Skocz do zawartości

Mane7 ?


Lyka Kimba

Mane 7  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Klacz/ogier chyba będzie

    • Tak
      11
    • Nie
      39
  2. 2. To tylko wymysł

    • Tak
      46
    • Nie
      4


Recommended Posts

Jak już wiecie,od dłuższego czasu krążą plotki o tajemniczej/tajemniczym ogierze lub klaczy która lub który ma wystąpić w sezonie 4. Słyszałam że jest zielona z grzywą podobną do Fluttershy... Pytanie jest proste:

          Co na ten temat myślicie? Jest to prawda czy fałsz, lub macie inne zdanie?

 

(Jeśli taki temat już istnieje lub jest to nie jest właściwe miejsce na to, to proszę o przeniesienie lub usunięcie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Skoro jest mane 6 i jest genialne przyjaciółki sześć. 

To po co mają dodać tam jakiegoś wieśniaka, który będzie kolejnym elementem harmonii ? 

Po za tym, każdy kucyk ma inny styl grzywy, a zielony z grzywą Flutterki ? NO.  

Za dużo ci na opowiadali.             

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poprzedniczki mają rację... Może się ktoś taki pojawić jednak nie sądzę, żeby powstało "Mane 7".

Nie ma sensu na siłę... Podobny wygląd nowego kucyka do Fluttershy? Nie... nie może być. W tym serialu chodzi o to, że wszystkie są różne a mimo wszystko się przyjaźnią xD. Bajki i tyle...

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten "tajemniczy" kucyk będzie występował w serialu. Inaczej przecież nie byłoby podejrzeń, że się pojawi, ale jednak takie podejrzenia są. To powinna być klacz, skoro M6 to klacze więc ta siódma też powinna być klaczką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie może tego dokładnie ocenić, w końcu w jednym z pierwszych odcinków, był kucyk "cienia". Przecież to nie wzięło się od tak, może Hasbro wymyśli jakąś klacz aby dołączyła do M6. W końcu zostało jeszcze trochę odcinków do obejrzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie może tego dokładnie ocenić, w końcu w jednym z pierwszych odcinków, był kucyk "cienia". Przecież to nie wzięło się od tak, może Hasbro wymyśli jakąś klacz aby dołączyła do M6. W końcu zostało jeszcze trochę odcinków do obejrzenia.

Może po prostu jakiś kucyk przyjedzie do Ponyville a oni sie z nim zaprzyjaźnią, itd? : D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 na razie nie zanosi się na to by do naszych bohaterek  doszedł nowy element harmonii. wszystkie znaki na niebie i ziemi przeczą tej przedsezonowej teorii, z restą sami twórcy  zdementowali tą teorię pisząc, że nie pojawi się żadna nowa postać 1 planowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze po proszę dowody lub potwierdzenie twórców/Meghan, po drugie po cholerę mieliby zmieniać główne mane6 lub jeszcze kogoś do nich dodawać? To nie ma żadnego sensu i tak się nie stanie. Po za tym musieli by zrobić większy re - make intra, co się teraz by nie opłacało bo i tak dostaliśmy re - make na cały sezon, po prostu te plotki i całe info jest jednym wielkim fake'm. Tyle z mojej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie kolejnej postaci pierwszoplanowej to bardzo zły pomysł. Patrząc z logicznego punktu widzenia: mamy dwa pegazy, dwa jednorożce i dwa ziemniaki.

Po dojściu kucyka jakiejkolwiek rasy,  harmonia  drużyny pierścienia  zostałaby zachwiana. Chyba że Spajk dostanie jakiś wisior i będzie powiernikiem elementu " podaj, przynieś i pozamiataj". Innej opcji nie widzę. No i nie zapomnijmy o tym że nie mamy żadnego pewnego źródła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka. Mamy jednego jednorożca i jednego alicorna.

 Faktycznie! Ale fail :ming:

Do zachowania proporcji potrzebne są więc unicorn i alicorn, co daje nam M8

A tak serio, skąd niby ten element? Bo raczej nie ze skrzynki.

A drzewo Harmonii miało tylko sześć portów na kamyki a w element ukryty gdzieś za drzewem szczerze wątpię.

No i dochodzi jeszcze to że do pełnego działania Elementów Harmonii raczej potrzeba ich wszystkich. Wystarczy że jeden nie chce współpracować i wszystko się sypie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie! Ale fail :ming:

Do zachowania proporcji potrzebne są więc unicorn i alicorn, co daje nam M8

A tak serio, skąd niby ten element? Bo raczej nie ze skrzynki.

A drzewo Harmonii miało tylko sześć portów na kamyki a w element ukryty gdzieś za drzewem szczerze wątpię.

No i dochodzi jeszcze to że do pełnego działania Elementów Harmonii raczej potrzeba ich wszystkich. Wystarczy że jeden nie chce współpracować i wszystko się sypie.

O, o, o! Dokładnie o tym samym pomyślałam. Już za późno na nowy Element Harmonii. Za późno było w s1e3 czyli ,,The Ticket Master'', a teraz jeszcze bardziej. To nie możliwe. Odeszłoby więcej fanów, niż Twilight stała się alicornem! No przesadziłam. I nie zrobiliby nowego alicorna, bo to by znaczyło, że to normalna rasa jak ziemniaki, pegazy i jednorożce. Straciliby ważność alicornów. O nie! Edytowano przez Harmony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie to możliwe. One nie są przyjaciółkami, bo są Elementami Harmonii. Nie trzeba być elementem społecznym, by się z kimkolwiek przyjaźnić. A nowy przyjaciel/przyjaciółka to imho dobry pomysł. W końcu Mane6 to nie jest jakaś grupa, która się izoluje przed całym światem.

 

A co do alikornów- Harmony, polecam mój fanfik "Cień Nocy", w którym alikorny są pełnoprawną rasą. Opowiadanie wyjaśnia powody ich już wówczas postępującej zagłady. W zasadzie- nawet kanonu nie złamałam. Tylko dodałam sporo własnych pomysłów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wątpię że dojdzie nowy element harmonii. Weźmy pod uwagę choćby skrzynie z 2 odcinka ,pasuje tam 6 kluczy jak m6 więc nie może być 7 kucyka , a jeżeli miał by być to nie był by żadnym elementem tylko jakąś przyjaciółką.Poza tym w końcu i tak na razie nie ma elementów bo zostały na tym drzewie. Ale jakby zachciało by im się wstawić nową postać to mam nadzieje że zrobią to dobrze ,ale też nowa postać jak pisali przede mną może porozdzielać trochę fandom i wiele osób może odejść, mam nadzieje że biorą to pod uwage.

A co do Twi ja się nie czepiam przemiany ,a nawet jestem zadowolony lecz jednak obawiam się tego co mogą "siły wyższe" wymyślić jeszcze  :bemused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to serial dla 5 letnich dziewczynek ;)

 

A przyjaciel nie musi być Elementem Harmonii i nie musi pasować do jakiegoś tandetnego pudełka. Na tym przyjaźń polega, że każdy jest inny, wszyscy wzajemnie się wkurzają, ale jakimś cudem się nie zabijają, nawet w potrzebie ratują sobie wzajemnie tyłki. Oczywiście później trzeba przyjaciela ochrzanić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...