Skocz do zawartości

[Zabawa]Derpy Wszechobecna!


Aretra

Recommended Posts

Witajcie!

 

eiguczrfcuo8.png

 

Tak więc - jak wiemy, Derpy jest dość towarzyskim kucykiem, w związku z tym, wszędzie jej pełno. Nie było miejsca, w które by się nie wcisnęła. Bez dalszego rozpisywania - Czas wyjaśnić zasady! Ja, razem z Myhellem..

A ja? Ja też chciałam brać udział.. 

Ehm.. I z Derpy, będziemy podawać nazwy odcinków, a Wy będziecie musieli znaleźć moment, w którym pojawia się Derpy. Można to zrobić w postaci screen'a, czy podania minuty i sekundy, jak Wam wygodniej. Najczęściej będziemy podawać odcinki, w których Derpy pojawiła się na pewno, ale jest jeden haczyk.. Pośród tych odcinków, będzie pojawiał się taki, w których nie pojawi się ani razu.. Bądźcie więc uważni!

 

Uwaga, na pierwszy ogień leci pierwszy odcinek, pierwszego sezonu, czyli "Klacz w Księżycu(ang. Nightmare Moon)"  

Więc w którym momencie w tle pojawia się Derpy? Pojawia się co prawda kilka razy, więc im więcej podacie - tym lepiej!

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobrze! Czas na kolejny odcinek! Następnym razem, będziemy wrzucać odcinki nieco rzadziej (jak pojawi się kilka odpisów), ponieważ szybko zabraknie nam odcinków :v Do rzeczy, teraz dość proste, ponieważ macie za zadanie wyłapać schowaną Derpy w odcinku "Winter Wrap Up(Pożegnanie Zimy)". Dajecie!

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

10:40 min. ów odcinka.

 

Derpy razem z inną klacz, przenosiły pianino, i bodaj, że półkę.

Przypadkowo, klacze upuściły ów rzeczy na Twilight Sparkle, która obserwowała Pinkie Pie.

<A prostszy schemat to:

Twilight cała połamana ----> Obserwacja Pinkie ----> Poruszenie ogona Pinkie ----> Panikujący Spike ----> Pianino i półka zrzucona z powietrza przez Depy  inną klacz>

Link do komentarza

Tak jest Rita!

Kiedy to Derpy solidnie naraziła się Rainbow i dlaczego?


A gdzie reszta użytkowników. Sama jestem ?

No też mnie to ciekawi...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza

S2e14

Ostatnia gonitwa tuż po piosence tytułowej Widać że Derpy chce pomóc RD w przygotowaniach do tego uż AJ wyjeżdża.

Derpy zamiast pomagać, robi że tak powiem sajgo/bałagan.

W którymś momencie Dash powiedziała coś w tym stylu W imię Celesti każe ci siąść i nic nie robić. Gdy Derpy siada złamały się pod nią deski. Derpy wciąga też stojąca obok Dash.

A i na samym początku Derpy poraziła piorunami wieżę ratusza.

Ti tyle co pamiętać ^^

Link do komentarza

Bulk Biceps mnie rozwalił. Zaraz, to nie ten temat ^^'

 

Nope. Derpy nie pojawia się w ogóle w akademii, ani w całym odcinku. Po prostu jej nie widziałam. Czyli jednym słowem mówiąc. Nie pojawiła się.

 


Ps. Czy tylko jedna osoba tutaj zagląda?

 

Na to wygląda. A pytania, są tak proste.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...