Skocz do zawartości

Tęczowe moce Mane6 ?


StarostaXD

Recommended Posts

Witam !

Nigdzie nie zauważyłam takiego tematu, więc pozwolę sobie zacząć. Ostatnio dość dużo mówi się o "utęczowieniu" głównej  szóstki mnie się to nawet podoba, ale co tam moje zdanie... W internetach pojawiają się pełno zdjęć http://www.strawberryreef.com/Index/G4/Theme/rainbowpower.html tego typu rzeczy. Ostatnio jest też podobna kolekcja lalek EG http://www.strawberryreef.com/Index/G4/Theme/rainbowrocks.html . 

Wiele osób mówi, że to tylko dla kasy kolejny tani badziew, ale ja sądzę inaczej przecież ty nie masz swojego zdania...

Musi to mieć jakiś jakiś związek ze szkatułką. Po prostu musi. Zauważyliście że Rarity, gdy była na wybiegu i była zasmucona że nie ma tam jej przyjaciółek spojrzała na czerwony sznurek/płot/bramkę która jest w klubach itp. to jej oczy przez chwilę świeciły kolorami ? (ten sznurek/płot/bramka również to zrobiły) Potem kiedy odłożyła tą tęczową wstążkę na półkę ta zrobiła to samo ? Albo kiedy szklanka wody w pokoju Rainbow rzuciła tęczowy cień na flagę w najnowszym odcinku ? Stało się to samo co w przypadku Rarity. Odznaka Wonderbolts jak i tęczowa wstążka będą kluczami do szkatułki. Oba przedmioty nasze bohaterki dostały od kucyka któremu pokazały co znaczy przyjaźń.

 

A wy ? Co o tym sądzicie ? Jakie macie teorie spiskowe na ten temat ?

Link do komentarza

Pewnie po otworzeniu szkatuły otrzymają Rainbow Powers, które będą odpowiednikiem Elementów Harmonii, podczas korzystania z tej mocy będą się przemieniać w bardziej kolorowe wersje :P Z pewnością ta tęcza będzie miała wpływ na całe M6 w końcu, jest w barwach ich umaszczenia.

Edytowano przez Herudin
Link do komentarza

Hmm... A co jeżeli tęcza nie będzie do niczego potrzebna prócz sprzedania większej ilości zabawek? A tak serio, skoro tęcza pojawiła się w serialu i w reklamach zabawek, coś z tego być musi, nie tak jak to było z zabawkami kucyków z maskami karnawałowymi (między innymi z Sunset Shimmer). Skoro tęczowe lalki są również z EG, to może w 5 sezonie Twilight znów przejdzie przez portal? Twórcy mówili chyba, że w sezonie 4 nie będzie nawiązań do EG, o sezonie 5 nie wspominali :trollface: .

 

Tęcza ma kolor mane6, odkryły ją już 2 postacie (RD i Rarity) gdy zdały sobie sprawę, że przyjaźń jest ważniejsza od spełnienia marzeń (wygrania konkursu mody, lot z bohaterami). Ta tęcza symbolizuje jakąś jedność, pokazuje że przyjaźń jest ważniejsza ponad wszystko, o tym zapewne będą finałowe odcinki, a co się z tym wiąże? Więcej nowych zabawek=więcej kasy (no i konstruowanie odcinków w taki sposób by obie strony były zadowolone: fani z odcinków - twórcy z sprzedaży zabawek).

Takie jest moje zdanie.

  • +1 1
Link do komentarza

Moje zdanie :

- Dodać tęcze do grzywy by się sprzedawało!

Bez sensu, wiem że MLP jako magia przyjaźni na znak mają tęcze, ale żeby zmieniać włosy i kolory kucykom?

Tworzą się wtedy całkiem nowe kucyki, Applejack nie ma już blond grzywy i pomarańczy na kopytach, tylko zieloną tęcze, która całkowocie ją zmieniła, tak samo Pinkie i Fluttershy

Rainbow Dash, spoko i tak mało kto patrzy w jakiej kolejności kolorów układa się jej grzywa.

Link do komentarza

Hmm... A co jeżeli tęcza nie będzie do niczego potrzebna prócz sprzedania większej ilości zabawek? A tak serio, skoro tęcza pojawiła się w serialu i w reklamach zabawek, coś z tego być musi, nie tak jak to było z zabawkami kucyków z maskami karnawałowymi (między innymi z Sunset Shimmer). Skoro tęczowe lalki są również z EG, to może w 5 sezonie Twilight znów przejdzie przez portal? Twórcy mówili chyba, że w sezonie 4 nie będzie nawiązań do EG, o sezonie 5 nie wspominali :trollface: .

 

Tęcza ma kolor mane6, odkryły ją już 2 postacie (RD i Rarity) gdy zdały sobie sprawę, że przyjaźń jest ważniejsza od spełnienia marzeń (wygrania konkursu mody, lot z bohaterami). Ta tęcza symbolizuje jakąś jedność, pokazuje że przyjaźń jest ważniejsza ponad wszystko, o tym zapewne będą finałowe odcinki, a co się z tym wiąże? Więcej nowych zabawek=więcej kasy (no i konstruowanie odcinków w taki sposób by obie strony były zadowolone: fani z odcinków - twórcy z sprzedaży zabawek).

Takie jest moje zdanie.

Tak właściwie to serial jest reklamom zabawek a nie na odwrót.

