Skocz do zawartości

Pony Poczta


Lemur

Recommended Posts

Hej! Ruszyła PonyPoczta! Jest to akcja, która ma na celu popularyzowanie pisania listów wśród Bronies. Chcemy pokazać fanom kolorowych koników, że taka forma kontaktu ma swój urok. Ucieszy nas również, gdy dzięki PonyPoczcie poznacie kogoś nowego, z kim może zaczniecie regularnie korespondować listownie.
http://poczta.ponie.es

 

Zapraszam do rejestracji i wygłaszania swoich opinii!

Edytowano przez Lemur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na NIE. Sprawa z wysyłaniem listów u mnie wygląda następująco.

Wysyłam tylko tym ludziom którym mogę zaufać....już od ponad 6 lat wymieniam się listami z ludźmi z całego świata jak i z naszego kraju i po doświadczeniach sprzed paru lat stwierdziłam ,że nie będę już wysyłała na ślepo wszystkim tylko tym których już znam jakiś okres i ufam im w 100%. 

 

Na fb była niedawno podobna inicjatywa na jednym fanpage i no bah .....niektórzy ludzie nie dostali swoich upragnionych listów przez lenistwo i brak kompetencji osób trzecich i to jest bardzo przykre doświadczenie.

 

Uczestnikom życzę miłej zabawy...jednak ja się na to nie piszę  

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była na jednej stronie taka akcja - "Secret Santa" - gdzie wysyłało się nieznajomemu jakiś prezent, na podstawie jego opisu czym się interesuje, co lubi. I jakoś żaden z moich znajomych się nie naciął.  :aj5: Tak samo przy sprzedaży różnych rzeczy na Facebooku. A że od czasu do czasu zdarzy się jakiś palant... Listy przede wszystkim drogie nie są, więc straty są też minimalne. Jestem w sumie chętna.  :giggle:

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy to krytykują, zawsze mogą wejść w regulamin akcji. Poza tym karane prawnie jest rozpowszechnianie bez zgody tej osoby, danych osobowych. Poza tym znam te osoby i wiem, że jeśli takie coś by nastąpiło, to osobiście bym poszedł na policje jako jeden z pierwszych i ich zaskarżył. Ale nie nastąpi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była na jednej stronie taka akcja - "Secret Santa" - gdzie wysyłało się nieznajomemu jakiś prezent, na podstawie jego opisu czym się interesuje, co lubi. I jakoś żaden z moich znajomych się nie naciął.  :aj5: Tak samo przy sprzedaży różnych rzeczy na Facebooku. A że od czasu do czasu zdarzy się jakiś palant... Listy przede wszystkim drogie nie są, więc straty są też minimalne. Jestem w sumie chętna.  :giggle:

 

Tak nie są drogie .....ja za jeden list (100 gramów?) zagraniczny płace minimum 20zł  :LZ1bP: ..wiec na waszym miejscu nie proponowałabym wysyłanie do innych krajów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i słowo pisane nie jest moją dobrą stroną, ale nabazgrać komuś kucyka, wydrukować naklejki oraz wrzucić mały souvenir zawsze mogę.~

I chętnie to zrobię, choć jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć czy na pewno wezmę udział w akcji :twiblush:

Co dyskusji nt. ryzyka - owszem, zawsze istnieje (a choćby i ze strony poczty polskiej, która lubi masakrować i gubić przesyłki), ale nikt was nie zmusza do brania udziału i nikt nie wyciąga z tego żadnych konsekwencji. Lepiej się nie zgłosić niż wycofać w krytycznym momencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Ucieszyłem się gdy otrzymałem maila z informacją o nowej edycji. Niestety z różnych (poważnych) względów musiałem zrezygnować :sadsmile: Mam nadzieję, że inni forumowicze będą się dobrze bawić. Zapewniam, warto (brałem udział w poprzednich edycjach). 

 

PS. Dzięki temu, że podajecie datę urodzenia, nie otrzymacie adresu kogoś, kto jest od was dwa razy młodszy. Przynajmniej w moim przypadku tak było (różnica wiekowa była minimalna). 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...