trochę ode mnie.

1.Mrok w twoim sercu... Hmm... Ciekawa teza, ale może to być nieprawda. A te głosy, które słyszysz, to mogą być może po prostu przesłyszenia. Pewnie jesteś rozdarta po tym jak straciłaś rodzine i Wujka. Twoja psychika może być bardzo naruszona w złym znaczeniu. :c

2.Chcesz się odegrać na człowieku, który zabił Ci Wuja. A masz może jakieś dowody, poszlaki kto to mógł być? Nawet łuska od pocisku może naprowadzić na jakiś trop. Moim zdaniem powinnaś rozpocząć jakieś dochodzenie lub zwrócić się do detektywa o pomoc. Może Wujek Ci mówił o takiej postaci jak "Szpieg"? On powinien Ci pomóc. c:

I mam jedno pytanko:

Jak tak nagle zmieniła się u Ciebie pora roku. Na poprzednim ujęciu widać było zieloną trawę, a na kolejnym już domek zasypany śniegiem dookoła? To jest naprawdę dziwne, a u nas niema śniegu. :c :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...