Skocz do zawartości

You have seen nothing! - Pierwszy taki meet! - Warszawa


Parabellum Edge

Recommended Posts

Hello there Strangers!

Po długiej i zaciętej rozmowie z pewnymi osobnikami zaczeliśmy mieć marzenie. Marzenie o spotkaniu. Spotkaniu, które brutalnie wejdzie w umysł każdego i zostanie tam na zawsze. Ale jak to zrobić i to w miarę delikatnie? Oto odpowiedź.

 

Byliście na jakimś meet'cie?

a) Tak - Oto meet, którego jeszcze nie widzieliście!

b) Nie - Oto meet, który może jeszcze zobaczycie!

 

Wspólnie ze znajomymi z sekcji ASG proponujemy wam to: http://www.killhouse.pl  Wszystkich, którzy chcą więcej niż tylko poznania się z osobnikami, z którymi dzielą zainteresowania, zapraszamy na spotkanie połączone ze strzelaniną ASG, które odbędzie się 23022014. Plan dnia przedstawiałby się następująco:

(podane godziny są przykładowe)

 

1. 0930 - 1000 - Zebranie i zapoznanie się.

2. 1000 - 1600 - Strzelanka i spotkanko w między czasie

 

Niestety panowie, którzy zbudowali tak wspaniały obiekt sportowy, choć są naprawdę spoko ludźmi, to muszą ten obiekt opłacić. W związku z tym na spotkanie trzeba przeznaczyć trochę funduszy. Wyglądają one następująco:

-20 złoty za osobę na trzy godziny (plan zakłada, ze strzelanina potrwa sześć godzin, zatem należy przyszykować 40 złoty, jeśli chcecie wziąć udział tylko w trzech godzinach - nie ma problemu. Jest to tak zwana "wejściówka")

-56 złoty jeśli nie posiadacie własnego sprzętu (Za to otrzymujemy replikę, okulary ochronne, maskę ochronnę, rękawiczki, pełen magazynek. Cena ta obowiązuje jedynie w przypadku dokonania 100% przedpłaty - w innym przypadku 70zł)

 

Pomysłodawcami są zapaleni ASG'owcy czyli Foley, Eternal oraz mały nic nieznaczący Parabellum Edge :) Aby przeprowadzić strzelankę w "normlany" sposób potrzeba co najmniej 10 osób (poniżej 5 vs 5 na tym obiekcie można się bawić w chowanego :derp2:) Zdaję sobie sprawę, że wielu osobom impreza zajmie cały dzień i pochłonie spory fundusz dlatego na zastanowienie się macie ponad miesiąc! Niestety w samej zabawie brać udział mogę jedynie osoby powyżej 14 roku życia, zaś osoby niepełnoletnie muszą ponadto posiadać zgodę rodzica/prawnego opiekuna. Należy dobrze wszystko obmyśleć i to dwa jak nie trzy razy. Dlaczego? Ponieważ (tak mi się wydaje) osoby zainteresowane pragną skorzystać ze zniżki na sprzęt w związku z czym musimy uiścić stuprocentową przedpłatę. Czyli trzeba będzie znaleźć skarbnika (Mogę to być ja lub inna zaufana na forum osoba), który zbierze wszystko najpóźniej tydzień przed imprezą i wykona przelew.

UWAGA! Po dokonaniu przedpłaty nie będzie szansy na zwrot pieniędzy!

 

Teraz FAQ:

-Co to ASG/strzelanka? - Air Soft Gun jest to sport wykorzystujacy repliki prawdziwej broni palnej,  z tą różnicą, że amunicję stanowi plastikowa kulka średnicy 6mm i jest napędzana powietrzem oraz osiąga znacznie mniejsza i bezpieczniejszą prędkość. Strzelanka to termin używany na określenie spotkania, w którym dochodzi do gry w ASG.

 

-.No ale jak mam 17,999(9) lat i dzień po strzelance mam urodziny to... - To musisz mieć pozwolenie! Jest to sport urazowy, więc wszystkie rozerwania powłok ciała, czy uszkodzenia innych tkanek są możliwe nawet w sposób przypadkowy i nie możemy brać za kazdego odpowiedzialnośći :shrug:

 

-Wiem co to ASG, jestem pełnoletni/a. Jak się ubrać? - Najlepiej: obuwie wygodne, długi rękaw, długie nogawki. Można wziąć własne rękawiczki, ochraniacze na kolana/łokcie, osłone na twarz (ja mam np.: bandanę), ale pamiętajcie, że WSZYSTKO najpewniej się UBRUDZI. Hala ta jest też wykorzystywana przed paintball'owców, więc wszystko jest kolorowe jak tęcza...

 

-Ok, ale... Jestem osobą, która pierwszy raz weźmie w czymś takim udział! - To nic! Wspaniali instruktorzy, którzy chcą waszej śmierci waszego dobra poinstruują was o zasadach gry i wszystkim co określamy mianem "z czym to się je"! Może wam się spodoba i zostaniecie na dłużej?

 

-Jestem osobą ciekawską/towarzyską/forever alone. Czy mogę wpaść nawet jeśli nie chcę brać udziału w zabawie, a chcę tylko popatrzeć/pogadać/poszukać przyjaciół? - Jasne!

 

-Ale gdzie to będzie? - Warszawa - ulica Wojnicka 2 na Pradze.

