Skocz do zawartości

Zapytaj Coco Pommel!


Violett

Recommended Posts

Salve, tutaj ponownie ja, ze stertą pytań, która jest jednak tym razem nieco mniejsza, niż przedtem, ale jest. Chyba.

A więc:

1. Miałaś w przeszłości jakieś ciekawe zdarzenia?

3. Jak się poznałaś z Violett?

2. Czy z powodu swojego powodzenia u ogierów spotkałaś się już z, powiedzmy, zażaleniem od innych klaczy? Skoro tyle się za tobą ugania, a ty dalej pozostajesz wolna (no chyba, że o czymś nie wiemy).

4. Jest w mieście jakieś miejsce, do którego lubisz chodzić, aby się tam odprężyć, zebrać myśli itp.?

5. Jaki był twój ulubiony przedmiot w szkole?

6. Czy są tam u was takie natrętne kucyki, które pukają do drzwi domów i chcą rozmawiać o religii? (Po co pytam, oni przecież wszędzie są.)

7. Masz jakiś rodzaj biżuterii, który lubisz nosić?

9. Dasz huga?

8. Lubisz kwiaty?

16. Czy według Ciebie wszechświat alternatywny może istnieć?

4. Jaki najzabawniejszy dowcip słyszałaś?

15. Czytujesz czasem książki A. K. Yearling?

Edytowano przez kubaGR8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jakie to uczucie tak szybko zdobyć taką popularność?

2.Co myślisz o mojej sygnaturze i awatarze? :3

3.Trudno było podjąć decyzję, by ujawnić Rarity kłamstwa Suri? Stresowałaś się przed "konfrontacją"? Jaka była reakcja Suri, gdy potem to się wydało?

4.Dostanę huga od jednej z najurokliwszych postaci z MLP? :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witam was ponownie Harmony, Kubo i Hugoholic! Miło mi was widzieć.

 

- Ja również... *kaszle*

 

- Niestety, Violett zachorowała i teraz muszę się nią opiekować, ale to mi nie przeszkodzi w odpowiadaniu na wasze pytania.

 

Jaką porę dnia najbardziej lubisz (poranek, przedpołudnie, południe, popołudnie, wieczór, noc itd.)?

 

- Droga Harmony, najbardziej lubię popołudnie i wieczór.

 

1. Miałaś w przeszłości jakieś ciekawe zdarzenia?

3. Jak się poznałaś z Violett?

2. Czy z powodu swojego powodzenia u ogierów spotkałaś się już z, powiedzmy, zażaleniem od innych klaczy? Skoro tyle się za tobą ugania, a ty dalej pozostajesz wolna (no chyba, że o czymś nie wiemy).

4. Jest w mieście jakieś miejsce, do którego lubisz chodzić, aby się tam odprężyć, zebrać myśli itp.?

5. Jaki był twój ulubiony przedmiot w szkole?

6. Czy są tam u was takie natrętne kucyki, które pukają do drzwi domów i chcą rozmawiać o religii? (Po co pytam, oni przecież wszędzie są.)

7. Masz jakiś rodzaj biżuterii, który lubisz nosić?

9. Dasz huga?

8. Lubisz kwiaty?

16. Czy według Ciebie wszechświat alternatywny może istnieć?

4. Jaki najzabawniejszy dowcip słyszałaś?

15. Czytujesz czasem książki A. K. Yearling?

 

- Salve Kubo! Nie miałam zbytnio dobrych wspomnień, ale najbardziej zapamiętaną dla mnie chwilą jest zdobycie znaczka. Na drugie pytanie pozwolę odpowiedzieć chorującej Violett, która ledwo co mówi, ale coś z siebie wyciśnie.

 

- Dzięki Coco! Nieco lepiej się już czuję!  :lunahug2: Z Coco poznałyśmy się przypadkiem. Zapytałam ją jedynie o ulicę w Manehattanie, ale zamiast tam pojechać, poszłyśmy do kawiarenki i tak o zaczęła się rodzić nasza przyjaźń.

 

- Ech, nadal pamiętam tą chwilę...

 

- Ja również.

 

- Wróćmy do pytań. Jak na razie nie, ale ostatnio czuję, że gdy Big Mac wysłał mi ten miłosny liścik, jakaś klacz próbuje odwrócić jego uwagę ode mnie.

