Skocz do zawartości

Programy do rysowania na komputerze


ThePinkiest

Recommended Posts

Hej :3

Jestem nowa na tym forum (a pegasis od 5 miesięcy), lecz przyszłam do was z pewnym pytaniem.

Mianowicie - jakie polecacie programy dla początkującego komputerowego rysownika? W czym tworzycie swoje arty? Macie jakieś propozycje? 

Szukam jakiegoś programu, w którym w miarę dużo osób rysuje, w którym można tworzyć warstwy itp... takie coś w miarę profesionalne, ale nadające się dla mnie czyt. osoby, która dopiero zaczyna ryski na kompie, no i za darmo do ściągnięcia?

Z góry dziękuję za odpowedzi, i przzepraszam, jesli tworzę temat, który juz keidyś był :)

post-5166-0-93062900-1389984353_thumb.pn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś dla ciebie, ale nie do ściągnięcia, bo to strona internetowa jest. 

Gdy ja malowałam kiedyś korzystałam z niej, czasami mi się zdarza, że sama korzystam, taka o wieeeele łatwiejsza wersja Gimp'a  

Sumopaint.com/app/ 

 

Wejdź jeśli chcesz porysować, zawiera to o co prosisz. 

A jeśli chcesz coś dla bardziej doświadczonych to Gimp, and Paint Tool Sai  

:fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS Paint (tak, to też program graficzny, lul), Paint Tool SAI, Photoshop, GIMP, CorelDRAW, Paint.NET, FireAlpaca, OpenCanvas, Paint Shop Pro

Bleh, bleh, bleh, uprzedzając pytania:
1. We wszystkim da się rysować, który wybierzesz to już Twoja sprawa, ale SAI i Photoshop (można jeszcze GIMPa podciągnąć) to najpopularniejsze
2. Tutoriale? Wyszukiwarka dA i Google nie bolą

3. Jeżeli nie jesteś w posiadaniu tabletu graficznego to w sumie kij możesz zdziałać
4. Wszystkie te programy są za darmo do pobrania w darmowym sklepie zwanym Torrenty!

Have a nice day~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...