Skocz do zawartości

Mane7 ?


Lyka Kimba

Mane 7  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Klacz/ogier chyba będzie

    • Tak
      11
    • Nie
      39
  2. 2. To tylko wymysł

    • Tak
      46
    • Nie
      4


Recommended Posts

Według mnie nie będzie żadnej siódemki wspaniałych klacz(o ile siódmy kucyk faktycznie byłby płci żeńskiej) tylko zostanie stara dobra 6.
Raczej to tylko głupia plotka która miała za zadanie zamącić fandom na tyle żeby były jakiekolwiek dyskusje. No bo co miałoby reprezentować? Jaka cecha najlepiej by pasowała jako element/klejnot harmonii? 

Edytowano przez Hoshidesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co do alikornów- Harmony, polecam mój fanfik "Cień Nocy", w którym alikorny są pełnoprawną rasą. Opowiadanie wyjaśnia powody ich już wówczas postępującej zagłady. W zasadzie- nawet kanonu nie złamałam. Tylko dodałam sporo własnych pomysłów.
Czas na chamską reklamę! 

 

A teraz na serio. To nie jest tak że M6 nie może się zwiększyć. To tak jak by powiedzieć że nie możesz mieć więcej niż kilku przyjaciół. Masz mieć do końca życia tylu i ch... ci w du... akceptujesz to albo wypier... No sądzę że każdy zrozumiał. Wątpię by kucyków w M6 było więcej lecz nie wykluczam tej możliwości. W końcu nie jest tak że kobieta nie może przyjaźnić się z facetem. A kucyk cienia to jak dla mnie będzie coś pokroju Zecory w jej debiutanckim odcinku. Mane 7 jest pewnie tylko wymysłem ale nowy bohater drugoplanowy w show to przecież nic złego. Ja to bym chętnie zobaczył nieco więcej odcinków w których M6 nie jest wszędzie, (oczywiście pojawia się) a CMC są dla mnie nieco kiepskim pomysłem na postacie które mają własne odcinki. Są jakoś tak kiepskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam. Wprowadzą ogiera, który błyszczy jak brokat w słońcu, jest silny i nazywa się Edward Manesen. Co więcej ma dziwne nawyki żywieniowe. Oczywiście Twilight, świata poza nim widzieć nie będzie... Albo ten tamten... Flash Sentry, wyskoczy z lustra krzycząc Twiiiiliiiiight! A po upadku na podłogę stwierdzi "oh buck, jestem kucykiem" :lol:

Dla mnie naciągane teoria naciągana jak stringi na zadzie wojownika sumo.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęcza w ubarwieniu Mane 6- ciekawe, zaiste... Chyba, że w kolorach grzywy Rainbow... Zawsze myślałam, że tęcza ma inne kolory niż Mane6, zresztą w naszych klaczach brakuje zieleni i czerwieni [chyba, że grzywa Rainbow i paczałki AJ].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba są dwie tęcze :P Jedna ta normalna co pojawia się na niebie i Rainbow Falls są jej wodospady i ta druga którą świecą oczy kucyków i później przedmioty. Kolory M6 w tej tęczy najlepiej chyba widać jak tęcza pada na chorągiewkę, gdy Dash jest w szpitalu. Od lewej wtedy idzie: biel, róż, błękit, fiolet, pomarańczowy i żółty.

Edytowano przez Herudin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...