 

- Coco, Big Mac to fajny ogier, nie możesz na to pozwolić!  :9rovb: 

 

- Wiem, tylko, że się troszkę.... emmm.... wstydzę. *rumieni się*

 

- Jak wyzdrowieję, pomogę ci zagadać do Big Mac'a.

 

- Dziękuję! Przechodząc do czwartego pytania, moim ulubionym miejscem jest kawiarenka, w której pierwszy raz byłam z Violett. Tam często, popijając Cappuccino, zbieram w głowie nowe pomysły na kapelusze. Moim ulubionym przedmiotem w szkole była historia, chemia i plastyka. Na szczęście, ja nie mam takich sąsiadów i mam nadzieję, że ich nie będzie! *śmieje się*

 

- Ja nawet nic o powiem o sąsiadach, których ja mam....

 

- Co do biżuterii, nie noszę jej na co dzień. Wyjątkiem są ważne okazje. Staram się ubrać elegancko i modnie. Czy dam huga? Oczywiście, że dam!

 

- Ja też ci dam huga, pomimo, że chora jestem!  :lunahug: 

 

- Uwielbiam kwiaty, a szczególnie astry. Myślę, że świat alternatywny może istnieć, ale dlaczego, to jak na razie argumentów nie mam. Najzabawniejszy dowcip jest krótki, i jedynie Violett go zna, bo jak już o nim myślę, to pękam śmiechem.

 

- No to tak : idzie baba do windy a tu schody. Żart bez sensu, ale tak potrafi rozśmieszyć Coco, że sama byłam w lekkim szoku, jak pierwszy raz jej opowiedziałam.  :lunalaugh:

 

- Czas na pytania od Hugoholica!

 

1.Jakie to uczucie tak szybko zdobyć taką popularność?

2.Co myślisz o mojej sygnaturze i awatarze? :3

3.Trudno było podjąć decyzję, by ujawnić Rarity kłamstwa Suri? Stresowałaś się przed "konfrontacją"? Jaka była reakcja Suri, gdy potem to się wydało?

 

- Bardzo mi jest miło, że jestem coraz bardziej lubiana nie tylko przez kucyki, ale i też przez fanów My Little Pony. Twoja sygnatura i awatar są śliczne!

 

- Sygnatura szczególnie mi się podoba, jest śliczna!  :lunaderp: 

 

- Najpierw bałam się powiedzieć Rarity o kłamstwach Suri, ale gdy pomyślałam, co ona zrobiła tej miłej klaczy z Ponyville, odwaga się we mnie zebrała i powiedziałam to. Z Suri się nie spotkałam i już jej nie chcę widzieć.

 

- Masz rację, Coco. Dobrze, że byłaś potem po stronie Rarity, ponieważ Suri zdobyłaby puchar za oszustwo.

 

4.Dostanę huga od jednej z najurokliwszych postaci z MLP? :3 

 

- Oczywiście, że tak! *przytula* Dziękuję bardzo za pytania, udanych ferii tym, którzy je mają!

 

- Tego samego też wam życzę! Aha, i nie chorujcie, jak ja. Nie cierpię być chora w ferie.  :forgiveme:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witam znów! Nie przedłużam, przechodzę do pytań:

 

Jaka jest najohydniejsza rzecz jaką zjadłaś ?

Robisz sobie czasem Słit focie ?

 

- Najohydniejszą rzeczą, jaką zjadłam to żabie udka. Jak można takie coś zjeść?! Tak zwane słit focie robię rzadko, ale jak tak, to z Violett.

 

No to kilka pytań ode mnie:

- Masz łaskotki? :'D

- Ulubiony gatunek muzyczny?

- Dlaczego Manehattan?

 

- Nie mam łaskotek, ale Violett je ma!

 

- Ej, cicho! To miała być tajemnica!

 

- Przepraszam. Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest jazz, nieco klasyk i dubstep. Dlaczego Manehattan? Wiesz, sama nie wiem. Po prostu taki był wybór mojej rodziny. Dziękuję za pytania.

 

- Zanim Coco powiesz, że czekasz na następne pytania, chciałabym powiedzieć, że coś chyba iskrzy pomiędzy tobą a Orionem... czy ten art to prawda?

