Skocz do zawartości

Ostrzeżenie: Wchodząc podejmujesz się wyzwania


ryma2001

Recommended Posts

Nowy, którego pomysł powstał dawno temu, to jego pierwsza wersja

http://ryma2001.deviantart.com/art/Twilight-robot-399364624?q=gallery%3Aryma2001%2F45757041&qo=156 (Z czasów kiedy bawiłam się Gimpem)

Nowa wersja

http://ryma2001.deviantart.com/art/Twilight-robot-432430239

I jeszcze pare moich szalonych obrazków z nową postacią, kóra według mnie jest matką celesti i przybraną matką luny

http://ryma2001.deviantart.com/art/Luna-In-Children-s-Haus-432216345?q=gallery%3Aryma2001%2F45757041&qo=1

http://ryma2001.deviantart.com/art/Little-luna-and-her-mam-431797779?q=gallery%3Aryma2001&qo=3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne obrazki, a właściwi części obrazka. Będzie to coś w rodzaju obrazka do mojego Fanfica, jeśli kiedykolwiek go napiszę

Przepraszam, że w formie fimów, ale nie chciałam wżucać na deviantarta samych kawałków:

Twilight: 

Applejack: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wrzuciłaś filmik jak rysujesz . :pinkie3:

Mi najbardziej podoba mi się twoja Applejack. :RPHVO:

Po tych filmikach widzę że łatwiej rysuje się metodą cyfrową. Zawszę coś można poprawić i nie widać tego na koniec.

Chętnie bym zobaczył jeszcze jedna twoją prace zrobiona w gimpie.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Te początkowe rysunki niezbyt mi się podobają, ponieważ krzywe są jakoś.. Ale następne to coraz lepsze i widzę poprawę! :D Sama próbowałam, ale nie umiem rysować takim stylem jakby np.farbą bym malowała itd. Obchodziłam się kiedyś Paint Tool Sai'em ale potem przestałam, bo przestało działać. ;/ Ogólnie piszę o sobie, a to temat na temat Twoich rysunków. Trzymam kciuki i liczę na więcej! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Robisz o wiele za szerokie nogi, postaraj się zrobić je mniej masywne, bo przypominają nogi słonia. Coś nie widzi mi się również w oczach, przede wszystkim na drugim obrazku z Twilight. Cieniowanie wychodzi ci całkiem nieźle, popracuj tylko nad anatomią, a będzie dobrze. Co do błędów w budowie, kucyk po lewej na pierwszym rysunku ma za małe uszy, ma też coś nie tak z pyskiem. Ogólnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nigdy nie rozumiałem jak można swoje początkowe rysunki na internet wpychać?Nie można samego siebie skrytykować?Stwierdzić co jest dobre,co nie?Oddając swoje prace w łapska internetu można narazić się na niepotrzebne wyśmiewanie,które może skutecznie zniechęcić do dalszej pracy.Prócz tego zgadzam się z Swahili,więcej się nauczysz rysując normalnie,na kartkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem jak można swoje początkowe rysunki na internet wpychać?Nie można samego siebie skrytykować?Stwierdzić co jest dobre,co nie?Oddając swoje prace w łapska internetu można narazić się na niepotrzebne wyśmiewanie,które może skutecznie zniechęcić do dalszej pracy.Prócz tego zgadzam się z Swahili,więcej się nauczysz rysując normalnie,na kartkach.

 

Zawsze trafią się też osoby, które mogą doradzić trochę i pomóc w dalszym rozwoju. Uwierz, w internecie nie ma samych hejterów, normalni ludzie też się znajdą. Każdy ma prawo do pokazania swoich początków w rysowaniu, z pewnością ktoś powie, co można by poprawić, a co jest dobrze. Tak więc nie rozumiem twojego toku myślenia. Skąd wiesz, czy autorka tego tematu nie będzie kiedyś znaną rysowniczką w fandomie? Każdy ma przecież szansę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trafią się też osoby, które mogą doradzić trochę i pomóc w dalszym rozwoju. Uwierz, w internecie nie ma samych hejterów, normalni ludzie też się znajdą. Każdy ma prawo do pokazania swoich początków w rysowaniu, z pewnością ktoś powie, co można by poprawić, a co jest dobrze. Tak więc nie rozumiem twojego toku myślenia. Skąd wiesz, czy autorka tego tematu nie będzie kiedyś znaną rysowniczką w fandomie? Każdy ma przecież szansę.

