Skocz do zawartości

Durnoty Mariusza


mariusz391

Recommended Posts

Jestem nową osoba na forum i momo że nie jest to dział ,,poznajmy się'' chciałem was wszystkich bardzo serdecznie powitać.

Długo zastanawiałem się przed zarejestrowaniem na tym forum ale w koncu uległem.

Niektórzy z was mogą mnie znać ale na pewno na tym forum nie jest to dużo osób.

 

Ale to jest temat o filmach i parodiach więc już nie bedę przedłużać

W wolnych chwilach (których mam niestety mało) lubię się bawić programem Windows Movie Maker

Początkowo zajmowałem się tworzeniem PMV, ale obecnie bywa z tym różnie i zajmuję się wiekszymi lub mniejszymi ,,durnotami'' :aj5:

 

Prezentuję wam więc 3 ostatnie filmiki stworzone przeze mnie

 

http://www.youtube.com/watch?v=eW0ZqLk_4_w

 

http://www.youtube.com/watch?v=y4vWkBwG9oI

 

http://www.youtube.com/watch?v=f4UaUzNyz7g

 

Oraz jeśli kogoś zainteresowały link do kanału, gdzie będziecie mogli zobaczyć jak to się rozwijało :rainderp:

 

http://www.youtube.com/channel/UC61tLTvxDQEVupJ1kZS-axg

 

Z góry dziękuję za wasze komentarze tu lub na YT :aj3:

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...


Ale między nami... przejścia między retrospekcjami, a dniem dzisiejszym ci nie wychodzi.

Wiem, ale niestety WMM jest wyjatkowo wkurzający jeśli chodzi o robienie wszelakich efektów, i to był maksimum jaki mogłem wyciągnąć.

 

A dziś wiem, nudzi mi się, ale po prostu kocham tą piosenkę :P

http://www.youtube.com/watch?v=TPizIN86Vyo

I jak zwykle proszę o jakiekolwiek komentarze, bym nie musiał robić double postów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


Chciałbym wersję 10 godziną. :angelbloom:

edit:
Co ten kuba nagle na mnie naskoczył?

Co do wersji 10 godzinnej to na mnie nie licz :P

A co do Kuby to nie wiem, ale wiem że mnie subskrybuje (do czego i innych zachęcam :aj5: ), więc mógł widzieć twój komentarz jak i inne

 

A na dzisiaj kolejna piosenka z tego samego odcinka

https://www.youtube.com/watch?v=WAG5zDed5l0

 

Jak zwykle będzie mi miło za wszelkie komentarze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...


Szkoda, że zrezygnowałeś tak szybko z Brony News. To był naprawdę fajny projekt, mogłeś ciekawie go pociągnąć. Ale ty to nie wiem, chyba liczyłeś na prestiż niczym Człowiek Warga. Nadal jest tam mój sub, mam go odjąć?
to nie jest kwestia prestiżu, tylko zwyczajnego przemyślenia sytuacji. Wiemy jaki mam mikrofon, wiemy że moja wizja była nudna. Dodatkowo nie przeczę że łapki które większość osób olewa, ja traktuję strasznie poważnie. I jak widzę że siedzę tydzień nad tymi wiadomościami, później Doktor to kilka dni animuje i na końcu widzę zero komentarzy, zero łap w górę i 3 w dół to mi się rzygać chciało. Ale mimo wszystko całkiem o tym projekcie nie zapomniałem i jak będę miał możliwość zrobić to DUŻO lepiej to może do tego powrócę


I jak to ktoś słusznie zauważył, czemu nie powycinasz teksty z innych polskich, seriali komediowych z przełomu wieków? Fajnie byłoby usłyszeć Twilight jak sprzecza się z Zecorą jak Cezary z człowiekiem rasy "czarnej", "murzynek bambo w afryce mieszka"... "czeko, czekolada"... chyba ten urywek leciał bodajże w 6 odcinku 13 Posterunku.
Właśnie o to chodzi, że jest masa dobrych ,,Polsatowskich'' seriali, ale ciężko mi coś dobrego wymyślić by miało odpowiedni poziom. Na razie jedynym wyjątkiem był u mnie filmik Audiotele gdzie wziąłem audio z pierwszego odcinka Graczyków. Tak czy inaczej skoro oglądałeś drugą część specjala to wiesz że właśnie na takie propozycje liczę i być może jakiś przekaz z tego wyniknie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To dawaj do tego Brony News kogoś sensownego, a nie Mirage, czy Kube567g. Jeden zasłynął jako osobisty grabarz Mystherii, a drugiego wziąłeś chyba z partii Kongresu Nowej Prawicy pana JKM. Mało jest ludzi na forum? Bobula masz, Dolara masz, a może Arjen się zgodzi? Tobie to tak brakuje ten odwagi, nie możesz przełamać nieśmiałości.
Taa, może jeszcze MrStrongera, Miśka i Mwereca co?