 

orion_and_coco_pommel___cuddling_and_kis

 

- Mogę powiedzieć, że tak. Orion i ja znaliśmy się już całkiem dawno. On mieszka w Canterlocie. Ostatnio mieliśmy okazję się spotkać, no i poza tym, że odnowiliśmy przyjaźń, coś zaiskrzyło pomiędzy nami...

 

- Ooooo! Coco, w końcu znalazłaś ogiera swojego życia! Jestem z ciebie dumna. Zresztą i tak pasujecie do siebie, wyglądacie tak słodko! Będę miała co rysować! Tymczasem, luba Oriona czeka na kolejne pytania od was.

 

thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- Czas na pytania od Hugoholica!

 

 

- Bardzo mi jest miło, że jestem coraz bardziej lubiana nie tylko przez kucyki, ale i też przez fanów My Little Pony. Twoja sygnatura i awatar są śliczne!

 

- Sygnatura szczególnie mi się podoba, jest śliczna!  :lunaderp: 

 

- Najpierw bałam się powiedzieć Rarity o kłamstwach Suri, ale gdy pomyślałam, co ona zrobiła tej miłej klaczy z Ponyville, odwaga się we mnie zebrała i powiedziałam to. Z Suri się nie spotkałam i już jej nie chcę widzieć.

 

- Masz rację, Coco. Dobrze, że byłaś potem po stronie Rarity, ponieważ Suri zdobyłaby puchar za oszustwo.

 

 

- Oczywiście, że tak! *przytula* Dziękuję bardzo za pytania, udanych ferii tym, którzy je mają!

 

- Tego samego też wam życzę! Aha, i nie chorujcie, jak ja. Nie cierpię być chora w ferie.  :forgiveme:

Dzięki za odpowiedzi (i huga  :flutterblush: ). Lecz pragnę też zadać inne pytania, jeśli to nie problem :3 

Jak się sprawa ma z muzyką, czego lubisz słuchać?

Cóż lubisz porabiać w wolnym czasie? 

Pokibicujesz mi w trakcie jutrzejszych egzaminów? (jedni mają ferie. Inni mają sesję XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salve Coco, Starszy Zapytajowy Kuba melduje gotowość do przekazania wypisanych wcześniej pytań. Oto napisane przeze mnie pytania.

1. Czyli jednak kogoś znalazłaś? Gratuluję doboru partnera... Jaki on w ogóle jest?

2. Co według Ciebie jest w nim najlepszego?

3. Kiedy ślub?

4. Violett zabiera się za rysowanie was. Jakie to będą rysunki?

5. Ulubiony smak lodów?

6. Lubisz straszne historie?

7. Gdybyś wiedziała, że ten dzień będzie twoim ostatnim, co byś zrobiła? (Violett też może odpowiedzieć)

8. Widziałaś podmieńca na własne oczy?

9. Najpiękniejszy widok jaki widziałaś?

10. Umiałabyś narysować jakiś rysunek z Violett?

To jak na razie tyle! Zobaczymy się najpóźniej u wrót Oblivionu, tak więc, Vale!

Edytowano przez kubaGR8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

- Ohohoho, ile pytań przybyło! Cieszę się ogromnie!

 

- A ja nie... chora jestem.  :derp5:

 

- Wyzdrowiejesz moja droga.

 

Dzięki za odpowiedzi (i huga). Lecz pragnę też zadać inne pytania, jeśli to nie problem :3 

Jak się sprawa ma z muzyką, czego lubisz słuchać?

Cóż lubisz porabiać w wolnym czasie? 

Pokibicujesz mi w trakcie jutrzejszych egzaminów? (jedni mają ferie. Inni mają sesję XD)

 

- Nie musisz mi dziękować, z chęcią przytulę każdego.

 

- Uważasz, bo możesz uczucia Oriona zranić!

 

- On już wie Violett, że mam fanów. Lubię słuchać jazz, trochę klasyku i dubstep. W wolnym czasie szyję, spędzam czas z Violett lub z Orionem. Chętnie, że pokibicuję, będę trzymała kciuki!

 

- Ja również, powodzenia! (nie dziękuj, bo może się nie udać ;p)

 

- Pora na pytania od Rysia. Witaj, miło ciebie widzieć!

