Skocz do zawartości

Problem z Fallout 3 GOTY


Litwinek

Recommended Posts

A więc jak w temacie jest problem. Wiem że jest wiele tematów tego typu - żaden nie pomógł. Chodzi o odpalenie tej gry na Steam, zakupilem CD-Key, zainstalowalem, odpaliłem ( dobrze szło). Naciskam Nowa Gra, i w tym momencie wyskakuje komunikat o tym że przestało działać. Nie wytrzymam już z tym. Otóż co uczyniłem 1. Zainstalowałem najnowszy sterownik (brak skutku) 2. Uruchomiłem zgodnie z Win XP Service Pack 3(brak skutku 3. Zainstalowałęm najnowszy patch 1.7 (brak skutku) 4. Uruchamiałem poprzez jeden rdzeń (brak skutku)

 

Mój Sprzęt

Intel Pentium G2020 2x2.9Ghz

4GB Ramu DDR3

Win 7 Proffesional 64bit

Grafika Zintegrowana Intel Graphics HD

 

Powinno działać a tu ZONG nie da się otworzyć Nowej Gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że to wina za słabej grafiki. Nie ma czego się spodziewać po intergrach zwłaszcza w tańszych modelach. Warto zainwestować w jakąś kartę grafiki. Nawet używana Nvidia GTS 450 za 2 stówy, poczujesz przypływa mocy.

Edytowano przez FlutterFan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta integra powinna działać. Skoro odpaliłem nawet się nie zacinało ustawiając na początku na medium (postem ustawiłem na Low tak samo jak wcześniej nie uruchomiła się Nowa Gra) Więc komputer jest dobry aby w to prograć, lecz nie ogarniam już tego Fallouta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu nie jest jeszcze potrzebna cała moc. Miałem już tak że udawało mi się gry odpalać i wchodzić do menu ale kiedy już gra się zaczynała to kicha.

 

Chociaż ta integra powinna jednak uruchomić tą grę w miarę stabilnie. Sprawdź spójność plików gry na steam, może czegoś brakuje i dlatego nie wczytuje.

 

Update: Chwila w internetach, sprawdź to ponoć naprawia ten błąd:

 

I załącz z powrotem ten rdzeń :)

Edytowano przez FlutterFan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...