Przecież oczywiste jest że brałem te osoby które mam w znajomych na skypie i to z kilku powodów. Po pierwsze miałem przynajmniej minimalne szanse by wpływać na tych ludzi, po drugie i najważniejsze TERMINY. Żeby wyrabiać się z terminami jak wysyłałem ludziom tekst to potrzebowałem nagrania najpóźniej na wieczór następnego dnia, co i tak nie zawsze się udawało, a przez PW na pewno nie byłoby to łatwiejsze. A po trzecie miałem jednego gościa który strasznie chciał wystąpić z WOE (World Of Equestria i uprzedzając twoje następne pytanie - nie, nie mam tam konta). Zgodziłem się zwłaszcza że dysponował świetnym mikrofonem więc słuchanie go byłoby przyjemnością. Dostał tekst i następnego dnia zakomunikował mi ,,nie, już nie chcę, nie interesuje mnie coś takiego''. A ja przez niego miałem już 2 dni zmarnowane. I musiałem prosić kogoś nie dość by chciał wystąpić to jeszcze go musiałem gonić by nagrał to błyskawicznie co nie było dla nikogo przyjemne :bemused: 

Dlatego jeśli kiedykolwiek bym Brony News reaktywował to na pewno nie byłoby żadnych gości tylko stałe dwie osoby, bo za dużo z tym było komplikacji a za mały efekt.

 

Ale to nie jest temat o Brony News :P

Teraz spróbuję znowu się z tym kanałem pobawić, zobaczymy na jak długo starczy mi zapału i na pewno każde wsparcie będzie mi potrzebne :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...


roboczogodzin

:lol: :lol: :lol:

Chyba chciałeś powiedzieć ,,roboczominut''. Teraz na Polsacie 2 ciągle lecą powtórki Miodowych Lat i stwierdziłem że ta scena idealnie będzie pasować do MLP. A z tym ,,dołóż jej'' od razu mi przypasowało do Crysalis (bo w sumie poza nią tylko Mightmare Moon była żeńską antagonistką, a Kryśkę bardziej lubię :P). A odcinki Kapitana Bomby to już zupełnie na farcie brałem, dlatego na pewno można by to zrobić lepiej, ale na efekt końcowy niekoniecznie by to wpłynęło.

 

I z dzisiejszym filmikiem jest to samo, gdzie dodany został raptem oficjalny lektor, ale może dzięki temu paru osobom będzie przyjemniej to oglądać :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=ckOyyGvja9M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Hej

Nie spodziewałem się że jeszcze coś tutaj napiszę, ale na YT nie otrzymałem żadnych konstruktywnych komentarzy, więc naiwnie się łudzę że może tutaj coś się trafi.

A mianowicie stwierdziłem że chcę spróbować jak to jest gadać przed kamerą oraz spróbować swoich sił jako recenzent. A jako że zastanawiam się czy nie zrobićjakichś innych recenzji komiksowych, także tych niekoniecznie związanych z MLP więc teraz liczę na was, jak widzicie coś takiego, co powinienem może zmienić lub nic nie zmieniać. A może jednak przez mój ,,nudny głos'' jak to ktoś kiedyś powiedział nie powinienem się czymś takim zajmować?

Dlatego właśnie zależy mi na szczerości tego jak to wypadło.

A oto link

https://www.youtube.com/watch?v=JqMdGFEPdnQ

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta recenzja podoba mi się, gdyż:

1 masz odpowiedni, donośny głos, dzięki czemu łatwo cię słuchać

2 mówisz na temat i z sensem, nie przynudzasz

3 twoja twarz nie zasłania obrazu.

 

Przepraszam za to, że tak krótko, ale jestem w górach i piszę z telefonu. Więcej za dwa tygodnie, gdy wrócę.

 

Recenzji jednak nie będzie, bo zrobił ją już Dayan.

Edytowano przez Emulfi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay, wreszcie coś o komiksach z MLP po polsku ^^

Ciekawa recenzja, głos jest w porządku, przynajmniej nie jąkasz się i nie mruczysz pod nosem, jak robi to wielu początkujących. Mówisz rzeczowo, ogląda się z zaciekawieniem. Inspiracja NRGeekiem i Ichabodem jak najbardziej na plus.

Mógłbyś jedynie w montażu wyciąć fragment włączania i wyłączania kamery ;)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...