 

1. Lubisz rysie?

2. Lubisz czekoladę?

3. Lubisz budyń malinowy?

4. Co sądzisz o Rarity?

 

- Bardzo lubię rysie, a prędzej kocham wszystkie zwierzęta!

 

- Ja również.

 

- Lubię i czekoladę, i budyń malinowy. Co sądzę o Rarity? Bardzo miła klacz, szczególnie dobrze się z nią pracuje.

 

Pozdrawiam. :3

 

- Dziękujemy i również pozdrawiamy!  :derpyhug:

 

Salve Coco, Starszy Zapytajowy Kuba melduje gotowość do przekazania wypisanych wcześniej pytań. Oto napisane przeze mnie pytania.

1. Czyli jednak kogoś znalazłaś? Gratuluję doboru partnera... Jaki on w ogóle jest?

2. Co według Ciebie jest w nim najlepszego?

3. Kiedy ślub?

4. Violett zabiera się za rysowanie was. Jakie to będą rysunki?

5. Ulubiony smak lodów?

6. Lubisz straszne historie?

7. Gdybyś wiedziała, że ten dzień będzie twoim ostatnim, co byś zrobiła? (Violett też może odpowiedzieć)

8. Widziałaś podmieńca na własne oczy?

9. Najpiękniejszy widok jaki widziałaś?

10. Umiałabyś narysować jakiś rysunek z Violett?

To jak na razie tyle! Zobaczymy się najpóźniej u wrót Oblivionu, tak więc, Vale!

 

- Salve,Kubo!

 

- Salve!

 

- Jaki jest Orion? Czuły, romantyczny, z poczuciem humoru. Ma żyłkę artystyczną, więc czasem Violett z nim rozmawia. 

 

- Pożyczamy sobie ołówki na przykład!  :derp6: 

 

- Na drugie chyba już raczej odpowiedziałam w pierwszym pytaniu, że jest czuły, romantyczny i śmieszny. A kiedy ślub? Jeszcze tego nie wiem. *śmieje się*

 

- A Rarity wie?

 

- Tak, już mi obiecała, że zrobi mi suknię ślubną.

 

- Ojejciu!  :derp2: 

 

- Na czwarte pytanie odpowie Violett.

 

- Tak więc na razie zbieram nieco weny twórczej, a mam ponad dwa tygodnie. Myślę, że to prędzej będą takie rysunki romantyczne (na pewno nie clopy!). No i jeszcze na prośbę Coco narysuję ją w sukni ślubnej, o jakiej ja sobie myślę. I jeszcze narysuję wasze dzieci.... 

 

- Ej no! *śmieje się* Ale wróćmy do pytań. Bardzo lubię lody o smaku miętowym. Nie lubię strasznych historii, po tym Violett spać nie może.

 

- Ponieważ Coco krzyczy przez całą noc i myśli, że zombie jest w szafie.

 

- Właśnie. Gdyby ten dzień był ostatnim, spędziłabym go w towarzystwie najbardziej bliskich mi osób i spełniłabym swoje marzenie, ale go nie powiem.

 

- Zaś ja pobiegłabym do chłopaka, który nie wie, że jestem w nim zakochana i powiedziałabym mu "kocham cię" oraz bym go pocałowała.  :derp2:

 

- Czy widziałam podmieńca na własne oczy? Niestety, ale tak. Najpiękniejszy widok, jaki widzę codziennie to zachód słońca. Jest po prostu przepiękny. Niestety, nie potrafiłabym narysować.

 

- Ale za to ja mogę zrobić! Podsunęłaś mi pomysł na rysunek, Coco! Dzięki wielkie!  :derpyhug:

 

- *uśmiecha się* Ależ nie ma za co.

 

Boisz się podmieńców ?

 

- I to bardzo. Mam nadzieję, że ich już więcej nigdy nie będzie.

 

Opowiedz mi o tym /)O3O(\

 

 - Po prostu już z Orionem znaliśmy się od małego. Gdy on wyprowadził się z Fillydelphii, czułam, że straciłam przyjaciela. I tak przez długie lata nie mieliśmy ze sobą kontaktu, aż w końcu spotkaliśmy się przypadkiem tydzień temu w kawiarence. Pogadaliśmy, no i...

