Skocz do zawartości

K-On!


Wizio

Recommended Posts

Skoro już jest kilka tematów o anime, które są dobre lub słabe (SnK), to warto również dać kolejne anime, które ostatnio bardzo mnie wciągnęło. Przyznam się nawet bez bicia, że podbiło moje serce swoim... bytem. 

 

Anime to komedia, która opowiada o Yui (i potem reszcie), czyli zakręconej i słodkiej dziewczynie, która dopiero co rozpoczęła naukę w liceum. Musi tam dołączyć do klubu, bez którego... no trudno cokolwiek zrobić. Postanawia więc dołączyć do klubu muzycznego. Reszta... cóż... resztę trzeba zobaczyć samemu, gdyż to jest grzech spoilować tak ciekawe anime.

 

Jeśli chodzi o muzykę, to jest ona ładna i przyjemna w słuchaniu. Fakt faktem anime (1 sezon jest 2009 roku) niby nie jest za nowe, bo ma już swoje 6 lat, ale jednak jest warte chodź by oglądania dla samych utworów, które występują wraz z rozwojem fabuły.

Bohaterki główne bohaterki tego anime.

K-On-Wallpaper-k-on-8382941-1024-768-1-.

Edytowano przez Momo Deviluke
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pierwszą osobą, która poleca to anime. Nie czytam recenzji, ale z moich znajomych każdy nabija się z tego tytułu, co i mnie zniechęca.  :ppshrug: 
Sam opis serii i kreska również nie zachęcają do seansu, jest wiele ciekawszych tytułów. MOŻE kiedyś się za to wezmę, żeby sobie własną opinię wyrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay!

Kej-on, świetna seria, mimo, że wydawałoby się nijaka i cukierkowa, to jednak potrafi wciągnąć.

A może wciąga właśnie przez swoją cukierkowość, przeca kiedyś trzeba odpoczywać od tych wszystkich dramatów psychologicznych i K-On się do tego idealnie nadaje.

 

Co do spoilerowania, to to anime właściwie nie ma fabuły, jedynym "zapierającym dech w piersiach zwrotem akcji" jest dołączenie do klubu Azusy alias Azu-nyan (o której najwidoczniej zapomniałeś - nie ma jej w spoilerze)

 

Jak widać (lub nie) po moim avatarze, moją ulubioną postacią jest Mio (moe, moe kyun!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spoilerowania, to to anime właściwie nie ma fabuły, jedynym "zapierającym dech w piersiach zwrotem akcji" jest dołączenie do klubu Azusy alias Azu-nyan (o której najwidoczniej zapomniałeś - nie ma jej w spoilerze)

 

Nie zapomniałem o Azu-nyan, ale nie chciałem spoilować ludziom, którzy chcieliby to oglądać.

azunyan-gif1.gif

Kocham Mio ♥

Nee-chan :octcry: Zdrajczyni.

Edytowano przez Momo Deviluke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...