Skocz do zawartości

Bronies Radom?


Littlepip

Recommended Posts

  • 4 weeks later...


To że nie spotkałeś, nie znaczy że nie ma

Ja nie twierdzę że nie ma, bo jednak Radom jest trochę za dużym miastem by było całkowicie ,,odizolowane'' od kuców, ale jednak coś w tym jest że ten temat stoi już ponad miesiąc i nie widać postów tłumu Radomian którzy chcieliby udowodnić że jednak ,,istnieją'' :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę że nie ma, bo jednak Radom jest trochę za dużym miastem by było całkowicie ,,odizolowane'' od kuców, ale jednak coś w tym jest że ten temat stoi już ponad miesiąc i nie widać postów tłumu Radomian którzy chcieliby udowodnić że jednak ,,istnieją'' :P

Bo niestety dla niektórych Radom to "stan umysłu", co jest śmieszne, żałosne i mało zabawne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo niestety dla niektórych Radom to "stan umysłu", co jest śmieszne, żałosne i mało zabawne.

No widzisz. Dla ciebie to mało zabawne, a ja mam z tego największą polewkę :P

Zresztą nie bez przyczyny mam w sygnaturze naszą jedyną bohaterkę, która rozsławiła Radom na całą Polskę, i z której wszyscy Radomianie mogą być ,,dumni'' :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 6 months later...

Nie spotkałam dotychczas u mnie w mieście żadnych Bronies, ale u mnie w szkole słyszałam rozmowę takich chłopaków z gimnazjum mówili coś o RD, a jedna dziewczyna miała bluzkę z kucykami, widzę, że niektórzy piszą, że są z Radomia :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...