Skocz do zawartości

Wiedźmin (seria)


BiP

Recommended Posts

O proszę. Raczej będę grać Geraltem gdyż pałam do niego większą sympatią, ale podoba mi się taka opcja. Chyba, że postaci nie będzie się wybierało, a fabuła nas do tego zmusi. Tak czy siak fajny pomysł. Jestem na tak.

Prawdopodobnie grać Ciri będziemy głównie w retrospekcjach (Ciri na pewno będzie odgrywać dużą rolę, a postać jest kompletnie nieznana dla osobników nieznających książek, czyli praktycznie wszystkich zachodnich graczy, bo Wiedźmin nie został chyba nawet w całości przetłumaczony na angielski - więc jakoś muszą ją przedstawić. Zresztą pojawił się screenshot z gry, który na 100% przedstawiał retrospekcje ze szkolenia Ciri przez wiedźminów), ewentualnie też kluczowych momentach fabuły. Na pewno nie będzie opcji wyboru postaci na stałe, a będą to tylko odosobnione fragmenty - to już zostało powiedziane.

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź, przejdź bo warto ^^ Ja się muszę przekonać by przejść ją po raz drugi po stronie Iorwetha. Podobno ciekawsze, a jeśli serio może być ciekawsze niż akcja z Vernonem to musi to być coś. Szkoda tylko, że grafika taka brzydka. Daliby lepsze kolory i byłoby w sumie o wiele przyjemniej dla oczu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Grafika w Wiedźminie 2 jest śliczna, ale jakby się głębiej zastanowić, to jest zbyt jaskrawa ^^ Chociaż mi się to i tak podoba :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka? Wiedźmin 2 wygląda lepiej niż większość gier, które wyszły po nim i w 2014 roku :v

 

Kwestia gustu. Dla mnie zbyt jaskrawa i aż oczy bolą od tych kolorów. Do tego plastelinowa taka jakaś. Wolę grafikę Dark Souls jedynki na przykład. Albo pierwszej części wiedźmina. Ale o tym w sumie już była mowa :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pojawiły się wymagania nowego Wieśka!

mDnoQUT.jpg?1

A także pewne niepokoje odnośnie tej gry

q9fuyiK.jpg

Niestety mój komputerek nie da rady tej grze, bo słabiutki mam procesorek, a laptop mojego brata bliźniaka, choć ma większe szanse, to również jest ta nie pewność, że poleci na minimum...

Dlatego po jutrze zamierzam iść do banku, zabrać kredycik i kupić PS4, OBY SIĘ UDAŁO!

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli o mnie chodzi to nie jestem pewna czy pójdzie mi na minimalnych. Nie znam się za bardzo, ale kilka rzeczy mam innych niż są wypisane. Może napiszę tu, to co wiem na temat swojego laptopa. A nóż ktoś obeznany mi odpowie na ten problem ;3 

 

intel core i5 - 3317U 1,7GHz 

Windows 8.1 

Memory 8GB (RAM podajże) 

nvidia geforce GT 635M 2GB

HDMI

Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny, procesor x64

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat jestem pewny, że mój komputer wymięknie przy tej grze. Dlatego przekalkulowałem, że taniej będzie mi kupić PS4, niż nowy komputer.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w listopadzie wymieniłem 80% kompa i teraz spełnia praktycznie wszystkie wymagania zalecane, prócz nieszczęsnej karty graficznej, której jeszcze nie wymieniłem. Fakt, konsola kosztuje prawie 1700zł i to wchodzi podobne koszta całkowitej modernizacji kompa, ale czy warto inwestować z mojego punktu? Stwierdzam, że nie. Zbyt mało gram i zbyt drogie gry wychodzą na nią. Wole przyszłościowo dokupić jakąś używaną grafikę za 600-900zł z 4GB pamięci i cieszyć się nią przez kolejne lata, niż grać na PS, a pozostały czas spędzać nad klawiaturą i inwestować w obie platformy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla tej gry kupiłem nowy komputer, bo na starym sprzęcie nawet na minimalne się nie łapałem. Mam nadzieję, że twórcy postarają się z optymalizacją, bo czytałem gdzieś, że w czasie testów na bardzo podobnym sprzęcie do mojego gra zaliczyła 2 duże zwiechy i 1 crasha na ustawieniach wysokich, mimo, że sprzęt lepszy od zalecanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę z powodu przesunięcia premiery. 19 maja idealnie po oblaniu wyjściu z ostatniej matury lecę po wiedźminka do sklepu. Na low powinno pójść; mam gtx-a 660 i 6 gb ramu, czyli dokładnie jak w minimalnych, a procka się na te 3,3 ghz wykręci ;)

 

 

intel core i5 - 3317U 1,7GHz 
Windows 8.1 
Memory 8GB (RAM podajże) 
nvidia geforce GT 635M 2GB
HDMI
Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny, procesor x64

 

Nie ma szans ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ludzie aż tak płaczą, bo komp mój ma już dwa lata, a był kupiony za 2,5k.

AMD Phenom II X6 1055T 2,8 GHz
4 GB RAM DDR3

Gigabyte GeForce GTX 460 1 GB DDR5

Składałem go przed 5-6 laty z myślą o Wieśku 3, a i tak mi na minimalnych nie pójdzie, muszę zainwestować w nowy PC...

 

Na pewno poprawią. Po to właśnie tak długo testują tę grę, by wszystko poprawić. Zła optymalizacja to chyba najgorsze, co może spotkać grę...

Ubawiłaś mnie z rana, bo gdy to przeczytałem to o mało nie zadławiłem się kanapką ze śmiechu. Przypominam sobie optymalizację Wieśka 1 i te nerwowe patche, które poprawiały płynność xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ubawiłaś mnie z rana, bo gdy to przeczytałem to o mało nie zadławiłem się kanapką ze śmiechu. Przypominam sobie optymalizację Wieśka 1 i te nerwowe patche, które poprawiały płynność xD

 

Myślę, że mówiąc o Wieśku 3, powinniśmy raczej patrzeć na dwójkę, nie jedynkę. Z resztą jak napisałam wcześniej, nigdy nie kupuję gry od razu po premierze, więc możliwe, że takie coś było, tylko zasugerowałam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

http://puu.sh/hh7kq.png Szczerze? Jaram się jak sosna w kominku na wieść, że już w zasadzie tylko około miesiąca zostało do  premiery trzeciej części, którą mam nadzieję odpalić na choćby minimalnych na swoim sprzęcie :v.

A tak w ogóle to lekko zmodyfikowałem tytuł tematu, gdyż uznałem, że wiedźmin to już nie tylko dwie części ale już seria gier :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>konsola

> najwyższe detale

W sumie na PS4 to z tego się orientuję detale będą ustawione gdzieś pomiędzy średnimi a wysokimi z wersji PC. Poza tym... Moim zdaniem granie w Wiedźmina na konsoli lekko mija się z celem... W dwójkę średnio mi się grało na padzie za to wybornie na myszy i klawiaturze. Ale to tylko moje zdanie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...