Skocz do zawartości

Brohoof nr 1/20 (styczeń 2014)


bobule

Recommended Posts


Nr 1, Styczeń 2013? Serio? :facehoof:

Kamisha, jesteś pierwszą osobą, która to zauważyła. Nie ukrywam, że dałbym sobie rękę uciąć, że jak prosiłem o zamieszczenie na okładce, że to numer 1 /20 styczeń 2014, to, że tak będzie. Jak widać wyszło nieco inaczej :)

 


A gdzie kalendarz ? :fluttercry2: Taki w wersji drukowanej bo nie umiem znaleść :fluttercry2: Ni bijcie za to pytanie :flutterblush:

Kalendarz ukryty we wstępniaku jest. Tutaj link bezpośredni (który podawałem kilkakrotnie na fb) http://sta.sh/0rma1djv7o5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wcześniejszych spin o nazwiska, to wydaje mi się to bezsensowną kłótnią, ponieważ istnieje tyle dowodów na oba stanowiska, że prawda prawdopodobnie leży po środku i niektóre postaci/ rodziny mają coś co funkcjonuje jako nazwisko/ nazwa rodu, a niektóre nie, no i o co tyle spiny.

Nie było żadnej kłótni, a dyskusja ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, wiem Ale obawiam się, że i tak nie będę mieć czasu na tyle, żeby można było na mnie polegać :/

Odezwij się do mnie na maila ([email protected]) jeśli nadal jesteś zainteresowana. Zapewniamy, że robisz tyle korekt na ile masz ochotę i ile jesteś w stanie (no i nasi korektorzy czasami mają na prawdę dużo czasu na zrobienie korekt) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A możesz mi linka zapodać do źródła?

 

I jeszcze jedno. Kiedy kolejny numer?

Oficjalna strona, patrz BONUSY  (musisz trochę przewinąć, a najlepiej CTRL+F)

 

Kolejny numer - 11.03 (Dayanowi chyba chodziło o kolejny numer Brohoofa. Jak go złożę, to będzie - bob) Zielony to kolor inkwizycji~Dolar84

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...