Skocz do zawartości

7 Stycznia- Dzień Dziwaka! :D


Recommended Posts

Witajcie!


Dzisiaj usłyszałem w radiu, o dniu dziwaka. Zaintrygowało mnie to, w końcu celem tego święta jest zwrócenie uwagi na ludzi wyróżniających się w tłumie,

a jakby nie patrzeć nasz wielki fandom i każdy jego członek jest przecież jednym wielkim dziwactwem! A co! :squee:
  Każdy kuc i człowiek jest dziwny na swój sposób, i każde jego aspekty dzisiaj mogą być bezsprzecznie rzucone na światło dzienne!

rsz_derpy_happy_3611.png

Co sądzicie o tym święcie? Czy fandom jest dziwactwem? Może wy jesteście dziwakami?!
Piszcie! Droga wolna!
I wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziwaka! :pinkie4:

Ptaszysko

Link do komentarza

Czy ja wiem czy jesteśmy dziwakami, dlatego że jesteśmy częścią fandomu MLP?

Co prawda mój najlepszy przyjaciel widząc Rainbow na tapecie na moim kompie mówi mi " Stary ,co ty robisz że swoim życiem"

a ja mu na to  że każdy ma swój świat i swoje kredki .

Także może trochę jest dziwactwem , ale za to fajnym i wartym uwagi.

Pozdro dla wszystkich pozytywnie zakręconych.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza

Każdy ma swoje dziwactwa. Ja na przykład interesuję się komunikacją miejską, co w z perspektywy niektórych jest odbierane jako większe dziwactwo od bycia w fandomie. Czyli dziwactwem można nazwać oglądanie kucyków, ale może być nim też coś, co dla innych jest normalne (przykładowo dla niektórych dziwactwem może być chodzenie do kościoła). Czyli zależnie od punktu widzenia każdy jest dziwakiem, gdyż zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo nasze normy są dziwactwem i na odwrót.

Wniosek? Wszyscy są dziwakami, więc wszystkim wam składam (niestety spóźnione) życzenia :)

Link do komentarza

Mi tam się podbiały ikarusy, miałem okazje jeździć do zakładu takimi  jak byłem na stażu w Wawie , choć u mnie w Chełmie jeszcze kursuję stary Autosan H9 (miejska wersja)..

Kiedyś tez były Jelcze- Berlijet ale w zdaje się 2008r je wycofano i teraz są Merce.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...