O ile wiem,nie powiedziałem że nie będzie znaną rysowniczką.Nie powiedziałem także że w internecie znajdują się sami hejterzy.Aczkolwiek zgadzam się z twoim postem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

up - widać. Praca bardzo staranna, tylko ucho trochę za duże. 

Ogółem, raz jest lepiej a raz gorzej. Generalnie najlepsze cieniowanie. Na niektórych obrazkach anatomia leży, ale widać bardzo duży postęp od początku tematu i to się chwali. Czekam na więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie jestem pewna, czy powinnam to dodawać, ale i tak dodam. Prace nieco psychodeliczna, jest w niej też trochę krwi, więc jeżeli ktoś jest uczulony, niech lepiej nie wchodzi. a teraz praca.

 

Gore na forum jest zabronione (zgodnie z punktem II.4. regulaminu), w związku z czym post został zgłoszony do administracji, zaś praca i speedpaint usunięte. ~SA

Edytowano przez Spring Apricot
Treść posta niezgodna z regulaminem forum (gore).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Cóż, po raz kolejny będę miała temat z rysunkami, do którego nikt nie zagląda, yay. Anyway, na razie wrzucam tylko parę najnowszych rysunków.
Uwaga, rysunek, do którego dałam link pod spodem to gore. Nie wchodź, jeśli nie lubisz krwi, lub jesteś wrażliwy (nie ma tam flaków).
Tego też nie jestem pewna, czy wstawiać na forum. Jest tam parę kropelek krwi.
A teraz rzeczy w spoilerach.

fluttershy_milkshake_by_ryma2001-d8k013acraillie_frilie_by_ryma2001-d8jcxxc.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień kolor czcionki, bo na czarnym tle forum nic nie widać.

Five nights at Pinkie's mi się podoba, dobrze przyciemnione pomieszczenie, dobra kreska i styl animatroników. Cieniowanie na kucykach też dobre, nie za dużo, nie za mało.

Co do Always Smiling, bardzo lubię szkice, więc nawet mi się podoba. Ogółem, troche przydałoby się to poprawić, troche chaotyczny ten obrazek, trzeba troche kresek wymazać, ociupinke psuje to efekt. Nic po za tym chyba a nie mam do tego obrazka, no... Ewentualnie możnaby dodać jakieś tło. Dobra, bo miałem oceniać, a nie mówić co masz zrobic :v

Co do FS, całkiem całkiem... Wydaje mi się, że to tło nie zbyt pasuje do kucyka. Widać też drobne niedociągnięcia, ale też plus za cieniowanie. Choć... w tym przypadku mniej cieniowania byłoby lepsze.

Ostatni obrazek jest troche słabej jakości, nie będę oceniał.

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ale długo już mnie nie było. Pewnie nikt nie jest już moimi pracami zainteresowany, ale mogę zrobić malutki update.

-Te dwie prace to lekkie Gore!!! ,więc podaję tylko linki. Jest tam trochę krwi, dlatego ostrzegam wszystkich, którzy nie chcą takich rzeczy oglądać, by nie wchodzili:

http://ryma2001.deviantart.com/art/Always-Smiling-534803510?q=gallery%3Aryma2001%2F45757041&qo=10

http://ryma2001.deviantart.com/art/Pewd-s-Secret-Creepy-Cry-537899339?q=gallery%3Aryma2001%2F45757041&qo=3

-Teraz moje nowe OC i jednocześnie Ponysona (teraz już wstawiam jako obraz w spoilerze)

my_new_oc__diane_senga_by_ryma2001-d8w34

Teraz już normalne prace:

for_martu_chocky_by_ryma2001-d8wlvd8.jpgfor_slytheringirl22_by_ryma2001-d8ue96u.for_xxuszatkaxx_by_ryma2001-d8q9cvt.jpgmy_little_portal_by_ryma2001-d8npyry.jpgfluttershy_milkshake_by_ryma2001-d8k013afor_empresspony_by_ryma2001-d8nuem4.pngrandom_colorfull_animal_by_ryma2001-d8o2tree_of_imagination_by_ryma2001-d8o2o6g.draw_this_again_meme_by_ryma2001-d8bz2tm

Plus, ponieważ jest to wątek ogólny, dodam także małego animatica, którego stworzyłam na potrzeby konkursu na FGE, ale który także znalazł się nawet w jednym z postów na EquestriaDaily.com

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...