Jump to content

Cahan


Cahan
 Share

Recommended Posts

1ncuaugiw1q3.jpg

Imię: Cahan Rasa: Jednorożec

 

Wiek: 18 lat

 

Specjalny Talent: Więź z naturą

 

CM: Jasnozielony, liściasty pentagram [biały pentagram]

 

Miejsce zamieszkania: Canterlot

 

Rodzina: Ze swoją rodziną utrzymuje raczej chłodne stosunki, żyją obok siebie.

 

Charakter: Arogancka, marudna, zrzędliwa, kłótliwa, miła i przyjacielska introwertyczka. Kocha lasy i góry, choć cierpi na lęk wysokości. Jest tchórzliwa i słynie z lenistwa. Je dużo niezdrowego żarcia, ale dzięki wspaniałemu metabolizmowi nie tyje. Cahan jest klaczą oczytaną oraz inteligentną. Nie bierze życia na serio, więc ciągle żartuje, choć inne kucyki często tego nie zauważają i w efekcie myślą, że jest dziwna. Nie lubi się dzielić. Ta jednorożec jest cierpiącą na przerost ambicji despotką. Marzy o władzy, staniu się alikornem oraz o dostaniu się na wymarzone studia- weterynarię.

 

Zainteresowania:

-przyroda

-magia

-książki

-broń biała

 

Biografia: Cahan urodziła się w Canterlot. Znaczek zdobyła bardzo wcześnie, sama nie pamięta jak i kiedy to się stało. Nigdy nie była klaczą zsocjalizowaną z innymi, wolała oddać się bez reszty swoim pasjom- książkom, magii oraz przyrodzie, a konkretnie roślinom i zwierzętom. Nie znaczy to, że nie ma przyjaciół, bo ma ale niewielu. Te kilka kucyków, które ją jakimś niewiarygodnym cudem znoszą jest dla niej ważniejszych niż najbliższa rodzina. Choć klnie na nie i zrzędzi, to oddałaby za nich swoje życie.

Edited by Cahan
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry OC'ek, choć historia mogłaby być dłuższa.

Jednak dobrze napisane wiadomości na teamat kucyka, ma wady, nie jest OP alicornem, Bat-alicornem, ani jakimś innym mutantem. Nie jest emo, więc kucyk jak kucyk. Drugoplanowy, nierzucający się w oczy (chodzi o neonowe kolory), NORMALNA klacz.

++++++++++++++++++++++ dużo plusów

Edited by Sp00n
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...