Skocz do zawartości

POSPOLITE RUSZENIE - "Na ratunek Michałowi" - Charytatywny Ogólnopolski Ponymeet


Weird Nightmare

Recommended Posts

Zapraszam na pierwszy organizowany przeze mnie ponymeet. Ten pomysł w ogóle nie wszedłby w praktykę, gdyby nie chęć pomocy mojemu znajomemu i również użytkownikowi tego forum. Zapewne będziecie go kojarzyć pod nickiem Zena92. Przeżywa on bardzo ciężką depresję i jeśli tego nie zrobimy, zapewne skończy się to bardzo źle. Ponieważ jedynie MLP utrzymuje go jako tako przy życiu, niech dostanie coś od Nas! Niech dostanie coś od Polskiego Fandomu! Wykażcie się zainteresowaniem i swoją wielkodusznością!. Ponieważ w podobnej sytuacji okazali mi pomoc, zamierzam czynić to samo!

 

Ponymeet odbędzie się dopiero w wakacje, bo 5 lipca, ponieważ nie wszystkim może pasować data w dni nauki szkolnej, jednak nie zrażajcie się tym!

 

Zapraszam Was serdecznie do Katowic, dnia 05.07.2014 r. o godzinie 12:00 pod Silesia City Center w Katowicach, przy ulicy Chorzowskiej 107!

 

Okażmy Michałowi zainteresowanie i jak wiele dla nas znaczy! Bądźcie z nami!

 

Szczegóły pod adresem: https://www.facebook.com/events/1447248738824299/

Edytowano przez Weird Nightmare
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Przypomniałeś mi, jak w telewizji nie raz jakimś chorym dzieciom spamią milionami listów i pocztówek :D To też nie jest zły pomysł.

Może pomóc mu wytrzymać do meeta, a na pewno nie zaszkodzi. Zwłaszcza jak zobaczy ręcznie pisany list i to w erze tych ajfonów i imajli. Więc co, spamujemy? :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomóc mu wytrzymać do meeta, a na pewno nie zaszkodzi. Zwłaszcza jak zobaczy ręcznie pisany list i to w erze tych ajfonów i imajli. Więc co, spamujemy? :)

Na razie bym się z tym wstrzymał. A przynajmniej około miesiąca, kiedy zwiększy się grono potencjalnych nadawców poprzez eventa na fb. Chodzi mi, żeby to było jak najbardziej spontaniczne i żeby to była jak największa ilość przesyłek w jak najkrótszym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie bym się z tym wstrzymał. A przynajmniej około miesiąca, kiedy zwiększy się grono potencjalnych nadawców poprzez eventa na fb. Chodzi mi, żeby to było jak najbardziej spontaniczne i żeby to była jak największa ilość przesyłek w jak najkrótszym czasie.

Można link do eventu na FB?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się na spam.

 

Miałoby to być jakoś... konkretnie określone? Ktoś przygotuje kartkę, wrzuci ją na FB czy tutaj, my ściągniemy, wydrukujemy i wyślemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się na spam.

Miałoby to być jakoś... konkretnie określone? Ktoś przygotuje kartkę, wrzuci ją na FB czy tutaj, my ściągniemy, wydrukujemy i wyślemy?

Raczej każdy napisałby własnoręcznie i od serca coś miłego :)

Zena, świetnych masz znajomych. Ty wpadasz w depresję, a oni są gotowi poruszyć cały ten świat, a nawet Equestrię, by cię pozbawić złego nastroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zapraszam na pierwszy organizowany przeze mnie ponymeet. Ten pomysł w ogóle nie wszedłby w praktykę, gdyby nie chęć pomocy mojemu znajomemu i również użytkownikowi tego forum. Zapewne będziecie go kojarzyć pod nickiem Zena92. Przeżywa on bardzo ciężką depresję i jeśli tego nie zrobimy, zapewne skończy się to bardzo źle. Ponieważ jedynie MLP utrzymuje go jako tako przy życiu, niech dostanie coś od Nas! Niech dostanie coś od Polskiego Fandomu! Wykażcie się zainteresowaniem i swoją wielkodusznością!. Ponieważ w podobnej sytuacji okazali mi pomoc, zamierzam czynić to samo!

 

Ponymeet odbędzie się dopiero w wakacje, bo 5 lipca, ponieważ nie wszystkim może pasować data w dni nauki szkolnej, jednak nie zrażajcie się tym!

 

Zapraszam Was serdecznie do Katowic, dnia 05.07.2014 r. o godzinie 12:00 pod Silesia City Center w Katowicach, przy ulicy Chorzowskiej 107!

 

Okażmy Michałowi zainteresowanie i jak wiele dla nas znaczy! Bądźcie z nami!

 

Szczegóły pod adresem: https://www.facebook.com/events/1447248738824299/

Postaram się wpaść, niemniej nic obiecać nie mogę, bo wszystko zależne jest od egzaminów na studiach w moim przypadku. Niemniej jeśli jest możliwość bym mógł pomóc w jakikolwiek inny sposób to możesz śmiało pisać. Jestem już prawie po sesji także mam więcej wolnego czasu ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kurczę... strasznie mi wstyd, ale okoliczności które w ostatnim czasie zaistniały, zmusiły mnie do odwołania całego wydarzenia. Przepraszam Was najmocniej, jak tylko mogę, ale nie dam rady tego dłużej ciągnąć. Z całą pewnością najgorzej świadczy to o mnie, wszakże większość z was w tym momencie myśli, że to był wyjątkowo niesmaczny żart z osoby Michała oraz z Was, jednakowoż nie miałem nic złego na myśli. Chciałem tylko pomóc wybranemu spośród tłumu człowiekowi, a sam się wkopałem i uświadomiłem sobie, jak i Wam, jaki jestem mały.. Prawdopodobnie najbezpieczniej dla mnie byłoby nie pokazywać się dla nikogo tutaj na oczy, bowiem mógłbym wywołać w Was niepohamowaną agresję w moim kierunku, jako do osoby nie godnej zaufania i jakiejkolwiek znajomości. Jeszcze raz chciałbym przeprosić.

 

P.S. Wszystkie arty, jakie zdołaliście przygotować podeślijcie mi na maila. Podam go w prywatnej wiadomości. Przy pierwszej okazji wyślę je Michałowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...