Skocz do zawartości

Star Wars, Dude


Recommended Posts

Eee... Tego... Więc chciałem sprawdzić ilu jest tu fanów SW? W takim razie robię listę: -Clouds Slasher -bobule -Testar -BlackHayate -Goblin Józef -Vandal -Cahir -FuturePony -Airlick -Poniaczek01 -Pesgenu -Vector_Prime -Bezik -MICH007.PS -djsound -Slender Mane -Alder -Bartis -PitPl -Cahir -Estherenn. -arameje -Iluandar -Nikern -Waleczny Browar -Leon78657 -kahrik -Myhell -Nosacz -SecretBrony -PitPl -EverTree -Nocturnal Light -gandzia -Ravin -D'jall -Nosacz

-Zax dużo może ich jeszcze być? Tych fanów znaczy?

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

CZEMU JA NIE WIDZIAŁEM TEGO TEMATU!

Zapisuj mnie od razu!!!

...

A Vader ssie i Revan pwni go w każdy możliwy sposób. ^^


Nieprawda. Vader jest pełną sprzeczności osobą która potrzebuje wizyty u psychologa.

Popieram. ^^

A Ravan to taki n00bek' date=' bo jak będąc Lordem Sithów można stracić pamięć?[/quote']

On nie stracił pamięci. On po prostu był na granicy śmierci i to Jedi przez Moc mu ją wymazali.

Jest najlepszym Sithem. Ale najlepszą postacią jest Revan.

Link do komentarza

Uh... Sami Sithowie! Co ja tutaj robię? Według mnie Qui Gon Jinn to postać która pokonała wszelkie schematy (to on pierwszy znalazł drogę do nieśmiertelności) i gdyby nie on nie byłoby waszego Vadera (choć on też jest spoko)... Zresztą, był mistrzem jednego z najlepszych Jedi w historii - samego Obi Wana Kenobiego! Na drugim miejscu u mnie jest Quinlan Vos - Jedi i Kiffuański strażnik... Did anypony have heard about him?

Link do komentarza

Uh... Sami Sithowie! Co ja tutaj robię?

Według mnie Qui Gon Jinn to postać która pokonała wszelkie schematy (to on pierwszy znalazł drogę do nieśmiertelności) i gdyby nie on nie byłoby waszego Vadera (choć on też jest spoko)...

Zresztą, był mistrzem jednego z najlepszych Jedi w historii - samego Obi Wana Kenobiego!

Na drugim miejscu u mnie jest Quinlan Vos - Jedi i Kiffuański strażnik... Did anypony have heard about him?

Qui-Gon *o*

Moja ulubiona postać z filmowych Gwiezdnych Wojen evah!

Ale taka poprawka: on nie znalazł drogi do nieśmiertelności jako pierwszy. Po prostu ją odszukał po tym jak przez dłuższy czas była zagubiona. Przecież Meetra Surik stała się duchem Mocy i przez 300 lat wspomagała Revana. Exar Kun rozerwał swe ciało, by jego duch mógł przetrwać na Yavinie IV kolejne 4000 lat. Nie zmienia to jednak faktu że był najlepszą postacią z filmu.

A o Quinlanie słyszałem. Podwójny agent, kiedyś tam stracił pamięć i trollował Dooku 24/7. ^^

Przyjemny fakt to to, że przetrwał czystkę Jedi kiedy ukrył się na Kashyyk.

A Vader to lama i cienias, który dał swojemu mistrzowi urąbać obie nogi.

Przez to zapuszkowali go i stał się uselessem. : x

Edit.

Niech ktoś w końcu usunie tą emotkę z Rainbow z ,,: x" Przecież to nie ma żadnego sensu =.=

Link do komentarza

Primo: Nie wszyscy musieli grać w Old Republic (osobiście mam za słabego neta na kompie, i w ogóle kompa słabego), chyba że to z książki, to znaczy, że jeszcze nie przeczytałem... ("The Old Republic: Revan"? Drew Kapryshyn? Hmmm...) Secundo: Co to znowu za emotka z Rainbow? A tak w ogóle, to Quiggon wymiata :D

Link do komentarza

Primo: Nie wszyscy musieli grać w Old Republic (osobiście mam za słabego neta na kompie, i w ogóle kompa słabego), chyba że to z książki, to znaczy, że jeszcze nie przeczytałem... ("The Old Republic: Revan"? Drew Kapryshyn? Hmmm...)