 

- No i on ci wyznał miłość i cię w policzek pocałował!  :derp6:  

 

- *rumieni się* No i właśnie. Czekam na kolejne pytania od was!

 

____________________________________________________________

 

Dodałam listę fanów Coco Pommel. Jeśli należycie do tego grona, pod pytaniami (lub przed) poproście o dopisanie do listy. Wiem, że lista fanów Coco jest, ale tu będzie lepiej 

Edytowano przez Violett
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ohohoho, ile pytań przybyło! Cieszę się ogromnie!

 

- A ja nie... chora jestem.  :derp5:

 

- Wyzdrowiejesz moja droga.

 

 

- Nie musisz mi dziękować, z chęcią przytulę każdego.

 

- Uważasz, bo możesz uczucia Oriona zranić!

 

- On już wie Violett, że mam fanów. Lubię słuchać jazz, trochę klasyku i dubstep. W wolnym czasie szyję, spędzam czas z Violett lub z Orionem. Chętnie, że pokibicuję, będę trzymała kciuki!

 

- Ja również, powodzenia! (nie dziękuj, bo może się nie udać ;p)

 

 

Dodałam listę fanów Coco Pommel. Jeśli należycie do tego grona, pod pytaniami (lub przed) poproście o dopisanie do listy. Wiem, że lista fanów Coco jest, ale tu będzie lepiej 

Mnie można spokojnie wpisać na listę :3 Będę wielce zaszczycony!

 

A teraz co do pytań...

 

Na wstępie - dobrze kibicujecie. Zdałem! Dziękować! :3 

 

Hmmm, to dostanę jeszcze jednego? x3 Nick zobowiązuje... 

 

Kiedy jeszcze Cię zobaczymy? :3 

 

Od kiedy jesteś z Orionem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Mnie można spokojnie wpisać na listę :3 Będę wielce zaszczycony!

 

Proszę o dodanie

 

Zostaliście wpisani do listy. (:

___________________________________________

 

- Jeszcze może powiem dobry wieczór... a może dzień dobry...

 

- Sama nie wiem. Zamiast tak rozmyślać, odpowiadaj na pytania i jedziemy, by mnie odwieźć.

 

- Ech, Violett, przyznaj, że jesteś podekscytowana wycieczką?

 

- A jak!

 

- Cieszę się.

 

Przytuliłaś kiedyś koalę ?

Masz swoją ulubioną maskotkę z dzieciństwa ?

 

- Niestety, ale nie. Mam swoją maskotkę z dzieciństwa, a jest nią alpaka, imieniem mr. Coffinbean.

 

- Mmmmmm.... alpaka! Ja również mam swoje przytulanki z niedawno skończonego okresu dzieciństwa, a są nimi osiołek Lusia i miś Lola.

 

 

Na wstępie - dobrze kibicujecie. Zdałem! Dziękować! :3 

 

Hmmm, to dostanę jeszcze jednego? x3 Nick zobowiązuje... 

 

Kiedy jeszcze Cię zobaczymy? :3 

 

Od kiedy jesteś z Orionem? 

 

- Cieszymy się, że zdałeś!

 

- I to bardzo! Zaraz zawołam Pinkie, zrobi super-duper imprezkę!

 

- Oczywiście, że znów cię przytulę.

 

- Tylko uważaj, bo Orion może się lekko wkurzyć.

 

- Spokojnie... poprzytulam go w odpowiednim czasie.

 

- Nie przeszkadzam wam!

 

- Ale wróćmy do pytań. Myślę, że jeszcze mnie w jakimś odcinku zobaczycie, ale jak tak to niestety nie wiem. Z Orionem jestem już od tygodnia. 

 

- I to była ostatnia mała pula pytań przed moją 3-dniową przerwą. Możecie nadal zadawać pytania przeuroczej Coco, zaś ok. 7-go lutego pojawią się odpowiedzi.

 

- Będę czekała i na pytania, i na ciebie, Violett.

Edytowano przez Violett
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- Cieszymy się, że zdałeś!

 

- I to bardzo! Zaraz zawołam Pinkie, zrobi super-duper imprezkę!

 

- Oczywiście, że znów cię przytulę.

 

- Tylko uważaj, bo Orion może się lekko wkurzyć.

 

- Spokojnie... poprzytulam go w odpowiednim czasie.

