Skocz do zawartości

Przypadki Pale'a Dawna [NZ][Comedy][Shipping][Lekki Dark][Random]


Recommended Posts

Hia!

Tu znowu ja, wymyślająca kolejnego fica, sztampowego i niespodziewanego jak Hiszpańska Inkwizycja. 

 

Opis: Trudno być uczniem, zwłaszcza kogoś takiego jak Mistrza Egzorcyzmów. Jednak kiedy Pale Dawn łamie po raz kolejny jedną z ważniejszych zasad tej profesji, Mistrz wysyła go do... Tak, zgadliście - Ponyville! Co z tego wyniknie i czy w Ponyville czai się jakieś ZUO, które młody uczeń może odkryć - o tym dowiecie się już niedługo.

 

Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Prolog

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

 

Czekam na wasze komentarze! I niech moc przyjaźni będzie z wami!  :yay:

Edytowano przez Dolar84
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojojoj... Opis taki ładniutki, zachęcający, ale co z samą treścią? Pisanie o kimś kto przybywa, ratuje, romansuje, to takie orginalne (hah)! Sam tekst jest dobry, choć kilka błędów jest i celowe pisanie "Mhrok" jest straszne dla moich oczu. A jeśli fabuła pójdzie jak się zapowiada to bohater uda się do Ponyville, poromansuje i zniszczy zło. Co na to wzkazuje? A na przykład już taki minimalnie rozrysowany charakter tytułowego Pale'a. I samo opowiadanie jest całkowicie randomowe (trza dodać tag), a dobrego humoru brak. Nie mam nic przeciwko takiemu pisaniu, innym to się podoba, innym to nie trafia w gust. Jeśli sam omyłkowo źle rozpoczełeś fabułę i chcesz osiągnąć coś innego niż się wydaje, to polecam poprawić prolog i zatrudnić pre-readera. Dałem swój komentarz, daje motywację komuś kto chce prologiem mieć zachętę. Przypominam dodać tag [Random]! Życzę dobrego pisania! PS. Zwróciłem uwagę na drugi człon imienia. Ono jest specjalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No jak widać po sporej przerwie się doczekaliśmy.

 

Więc:

-Jest trochę błędów,głównie literówki 

-Trochę nagięta składnia gdzieniegdzie

-Przecinki by się w paru miejscach, także przydały

-Robisz dziwne błędy,lecz wygląda to jakby były one robione specjalnie? 

-Fabuła i opisy nie mają prawie nic do zarzucenia :D Tylko może troszkę byśmy zwolnili ?

 

Ogólnie to fajny, choć krótki rozdział i o wiele więcej błędów niż w poprzednich,ale to się poprawi ;)

 

Czekam na więcej jak najszybciej i sprawdzaj sobie po parę razy zanim wrzucisz :) 

PS:Zmieniasz czasami styl pisania z standardu na pierwszoosobowy,zrobiłaś to jako myśl am ale tego nie oddzieliłaś i się zmieszało dając błąd kontekstu.

PSS:Daj możliwość komentowania :D

 

Powodzenia w dalszych pracach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...