Secundo: Co to znowu za emotka z Rainbow?

A tak w ogóle, to Quiggon wymiata :D

Duch Meetry wystąpił zarówno pod koniec książki jak i w bullshicie znanym jako TOR (w którego nie grałem i nigdy nie zagram [i to nie tylko dlatego, że za drogi =.= ])

A co do emotki chodzi mi o to: :x

Bo niby jak to oddaje sens tej emotki: : x ?

Link do komentarza

Oczywistym jest, że to Vader jest najciekawszą postacią z uniwersum SW. Reszta (kto to jest Quinlan Vos? CZy Exar Kun? :derp: Z postaci spoza filmów znam Revana, który Vaderowi może czyścić pancerz) to stworzone dla geeków postacie typu "Siódmy syn siódmego syna, urodzony na powierzchni umierającej gwiazdy, sam pokonał 100 Niszczycielskich Rycerzy Ostatecznych Piekieł, z których każdy jest w stanie zniszczyć wszechświat trzy razy pod rząd. Po śmierci w walce z Jeszcze Bardziej Niszczycielskim Paladynem Najostateczniejszego Nieba zmienił się w-- uhh, skończę już". No, ale SW lubię, dopisać mnie proszę. Mógłbym sam użyć Mocy, ale mi się nie chce.

Link do komentarza

Jasne, że filmy to klasyka, i że historia opisana w starej trylogii (dla noobów IV, V, VI) jest the best, ale!

Niektórym fanom to nie wystarcza...

Otóż, w uniwersum Star Wars, z pełną akceptacją G. Lucasa wpisują się gry (Knights of the old republic, Kotor II: The Sith Lords, do tego jeszcze Dark Forces, DF II, Jedi Knights: Dark Forces III, Jedi Knights II: Jedi Academy, a także The Force Unleashed ->Dark Forces KotOR The Force Unleashed <- Linki), książki (Patrzy na półkę z książkami SW w stylu "like a boss" ->

), oraz komiksy (w moim przypadku przeważnie seria "Republic", gdzie jest Quinlain)

Wiele postaci w nowej trylogii (I, II, III) jest zaczerpniętych właśnie z komiksów, więc nie można się odwracać zadem do Expanded Universe (spis kanonicznych pozafilmowych dzieł różnych twórców zatwierdzonych przez G. Lucasa).

Link do komentarza

Ha! Czyli nie tylko ja mam komiksy! ^^

W moim przypadku jest to 6 tomików KoTOR'a + 2 Wektory (każdy po 39,90 >.<) + jeden single komiks o Luke'u i jeden o Shaak Ti i Quinlainie. Z książek tylko ,,Revan".

Oczywistym jest, że to Vader jest najciekawszą postacią z uniwersum SW.

Hhahahahahahha. Nie.

Reszta (kto to jest Quinlan Vos? CZy Exar Kun? :derp: Z postaci spoza filmów znam Revana, który Vaderowi może czyścić pancerz) to stworzone dla geeków postacie typu "Siódmy syn siódmego syna, urodzony na powierzchni umierającej gwiazdy, sam pokonał 100 Niszczycielskich Rycerzy Ostatecznych Piekieł, z których każdy jest w stanie zniszczyć wszechświat trzy razy pod rząd. Po śmierci w walce z Jeszcze Bardziej Niszczycielskim Paladynem Najostateczniejszego Nieba zmienił się w-- uhh, skończę już".

Przejawiasz swoją ignorancję =.=

Vader jest słabeuszem i frajerem, a znany jest tylko dlatego, że to on był główną twarzą Starej Trylogii, a wielu fanów nie zada sobie tyle trudu by poczytać o innych postaciach. Revan był geniuszem strategicznym, jednym z paru Jedi który potrafił korzystać jednocześnie z Jasnej i Ciemnej Strony. On nie był kontrolowany przez Ciemną Stronę. To on ją kontrolował, przez co wyniósł się ponad większość Sithów. Poza tym znał takie techniki jak Fold Space, które służyło do przeniesienia się w przestrzeni... A Vader nie opanował nawet piorunów mocy. ;o