 

-Eeeee... Wciąż nie ogarniam gdzie to jest :derp: Jak tam dojechać? - Zatem oto naprzeciw tobie wychodzi mapka okolicy w poniższym spoilerze. Dojachać tam najprościej za pomocą tramwaju 3 lub 7. Linia zielona - przebieg linii tramwajowej  Linia czerwona - trasa dojścia/dojazdu  Żółte kółko wskazuje przystanek na którym należy wysiąść.

ylNgD1b.jpg

 

-A można tam gdzieś zaparkować? - Tak. na końcu czerwonej linii jest parking ;)

 

Mam nadzieję, że udało się odpowiedzieć na wszystkie podstawowe pytania. Jeśli ktoś jeszcze na coś wpadnie, niech pisze śmiało - jestem tu codziennie, więc odpowiem i dodam do FAQ. Oczywiście fotografowie mile widziani :D

 

Wszystkich zapraszam bardzo gorąco. Oto lista osób chętnych do wzięcia udziału w imprezie:

 

1.Parabellum Edge - zapłacone

2.Foley - zapłacone

3.Eternal - zapłacone

4.Riconish - zapłacone

5.Yarpen- zapłacone

6.Lord Komisarz Amolek

7.Chemik (od Eternal'a) - zapłacone

8.ChumPony (od Amola)

9.Green Scratch - zapłacone

10.Arctic Cat - zapłacone

11.WilkU

12.Amadi

13.Grzechu (od Eternal'a)

14.Dziewczyna Grzecha ( :v)(od Eternal'a)

15.Harrier (od Eternal'a)

16.Brat Foley'a - zapłacone

17. Scarecrow

 

Osoby nie strzelające:

1.angel99percent + mąż

 

Broń dla ludzi bez replik:

-P90 TR

-Benelli M3 Super 90

-M249

-G3A3 (zarezerwowany)

-AK-74N (zarezerwowany)

-Ruger Mk1

-Beretta

 

Enjoy!

Edytowano przez Parabellum Edge
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Termin który najbardziej mi pasuje to: (do wyboru 18, 19, 25, 26 lutego)

 

Każdy weekend po 10 lutego.

 


2. Skłonny/na jestem przeznaczyć na strzelankę: (do wyboru 3 lub 6 godzin)

 

6h, jak się bawić to się bawić.

 


3. Po strzelance wezmę/nie wezmę udziału w spotkaniu.

 

Będę :)

 


4. Jestem za tym aby połączyć punkt 2 i 3 meet'a: (do wyboru tak nie)

 

Tak

 

Eternal is ready and willing! :salut:

Poznań wstawi się w sile do 4 ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Termin który najbardziej mi pasuje to: (do wyboru 18, 19, 25, 26 lutego)

 

Każdy weekend po 10 lutego

 


2. Skłonny/na jestem przeznaczyć na strzelankę: (do wyboru 3 lub 6 godzin)

 

6 h 

 


3. Po strzelance wezmę/nie wezmę udziału w spotkaniu.

 

To zależy, ale raczej tak.  

 


4. Jestem za tym aby połączyć punkt 2 i 3 meet'a: (do wyboru tak nie)

 

Tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podlinkować na forum meetów warszawskich, a nóż ktoś z osób pojawiających się na cotygodniowych meetach się skusi.

 Spring - Dziękuję, świetny pomysł. Czy mógłby ktoś mi pomóc i podać tam link za mnie, gdyż nie mam zielonego pojęcia o jakim forum mowa :shrug:

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam do Warszawy "kawałek", ale akurat to mój najmniejszy problem :) A co do kosztów, na sprzęt wydałem duuużo więcej. Po prostu hobby :dunno:

Jak ktoś ma czas i możlwości, to polecam spróbować. Na stronie killhouse'u jest gdzieś filmik, więc zainteresowani mogą sobie poszukać :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie Chemika do listy ( osoba z mojego teamu ).

Na pytania odpowiada tak samo jak ja.

 

EDIT

 

Poproszę o dopisanie Ares'a do listy ( również osoba z teamu )

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Termin który najbardziej mi pasuje to:  25

2. Skłonny/na jestem przeznaczyć na strzelankę: Whatever

3. Po strzelance wezmę udział w spotkaniu

4. Nie jestem za tym aby połączyć punkt 2 i 3 meet'a

 

 

Tylko pytanie, czy byłby możliwy nocleg tam u kogoś :< (after? :D )

Edytowano przez N E O N
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie wszystkim pasuje każdy weekend z drugiej połowy lutego, więc

 

To znaczy ja mam jeden weekend pracujący... ale od czego jest L4 :ming:

 


Byłoby nam bardzo miło Littlepip gdybyś wpadł pocykać coś ;) Warto taką imprezkę udokumentować :)

 

Popieram, dobrze by było porobić fotki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jeszcze małe info dla fotopstryka (nie wiem czy ktoś mówił, więc najwyżej powtórzę), ażeby zabrał ze sobą kamizelkę odblaskową. W końcu trzeba odróżniać, do kogo można strzelać, a do kogo nie ;)

 

Ogólnie dobrze by było, gdyby każdy taką kamizelkę posiadał. Zalecam "oznaczyć się" nią w przypadku trafienia, żeby można było bez problemu odróżnić osoby grające od wyeliminowanych z danej rundy :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...