Skocz do zawartości

Rękodzieło wąsko pojęte


Silma

Recommended Posts


Będziesz jeszcze coś robić z modeliny?

 

Jako że sesję mam (nieformalnie) za sobą to będę miała więcej czasu na szeroko pojęte rękodzieło;) Więc tak, mam zamiar zrobić jakieś modelinowe kuce:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:)


Skrzydła i oczy są przyklejone? I ile ma wysokości? Wydaje się malutka.

 

Oczy są przyklejone, skrzydła przyszyte. Niestety nie mam materiałów do zrobienia oczu jak w poprzednich dużych pluszakach, musiałam poprzestać na takich zamkniętych, co jednak niezbyt mi się podoba. Wysokość to ok. 21 cm, więc tyle samo co poprzednie moje duże pluszaki. Miał być większy, ale jako że to pluszak testowy do nowego wykroju to zrobiłam trochę mniejszą wersję. Mogę zrobić większego:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest duży, więc mniej niż takiego stojącego. Ale jako że szyję ręcznie, a nie na maszynie to postanowiłam robić podwójną linię szycia, żeby wszystko było ściślej, więc teraz dochodzi drugie tyle pracy co do tej pory. Niecałe dwa dni, jeśli mam gotowy wykrój grzywy. Przy niektórych grzywach trzeba trochę więcej pracy (np. Celestia).  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(A ile te stojące miałyby wysokości?)

Dołączam się do pytania o wymiary, ale tych leżących (szukałam, ale nie znalazłam takiej informacji, jak gdzieś była to przepraszam  :flutterblush: ). I jeszcze bym prosiła o adres deviantarta!

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://slimarie.deviantart.com To mój deviant, ale właśnie zauważyłam, że nie ma tam wszystkich moich pluszaków. Ciekawe gdzie zaginęły mi zdjęcia...

Co do wymiarów to stojący pluszak ma ok. 22 cm od ziemi do czubka ucha (z obydwu wykrojów, są takiej samej wysokości). Śpiący ma ok. 14 cm długości - niezbyt dużo, ale ma być przecież mały i słodziutki;) Pluszaki mogę zrobić większe, oczywiście cena też będzie wtedy wyższa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpiący ma ok. 14 cm długości - niezbyt dużo, ale ma być przecież mały i słodziutki;)

Właśnie na tyle stawiałam. Bardzo uczciwa cena. A byłabyś w stanie uszyć w takiej pozie np. pieska? Zastanawiam się nad prezentem dla przyjaciółki.  :twilight2:

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie składać zamówienia?

 

Najlepiej na pw, ale można też tutaj:)

 

 

 

A te stojące masz zamiar robić z otwartymi oczami?

 

Tak. Ten testowy pluszak Derpy ma zamknięte ze względu na brak materiałów, ale jak wrócę z podboju Skandynawii to uzupełnię braki:) Dzięki za obs:)

 

 

 

A byłabyś w stanie uszyć w takiej pozie np. pieska?

 

Mogę spróbować. Miałam już spróbować zrobić kotka, ale praca magisterska zajęła mi więcej czasu niż myślałam i do tej pory się za to nie zabrałam. Ale zabiorę się za to:)

 

The CoRes banicja za kucyki? Chyba nie mogłoby być aż tak źle;)

Edytowano przez Silma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...