Skocz do zawartości

You have seen nothing! - Pierwszy taki meet! - Warszawa


Parabellum Edge

Recommended Posts

Foley, ja latałem z taką czarną Gietą i jedynym sprężynowym boczniakiem w tej rozgrywce (potem zresztą starałem się Ciebie trafić z niego :D). Dla mnie lepsza replika = lepsze batki i mniej problemów z celnością/strzelaniem. Bo dzisiaj "moja" niosła kulki baaardzo kiepsko.

A na przyszłą strzelankę dorwę już pewnie AKS i być może gaziaka jakiegoś :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o moim pistolecie Rainbow Spring Dash :pinkie4thwall: Też sprężyniak, ale wersja wypas, bo z metalową lufą wew. i systemem Hop-Up! Zasięg skuteczny 15 metrów :lol: Zawsze lepiej mieć przy sobie tą trzecią replikę... :rd4:

Dobra, teraz będę kojarzył - nawet pamiętam tego sprężyniaka :)

PS: A na boczniaka można też wybrać AEP'a ;) Przewaga w zimę, tańsze magazynki, mniejsza awaryjność... Ale z kolei mniejszy realizm no i mniej FPS... Więc nie da się jednoznacznie stwierdzić co lepsze... Zresztą, zapraszam do tematu "Airsoft", tam mogę pisać i pisać, a tu się ograniczam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieńczony, śpiący, ledwo żywy oraz z poharataną facjatą zasiadam właśnie do pierwszego normalnego posiłku od.... hmm... od 6 rano(?) ale, było warto!

Cieszę się że mogłem zarówno poznać osobiście wiele osób jak i ponownie zobaczyć znajome mi twarze ;)

Co tutaj dużo pisać, podejrzewam że ilekolwiek razy byśmy się nie spotkali to i tak nie uda nam się wyczerpać tematu tego meeta bo działo się wystarczająco dużo aby opowiadać o tym przez dłuuuuuuuuugi czas ;)

 

Futrzako - zboko - dewiant aka "Eternal" out! :salut:

Edytowano przez Eternal
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futrzako - zboko - dewiant aka "Eternal" out! :salut:

 

:rd6:

 

W domciu okazało się, że granat działa, ale tylko gdy załaduje moim gazem :rainderp: A ja niestety mam sklerozę i gaz wczoraj zapomniałem :shrug: Co do AEP - Cymoklocek :lunaderp: A z resztą co wam będę mówił - widzieliście pod koniec jak wyglądała moja gra i z jaką efektywnością :D

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może więcej zdjęć? Był ktoś, kto fotografował, czy po prostu na końcu sobie fotkę cyknęliście?

Żałuję, że mnie nie było, a jak będzie taki następny meet, to mam nadzieję, że się pojawię i to nie w roli fotografa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...