Skocz do zawartości

The Tale of Flux [PL][Z][Adventure][Slice of Life]


Arjen

Recommended Posts

To moje pierwsze tłumaczenie, więc proszę jak najbardziej o falę upomnień, krytyki, niedociągnięć ...
W Equestrii w niewiadomy sposób pojawia się tajemnicza, nieznana kucykom istota. Rodzi to falę pytań w stylu "kto?" "jak?" itp. Przez historię przewija się główna szóstka (Mane6), ważną role ma Luna, przewija się Discord, póki co to jednak Celestii jest poświęcony największy fragment. Zapraszam do oceny:

Rozdział I: Przybysz
Rozdział II: Znajomość
Rozdział III: Uczeń oraz Przeczytaj zanim przeczytasz!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, każdego czepiam się tego samego - nieprzekształconych zwrotów czy niezmienionej kompozycji zdań, zwłaszcza złożonych. :rainderp: U ciebie też to jest, chociaż chyba mniej, niż w innych tłumaczeniach, które ostatnio widziałem - ale może to kwestia czytania tego o tak nieludzkiej porze. Ale ogólnie tłumaczenie jest ok, to tylko ja się czepiam wszystkich innych tłumaczy. :derp: Gorzej z samym fikiem - zupełnie mnie nie wciągnął. To chyba kwestia tego, że nie dość, że to Human in Equestria - mój znienawidzony typ ficów, to jeszcze bohater ma amnezję. Boooriiing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak gdyby na tym google była funkcja kopiuj poprawiłbym to i owo ale jednak nie ma.. A mi nie chce się przepisywać parunastu zdań... Ale przyznaje sam bym tego nie przetłumaczył za co dziękuje. No dobra... Czy każdy fanfick musi mnie wciągać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ja też czekam na twoje tłumaczenie Arjen, bo Fic jest bardzo ciekawy. przeczytałem pozostałe rozdziały w originale i dzięki temu przekonałem się, że Discord jet Prawdziwym Chaosem, w co wcześniej trudno było mi uwierzyć (normalnie Dsicord wydawał mi się po prostu świrnięty i gdy go Mane6 zamieniły w kamień toto pomyślałem "wreszcie kolejny Megaloman załatwiony i szkód nie narobi", ), a tu proszę potrafi działać nie jawnie i być naprawdę niebezpieczny tak jak prawdziwy Chaos

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem tak robię... Zandi nie rób spojlerów jak coś :P Chociaż brzmi jak fajna zachęta...

START: Po północy 27.06.12

CZAS: 3:07 w nocy

STAN: 32%

CZAS: 15:44

STAN: 51%

CZAS: 1:02 w nocy [28.06]

STAN: 65%

CZAS: 14:07 [29.06]

STAN: 82%

CZAS: 16:47 [29.06]

STAN: 96%

CZAS ZAKOŃCZENIA: 14:55 [30.06] [100%]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano nową część, drugą. Mam nadzieje, że się spodoba, jeśli widzisz jakieś błędy, skomentuj w dokumencie, lub tutaj. Ok, czy dalej są osoby chcące 3 części? Bo włączyła mi się miłość do wszystkich i mógłbym ja dość ogarnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...