 

- Nie przeszkadzam wam!

 

- Ale wróćmy do pytań. Myślę, że jeszcze mnie w jakimś odcinku zobaczycie, ale jak tak to niestety nie wiem. Z Orionem jestem już od tygodnia. 

 

- I to była ostatnia mała pula pytań przed moją 3-dniową przerwą. Możecie nadal zadawać pytania przeuroczej Coco, zaś ok. 7-go lutego pojawią się odpowiedzi.

 

- Będę czekała i na pytania, i na ciebie, Violett.

Dziękuję za huga :3 A imprezka to dobry pomysł! Tylko najpierw jeszcze muszę zaliczyć marketing i dwa inne przedmioty ;x Argh, sesjo, umrzyj. 

 

To może teraz jeszcze jedno pytanie do Coco Pommel :3

Jaki był do tej pory najlepszy dzień/chwila w Twoim życiu (poza poznaniem Oriona oczywiście :D)

 

I do Violett

Długo grywasz na gitarze? :D Co grasz? Na jakiej gitarze? Elektryk? Akustyk? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoCo czy Coco ?

Budzisz się nagle w lesie i widzisz taką kartkę:

Droga Coco

Jesteś w tajemniczym miejscu z którego musisz się wydostać. Zielone owce dają Ci jedzenie do przeżycia. Czerwone dają Ci zatrute jedzenie. Od przebudzenia jesteś daltonistką.

 

Co robisz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witam po krótkiej przerwie!

 

- Również witam. W końcu możesz im odpowiedzieć na pytania.

 

Dziękuję za huga :3 A imprezka to dobry pomysł! Tylko najpierw jeszcze muszę zaliczyć marketing i dwa inne przedmioty ;x Argh, sesjo, umrzyj. 

 

- Mam nadzieję, że pójdzie ci dobrze sesja, nie ma co się poddawać.

 

Jaki był do tej pory najlepszy dzień/chwila w Twoim życiu (poza poznaniem Oriona oczywiście)

 

- Moim najlepszym dniem w życiu było poznanie Violett. Gdyby nie ona, to tak naprawdę nie miałabym w sobie motywacji do dojścia do celu.

 

- Och, aż się popłakałam ze wzruszenia! 

 

- Nie udawaj, głupolu.

 

 

I do Violett

Długo grywasz na gitarze? Co grasz? Na jakiej gitarze? Elektryk? Akustyk?

 

- O, jak miło, ktoś się mnie o gitarę pyta! Gram na gitarze od września minionego roku, ostatnio najczęściej gram piosenki z MLP. Mam jak na razie gitarę klasyczną, ale za niedługo może kupuję sobie akustyczną.

 

CoCo czy Coco ?

 

- Wiesz co, wolę bardziej Coco.

 

- A może Kokoszka?

 

- No chyba nie, może będę tak na ciebie mówić, hm?

 

- Pasuje mi!

 

Budzisz się nagle w lesie i widzisz taką kartkę:

Droga Coco

Jesteś w tajemniczym miejscu z którego musisz się wydostać. Zielone owce dają Ci jedzenie do przeżycia. Czerwone dają Ci zatrute jedzenie. Od przebudzenia jesteś daltonistką.

 

Co robisz ?

 

- Postanawiam zaryzykować i wziąć jedzenie od owcy.

 

- Ale ty dzielna, łohohohoho.

 

- Wolisz prędzej umrzeć czy zaryzykować?

 

- Wiadomo, prędzej zaryzykować.

 

Czy kiedyś chciałaś zabić Suri, za to, iż tobą pomiatała?

 

- Nie chcę nikogo zabijać, ale po prostu nie chcę jej już w życiu zobaczyć.

 

- Przypomniało mi się coś.

 

- Co?

 

- Pochwal się, co ci Rarity uszyła.

 

- No em.... Rarity mi uszyła czapkę i szalik. Powiem, że są ciepłe i przyjemne w dotyku.

 

- Ślicznie w tym wyglądasz! 

 

_magicalhoney__coco_in_winter_vector_by_

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witam po krótkiej przerwie!

 

- Również witam. W końcu możesz im odpowiedzieć na pytania.

 

 

- Mam nadzieję, że pójdzie ci dobrze sesja, nie ma co się poddawać.

