Skocz do zawartości

XI Zgorzelecki Ponymeet: Krabowa Edycja


Cygnus

Recommended Posts

    Okazuje się, że jednak mam dzień wolny, co na ostatnią chwilę pewne wcale nie było i wiem dopiero teraz. Powinienem się pojawić na tym wesołym zbiorowisku. Więc tia, zwyczajowo po siódmej przywitam prawdopodobnie pierwszych podróżników.

 

    Ciekawi mnie, jak to wypadnie z tą zagraniczną delegacją. Znając życie ponad połowa z nas nie będzie się rozumiała. Wesoło, nie powiem :derp2: Zastanawia mnie jedynie, kto się tam pojawi, bo tym razem nie mam zielonego pojęcia. Osoby których się spodziewałem, zwyczajnie nie były w stanie się zadeklarować. Chyba czeka mnie więc niespodzianka za niespodzianką.

Edytowano przez Fisk Adored
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być tylko jeden Niemiec, ten organizator i ogólnie ten co się odzywał. Spolonizowany jest trochę, bo studiuje u nas w Krakowie, pisze po polsku ale na poziomie Google Translatora, więc wyobraźcie sobie jego poziom.

Broń Boże nie chcę go tu ośmieszać, czy coś, żeby nikt sobie nie pomyślał.

 

Cieszy mnie fakt, że będziecie już od tak wczesnego rana. Wrocław (mkr, Flyghting i Kogut) mają przyjechać także jakoś tak wcześnie. Od początku można spodziewać się... no, dobrej grupki.

 

Oby nic nie nawaliło. Do zobaczenia na meecie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLYGHTING BĘDZIE?! :D

 

Co to ja? A tak..khm...

 

S - szkoda, mam nadzieję że to nic poważnego i jakoś się z tym uporasz :D Gdybyś jakimś niestworzonym cudem wpakował się w czasie późniejszym, to witamy, jeśli nie, szkoda :(

 

Co do Niemca - jeśli po polskiemu kuma cokolwiek, to my się dogadamy, choćby improwizowanym migowym :D

Zapowiada się większy meet od ostatniego xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, ten meet przypomniał mi dobitnie, dlaczego te mniejsze spotkania są lepsze niż te dużo większe, jak chociażby krakowskie czy katowickie. Nicolasy lubio takie rzeczy, bo dzięki temu się czuję... bardziej swobodnie. No ale do rzeczy.

 

Zacznijmy od faila znanego już Zgorzelczanom - Nicolas tak sobie zapamiętał trasę, że wysiadł przystanek za wcześnie i potem musiał nadrabiać trasę z buta. Nie powiem, nie ma to jak spacerek 2km na dobry początek. Dobrze przynajmniej, że moje Here Maps w WP8 są dobre i choć sfailowałem z mapą na początku, znalazłem dojście do głównej drogi, która znałem sprzed roku i z pierwszego meeta. Dotarłem do Maca chyba jakoś koło dwunastej i dołączyłem do Makera i chyba (wybaczcie, nie wszystkich pamiętam ;- ;) Lordka. Maker oczywiście uraczył mnie wieścią, że minąłem się ekipą witającą i w swej trollowatości, postanowił do nich nie zadzwonić przez 10-15 minut :v

 

Potem było już to wielce przemieszczenie do Plazy. Nic w sumie wielkiego, prócz tego, że mogłem sobie pogadać z Pszemkiem o fanficach i niczym :rainderp: Na miejscu od razu meet podzielił się na podgrupy. Była ekipa grająca (w tym te nieliczne pegasis), śmieszki-heheszki, no i reszta znajomków, z którymi gadałem, czyli od makera, poprzez Gandezza i Pszemka, do Flyghtninga i Fiska.

 

W sumie to chyba najwięcej czasu spędziłem z Flajem (plus kupiliśmy pizzę na spółę :lunaderp:), ale też pogadałem sobie nieco z Miśkiem, Fiskiem, no i Gandezzem, którego niby znałem z pierwszego Zgorzeleckiego, ale zupełnie nie kojarzyłem :v No ale, Gandezz to spoko gość, więc jest epicko w uj.

 

Co zapamiętam z meetu? Wyprawę do Reala, szlajanie się z Flajem po Media Ekspercie, epicki tekst Cygnusa do mnie i Flaja o ALIENOWANIU SIĘ NA MEETACH :lol: Szkoda tylko, że w sumie tak samo czasu spędziłem gadając z Zegarem. No i szkoda, że Dolarowi się nie udało wpaść. No i trza życzyć powodzenia Fiskowi w przebywaniu w Krakowie.

 

A, zapomniałbym, nasz Niemiaszek Rico był spoko :v

 

I ta epicka wyprawa do Reala przez Carrefour.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę, że Niklas dotarł bezpiecznie do domu. (ahh te godzinne opóźnienia, PKP <3).

 

Te małe meety mają klimat. Miło spędziłem czas. Mimo mojej flutterszajowatości (:rainderp:), pogawędziłem sobie miło z Niklasem, makerem, Gandezem, Lordkiem, Fiskiem... to chyba wszyscy, ale pamięć mam zawodną. ;p

 

No nasz komitet powitalny czeka na peronie, a mkr uknuł sobie taką intrygę, no, no.

Edytowano przez miskof
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :D Było świetnie, niby kameralnie ale jednak dużo Nas było, co tylko przysiadłem się do innej "grupy" to zaraz znajdowałem temat i nie nudziłem się w ogóle. Nie jestem dobry w długich wywodach, więc napiszę tyle: DZIĘKI WSZYSTKIM!  :fshug: 


no i Gandezzem, którego niby znałem z pierwszego Zgorzeleckiego, ale zupełnie nie kojarzyłem

 

Może dla tego, że mnie na nim nie było?.. :P Byłem dopiero od drugiego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hue, dopiero wstałem. Za meet dziękuję, zjadłem dużo niezdrowych rzeczy, zdjęcia jakieś są, może nie porażają liczbą, ale grupowe też się tam znajdzie (so, upload za chwilkę). Cieszę się, że Niklas w końcu do nas zawitał, bilard z Makerem był bardzo przyjemny, Rico okazał się naprawdę równym gościem (NACH KRAKAU!) i żałuję, że nie pogadałem z lingwistycznym towarzystwem nieco więcej. Do tego mam troszeczkę samojebek z kilkoma osobami (oh You Cyg :x: ). Spotkanko jak najbardziej na plus, jak i późniejsze ,,nocne Polaków rozmowy'' :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja mogę powiedzieć? Było przyjemnie i miło. Zresztą, to normalne jak na zgorzelecki fandom. Sielanka pełną gębą, ale to nie jest złe, wręcz przeciwnie.

Nie ma tu nad czym się rozwodzić także po prostu dziękuje wszystkim za przybycie i fajnie spędzony czas. Naprawdę było warto jechać ponad 160 kilometrów po to by zobaczyć Was znowu. Dzięki raz jeszcze. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, te dziubki, te Cygnusy... Fajnie wyszło to zdjęcie z takim przekrojem emocji - morda Cynosa wyrażająca "WTF ty mi tu robisz, co" i siedzący za nim Fisk z miną "XD" xd Cygnus w panoramie :lol:

I ten biedny Pszemek na ostatnim zdjęciu, taki "uśmiechaj się, może mnie nie zabije" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...