Teraz czas na Exar Kuna:

Rycerz Jedi Starej Republiki, żył w czasach przed Wojnami Mandaloriańskimi. Cały czas chciał uczyć się więcej, pewnego dnia po wiedzę zawędrował na Korriban. Tam został zwabiony w pułapkę przez (chyba, nie jestem pewien) ducha Nagi Sadowa. Żeby się wydostać i uratować życie musiał poddać się Ciemnej Stronie. Zrobił to i stał się Lordem Sithów. Po tym wydarzeniu na zawsze stracił dostęp do Jasnej Strony. Na czele armii Sithów wyruszył na Ossus, który zniszczył.

Ostatecznie jednak został pokonany, uciekł na Yavin IV i tam odprawiając rytuał rozerwał swe ciało po to, by jego duch pozostał żywy. ok. 4000 lat później udało mu się posiąść ciało Luke'a Skywalkera, jednak ostatecznie został pokonany, a jego duch zniszczony. Amen.

A i byłbym zapomniał. To on był twórcą i pierwszym użytkownikiem Lancy Świetlnej (albo podwójnego miecza świetlnego, jak kto woli.)

Link do komentarza

Nie możesz pisać, że Vader to frajer... On... no... Po prostu miał pecha. Był najpotężniejszym z użytkowników mocy, ale jak wiadomo, midichloriany (Qui Gon pierwszy wyjaśnił co to są midichloriany, a może i jako jedyny hi hi) żyją tylko w organicznym ciele, więc mim, że Vader był potężny to nie mógł żyć bez aparatury... Był zbyt pewny siebie, aby zrezygnować skoku nad Obi Wanem... A teraz trochę pomarzymy... Co by było gdyby Quiggon przeżył? Ja osobiście uważam, że Anakin nie przeszedłby na Dark Side. Nie twierdzę, że Obi źle go uczył, tylko... No Obi to fatalny nauczyciel i nadaje się tylko jako rycerz, a nie master.

Link do komentarza

Oczywistym jest, że to Vader jest najciekawszą postacią z uniwersum SW.

Reszta (kto to jest Quinlan Vos? CZy Exar Kun? Derpy Z postaci spoza filmów znam Revana, który Vaderowi może czyścić pancerz) to stworzone dla geeków postacie typu "Siódmy syn siódmego syna, urodzony na powierzchni umierającej gwiazdy, sam pokonał 100 Niszczycielskich Rycerzy Ostatecznych Piekieł, z których każdy jest w stanie zniszczyć wszechświat trzy razy pod rząd. Po śmierci w walce z Jeszcze Bardziej Niszczycielskim Paladynem Najostateczniejszego Nieba zmienił się w-- uhh, skończę już".

No po prostu dostajesz + 50 punktów reputacji u goblinów za ten tekst!

Cahir, dzięki temu cytatowi, choćbyś się zejsrał to twoje argumenty będą inwalidą na najbliższe 5 lat. XD

Link do komentarza

Od zawsze twierdziłem, że Vader skończył się wraz ze skokiem na Obi-Wana.

Gdyby Vader pozostał w 100% sprawny... Kto wie, może stałby się silny. Jednak tu przejawia się jego kolejna słabość. On nie kontrolował Ciemnej Strony, on po prostu dał się jej pochłonąć. Zaślepiła go do tego stopnia że sam podpisał na siebie wyrok i z obiecującego Lorda Sithów stał się nieudacznikiem.

Gdyby Qui-Gon przeżył... Hmm... Nie dałoby to wiele. Anakin upadł, ponieważ był zaślepiony miłością do Padme. Nie potrafił kontrolować tego uczucia tak jak Revan, któremu miłość do Bastilii dodawała sił, tylko w czysto książkowy sposób było to powodem jego upadku.

No po prostu dostajesz + 50 punktów reputacji u goblinów za ten tekst!

Cahir, dzięki temu cytatowi, choćbyś się zejsrał to twoje argumenty będą inwalidą na najbliższe 5 lat. XD

Pff. Argument z dupy, ani Revan, ani Vos, ani Exar Kun nie pasują do tego opisu, a Vader wciąż jest niespełnionym gamoniem bez nóg. U_U

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...