 

 

- Moim najlepszym dniem w życiu było poznanie Violett. Gdyby nie ona, to tak naprawdę nie miałabym w sobie motywacji do dojścia do celu.

 

- Och, aż się popłakałam ze wzruszenia! 

 

- Nie udawaj, głupolu.

 

 

 

- O, jak miło, ktoś się mnie o gitarę pyta! Gram na gitarze od września minionego roku, ostatnio najczęściej gram piosenki z MLP. Mam jak na razie gitarę klasyczną, ale za niedługo może kupuję sobie akustyczną.

Też mam taką nadzieję, lecz po prostu wykończony nią jestem :(

 

Przepraszam Coco, ale teraz chcę przesłuchać Violett, jeśli ta nie ma nic przeciwko :3

 

Jakiego akustyka planujesz kupić?

Jak idzie gra póki co, da się przesłuchać? Nagrywasz gdzieś?

Grasz kostką, czy palcami?

Z nauczycielem się uczysz, czy samouk? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o utworze KoKo Euro Spoko ?

Tarzałaś się kiedyś w marmoladzie ?

Kochasz surykatki ?

 

- Jeszcze tego nie słuchałam... i nie mam chyba zamiaru tego usłyszeć.

 

- Ale sprawię, że usłyszysz.  :interesting:

 

- Ej no... kiedyś tarzałam się w marmoladzie, dzięki Violett.

 

- A dzięki mnie dlatego, że rozlałam na ciebie 20 słoików marmolady  :giggle: 

 

- Ale i tak było słodko i fajnie. Niestety, nie kocham surykatek, ale je lubię.

 

Przepraszam Coco, ale teraz chcę przesłuchać Violett, jeśli ta nie ma nic przeciwko :3

 

 - Nic się nie stało, dla Violett jest to ogromna radość.

 

- O tak, dużo pytań, dużo pytań!  :crazytwi: 

 

Jakiego akustyka planujesz kupić?

Jak idzie gra póki co, da się przesłuchać? Nagrywasz gdzieś?

Grasz kostką, czy palcami?

Z nauczycielem się uczysz, czy samouk? :3

 

- Jeszcze nie wiem. Dopiero zaczynam patrzeć i jak na razie nie znalazłam faworyta. Gra idzie dobrze, nigdzie nie nagrywam. Gram palcami, gdyż kostki nie posiadam. Nauczyciela nie ma, samoukiem jestem. 

 

- Okej, więc czekam na...

 

- Chwila, chwila! To już koniec pytań dla mnie? Zadaj mi jakieś, proszę....  :grumpytwi: 

 

- Zadam ci je później. Czekam na kolejne pytania od was. Miłego wieczoru!  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 - Nic się nie stało, dla Violett jest to ogromna radość.

 

- O tak, dużo pytań, dużo pytań!   :crazytwi: 

 

 

- Jeszcze nie wiem. Dopiero zaczynam patrzeć i jak na razie nie znalazłam faworyta. Gra idzie dobrze, nigdzie nie nagrywam. Gram palcami, gdyż kostki nie posiadam. Nauczyciela nie ma, samoukiem jestem. 

 

- Okej, więc czekam na...

 

- Chwila, chwila! To już koniec pytań dla mnie? Zadaj mi jakieś, proszę....   :grumpytwi:

 

- Zadam ci je później. Czekam na kolejne pytania od was. Miłego wieczoru!  

 

Jesteś pewna? Cóż. Przechodzimy na następny poziom pytań....

 

 

A myślałaś nad gitarą elektroakustyczną? Sam takową posiadam i jestem bardzo zadowolony, na sucho brzmi pięknie, a do tego można z łatwością robić nagrania w bardzo dobrej jakości :3 

W jakim kierunku planujesz iść? Gra "ogniskowa"? Coś ambitniejszego w przyszłości? Wykonywanie cudzych utworów? Czy może pisanie własnych? :3 Jak zaczynałaś naukę? Czy Ciebie też na początku wnerwiały akordy barowe? Jaki jest póki co najtrudniejszy utwór, jaki umiesz wykonać? Śpiewasz w trakcie gry, czy tylko grasz? Jak daleko sięga gitarowa wiedza, bo nie chcę przedobrzyć? xD

 

Przykro mi, Coco, ale dalej nie wiem, o co Cię zapytać :( Chyba, że też grasz na gitarze! XD

Edytowano przez Sir Hugoholic :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Przykro mi, Coco, ale dalej nie wiem, o co Cię zapytać :( Chyba, że też grasz na gitarze! XD

 

- Nic się nie stało, zresztą ostatnio nie mam nieco czasu na odpowiadanie na wasze pytania, dostałam dużo zamówień na kapelusze i zostało mi niewiele czasu, by je ukończyć.

