Skocz do zawartości

I Całkowicie Niespontaniczny Ponymeet w Ciechanowie


Fender

Recommended Posts

Dobra, słodzić nie zamierzam . Daty nie ma, pomysłu nie ma, jest tylko banda pomyleńców [????] która chce zorganizować coś co chociaż na chwilę zapadnie Wam w pamięć. Ale konkretniej:

1. Daty nie ma, gdyż nie wiemy czy w ogóle to wypali, [a jeśli] wyjdzie, to wtedy ustalimy razem termin, ponieważ nie wiemy kiedy będzie Wam odpowiadać.
2. Planów ani pomysłów nie ma, bo Fenderowi [mi, podpisuję się obiema rękami] nie chciało się teraz myśleć przy spontanicznym [tak, kłamałem] natłoku pomysłów z częstotliwością 100 sztuk na minutę. :wat:

 

Ogłaszający się wszem i wobec sztab organizatorów:

Quilava vel Fenderę, no ja :rainderp:

Piter Wan Kenobi :ohmy:

Adanor [co prawda nie wie o tym, jeszcze, ale moja siła perswazji czyni cuda] :party:

 

Lista członków pewnych:

chwilowo pusta poza organizatorami

 

Lista członków na "być może":

Littlepip

Joker

 

Wszystko ustalimy gdy zgłoszą się chociaż 3 osoby [w co wątpię, ale co szkodzi]

Miejsce meeta: Ciechanów [taka wieś 100km od Warszawy, a przynajmniej tak o tym mówi nasza miejscowa duma, Doda Elektroda]

Kwestie meeta można również ustalić ze mną przez GG - link po lewej, lub jak kto woli gg:3677890 ew. PW do mnie lub Piter Wan Kenobi.

 

Pozdrawiam. :priesthug:

Edytowano przez Fender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Szczerze mówiąc, to nope. Dlaczego? Ano wlasnie jakoś kontakt z Fenderem się urwał ostatnio, lecz jeśli go dorwę w najbliższym czasie.. możesz być pewny, że na pewno podyskutuję z nim na temat meeta. Poza tym u nas w mieście zazwyczaj są mini-meety, gdyz organizacja jest strasznie niskich lotów, niestety. Zalezy mi okropnie, aby powstało cos większego na tym zadupiu, jednak cóż.. sztuka niełatwa to jest.

Aha, zapomniałbym. Możecie pisać także do mnie w danej sprawie ponieważ na forum/wszelakich komunikatorach jestem zdecydowanie częściej niż on (;

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem, o co wam chodzi :lol: Z uwagi na brak większego zainteresowania data na razie wisi w powietrzu [nawet na włosku xD] oscylując pomiędzy 23 marca a 13 kwietnia. Wszelkie informacje dotyczące dokładniejszej daty omówimy wspólnie razem, ewentualnie zgłaszajcie się na facebooku, tam jestem trochę częściej :spin: . Gdy znajdzie się odpowiednia ilość chętnych stworzę wydarzenie :rainderp:

www.facebook.com/NieBoPoCo

Pozdrawiam

Fender, organizator :ming:

 

EDIT:

Chętni biją drzwiami i oknami, BOJĘ SIĘ OTWORZYĆ LODÓWKĘ. Ludzie, czy was serio tak trudno zmobilizować do jakiegokolwiek działania? ;----------;

Edytowano przez Fender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Piter Wan Kenobi

Myślałem, że temat umarł lub został usunięty, ale skoro jest inaczej to wypada napisać kilka zdań. Fender olał sobie łagodnie mówiąc dany fandom i mnie również, okazał się fałszywym 'przyjacielem' jednak mniejsza o większość. Zatem organizatorem ciężko go nazwać teraz, logiczne. Wracając... skoro komuś zależy na spotkaniu to chętnie mógłbym zrobić jakiegoś meeta. W końcu są wakacje, także można poznać kogoś nowego i przy okazji miło czas spędzić ;) Pomysły zawsze sie znajdą, bo Ciechanów nie jest aż tak bardzo małym miastem. Teraz ustalmy datę. Hm.. *zerka na kalendarz* Pasuje Wam np. 18 lipiec?  Akurat to będzie piątek. Raczej na tłumy ogromne nie liczę, chociaż zobaczymy.

 

Lista pewniaków:

1. Ja

2. Joker

3. Littlepip

 

 

 

Lista osób niezdecydowanych:

Edytowano przez Piter Wan Kenobi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Dobrze słyszeć ,że nie ma większych problemów z datą i takie tam.

Odnośnie tego czy wiadomo coś więcej o meecie.. Na początek wiadomo, muszę się przejść na stacje odebrać uczestników, następnie przywitamy się i można iść na pizze(choć osobiście średnio ją lubię, a jak już, to bez mięsa, jestem wegetarianinem) lub inne jedzenie. Tam spędzimy trochu czasu. Dalej, jak pogoda będzie dopisywać, to mogę pokazać wam kilka ciekawych miejsc/zabytków, ponieważ warto na nie rzucić okiem mym skromnym zdaniem. Jeszcze do głowy mi wleciał pomysł, aby dla odmiany mieć aktywności więcej, czyli pograć w koszykówkę lub inną rzecz, bo  z tego co zauważyłem Joker tak samo jak i ja lubi dany sport, lecz nie wiem co z tego wyjdzie. Ewentualnie basen nie byłby słabą opcją, zobaczymy. ;x  Na dany moment więcej planów nie posiadam.

 

 

Wszystko rozpoczniemy o...11 lub kilka minut po, a meet będzie zakończony o 18. Tyle jak na razie z mej strony *odmeldowuje się* : p

Ah, zapomniałbym. Jak ktoś miałby chęci, niech weźmie aparat to może zrobimy kilka zdjęć chociaż na pamiątkę.

 

Ostatnia sprawa xd Gdyby ktoś jakimś cudem nie wiedział jak wyglądam, rozpoznacie mnie po długich włosach sięgających do połowy pleców, które będą związane raczej, czapce oraz gadżetem typu opaska na ręce.

Edytowano przez Piter Wan Kenobi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko pasuje.

Co do godziny to trochę musiałem się namęczyć, ale w końcu znalazłem transport, więc jest dobrze :D

Ja z przyjemnością mogę pograć w kosza, ale na basen to chyba już nie wiem czy pójdę (tak tylko ostrzegam xD) chociaż jak będziecie chcieli to spx. Z resztą zaufam tobie, bo ja się dostosuje do planu  :rwink:

Możę uda mi się zabrać kamerę ale nie jestem pewien co do tego, lecz spróbuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...