 

- Ale za to ja mam co podpowiadać, yay!  :giggle: 

 

A myślałaś nad gitarą elektroakustyczną? Sam takową posiadam i jestem bardzo zadowolony, na sucho brzmi pięknie, a do tego można z łatwością robić nagrania w bardzo dobrej jakości :3 

W jakim kierunku planujesz iść? Gra "ogniskowa"? Coś ambitniejszego w przyszłości? Wykonywanie cudzych utworów? Czy może pisanie własnych? :3 Jak zaczynałaś naukę? Czy Ciebie też na początku wnerwiały akordy barowe? Jaki jest póki co najtrudniejszy utwór, jaki umiesz wykonać? Śpiewasz w trakcie gry, czy tylko grasz? Jak daleko sięga gitarowa wiedza, bo nie chcę przedobrzyć? 

 

- Więc tak... jak na razie nad gitarą elektroakustyczną nie myślałam i póki co nie chcę jej w najbliższym czasie kupować. Bardziej idę w kierunku gry "ogniskowej". Niestety, w pisaniu własnych utworów dobra nie jestem. Naukę zaczynałam, pożyczając gitarę od dziadka i ucząc się poprzez internet. Akordy barowe nieco mnie wkurzały, teraz trochę też.  :oops: Jak na razie nie umiem najtrudniejszego utworu, więc powiedzieć tu nie mogę. W trakcie gry nie śpiewam, czuję się jakoś... dziwnie. Moja gitarowa wiedza w skali od 1 do 10 wynosi 6,5.  :interesting:

 

nie kocham surykatek, ale je lubię

nie kocham surykatek, ale je lubię

nie kocham surykatek, ale je lubię

nie kocham surykatek, ale je lubię

 

Violett zrób coś błagam ;-;

 

- Przykro mi, ale to nie moja wina, że Coco lubi jedynie surykatki.  :hBB25:

 

- Nie gniewaj się, ale jedynie surykatki lubię i tego nawet Violett nie zmieni. 

 

 

Czego się boisz ?

 

- Najbardziej boję się pająków. Są takie obrzydliwe...

 

- I słodkie na zdjęciach!  :twilight2: 

 

- Proszę cię Violett, nie rób tego...

coco_pommel_is_sad____by_thatguy1945-d70

Edytowano przez Violett
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nic się nie stało, zresztą ostatnio nie mam nieco czasu na odpowiadanie na wasze pytania, dostałam dużo zamówień na kapelusze i zostało mi niewiele czasu, by je ukończyć.

 

- Ale za to ja mam co podpowiadać, yay!  :giggle: 

 

 

- Więc tak... jak na razie nad gitarą elektroakustyczną nie myślałam i póki co nie chcę jej w najbliższym czasie kupować. Bardziej idę w kierunku gry "ogniskowej". Niestety, w pisaniu własnych utworów dobra nie jestem. Naukę zaczynałam, pożyczając gitarę od dziadka i ucząc się poprzez internet. Akordy barowe nieco mnie wkurzały, teraz trochę też.  :oops: Jak na razie nie umiem najtrudniejszego utworu, więc powiedzieć tu nie mogę. W trakcie gry nie śpiewam, czuję się jakoś... dziwnie. Moja gitarowa wiedza w skali od 1 do 10 wynosi 6,5.  :interesting:

 

Rozumiem. Powiem Ci, że pisanie własnej muzyki to z czasem przychodzi :3 Sam swoje pierwsze riffy pisałem po ok. 3 latach nauki. A jak się uczysz? Na słuch? Z tabów? Rozpisek akordów? :D

 

6,5, powiadasz... mam przepytać? XD

 

 

 

coco_pommel_is_sad____by_thatguy1945-d70

... Coco, czemu Ty taka urocza jesteś  :flutterblush:  :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...