Link do komentarza

Tak, to prawda, serial jest reklamą zabawek, ale też jest świetnie dopracowany, jak by była to tylko reklama zabawek nic więcej, to byśmy chyba tutaj razem nie pisali, prawda? Skoro już będą te tęczowe kucyki, to na pewno wniesie to coś ciekawego do fabuły, tym bardziej, że koniec sezonu napisała Meghan, co tym bardziej podbija świetność finału sezonu.

Link do komentarza

Z tym, że serial jest li tylko reklamą zabawek nie ma co dyskutowac, bo to jest fakt. A z tego, że jest dobrej jakości, możemy się tylko cieszyć.

Co do tęczy - skoro wyszła linia zabawek [swoja drogą trochę za szybko] oraz w serialu pojawiaja się motywy tęczy, to bardziej niz pewnym jest, iż na końcu sezonu zobaczymy spektakularną przemianę M6 w tęczowe dziwadła [pewnie tylko na jeden odcinek i nie dłużej] oraz otwarcie szkatuły [kluczami są pewnie kolory tęczy - jest ich sześć - lub tęczowe przedmioty, które M6 odostaje za przejawy swoich elementów; mozliwe tez, że to będą w jakis sposób nowe symbole harmonii, lub, że w ogóle M6 nie będzie już potrzebowała żadnych przedmiotów ani błyskotek, żeby chronić Equestrię]. Zwróćcie uwagę, że za wyjątkiem pierwszego, każdy następny sezon kończy się jakims ciekawszym wydarzeniem, które skutkuje nowa linią zabawek i tak też będzie tym razem.

Link do komentarza

Kamisha ma rację ja wolę walki typu z Chrysalis gdzie została pokonana zwykłą, czystą miłością a nie jakimiś kamieniami czy innym żelastwem. Ja widziałam figurkę Twilicorna w Polsce przed ostatnim odcinkiem. Jest jeszcze Skyla ale do niej nie mamy pewności. Zauważcie też że nie tylko M6 nabrały kolorów. Wyszedł jeszcze Blindbag Cadence jak i jej figurka. To samo z Vinyl i Doctorem Wchovesem. 

Link do komentarza

Ja tam powiem szczerze się tym nie przejmuję. Serial reklamą zabawek... To zdanie to oczywista oczywistość, jednak sam serial może wynieść się trochę dalej. Po to ma fabułę, by coś opowiedzieć. Jeśli to kolejny morał dla "pięcioletnich dziewczynek" czy też jak to hejterzy mówią "bronies pedauf", to ja to chwytam. Zawsze to trochę buduje na sercu.

Link do komentarza

Byłam prawie pewna, że ta tęcza to tylko kolejna seria zabawek. Jednak po odcinkach z Rarity i RD nabrałam wątpliwości... Tzn. sądzę, że motyw przemiany tęczowej pojawi się w serialu, ale błagam twórców w duchu, by nie była to trwała przemiana. Bo jako tęczowe zabawki kuce prezentują się nieźle, gorzej sprawa się ma, jak wyobrażam to sobie w finale sezonu...  :facehoof:

Link do komentarza

Ja jestem pewna, że te teczusiowe błyski, które pojawiają sie w oczach kucyków lub jakiś przedmiotach mają jakiś związek ze szkatułką i tymi teczowymi mocami. Nie wiem, czy to bedzie badziew, czy może nie będzie to takie złe. Zależy, jak M6 będą wyglądać po otrzymaniu tych całych "rejnboł pałers" :3

Link do komentarza

Mnie bardziej zastanawia, na jakiej zasadzie ma to w ogóle działać? Dostaną jakieś konkretne moce, czy będą po prostu inaczej wyglądać i strzelać tęcza tak jak w przypadku EoH? Może będzie to działać jak eliksir z Double Rainboom ?.. taki wzmacniacz talentu. To by było super + kolejna okazja do nawiązania do twórczości fanów.

 

Poza tym, ciekawe jaki będzie ostateczny efekt wizualny tej przemiany?

Jeżeli będzie to wyglądać w ten sposób to będę zawiedziony,

aaaawe2e2ee22e.png


... ale jeżeli tak by to wyglądało to dla mnie w porządku. Kojarzy się trochę z anime.

1.jpg

Link do komentarza

Mnie bardziej zastanawia, na jakiej zasadzie ma to w ogóle działać? Dostaną jakieś konkretne moce, czy będą po prostu inaczej wyglądać i strzelać tęcza tak jak w przypadku EoH? Może będzie to działać jak eliksir z Double Rainboom ?.. taki wzmacniacz talentu. To by było super + kolejna okazja do nawiązania do twórczości fanów.

 

Poza tym, ciekawe jaki będzie ostateczny efekt wizualny tej przemiany?

Jeżeli będzie to wyglądać w ten sposób to będę zawiedziony,

aaaawe2e2ee22e.png

... ale jeżeli tak by to wyglądało to dla mnie w porządku. Kojarzy się trochę z anime.

1.jpg

 

 

Ta druga jest o 20 % epicka  :lunaderp:

 

No ej, przecież to jest DOKŁADNIE TO SAMO, tylko w różnych pozach. Nie widzicie? oO

Link do komentarza

Gdzie można go znaleźć?

9780316284868.jpg

Ale jak pisze Equestria Daily, Rainbow Rocks wciąż NIE JEST potwierdzone jako FILM! Może to być książka lub komiks.

 

PS.

Be3KlceCQAAfQ_E.png+large.png

Serio.. oby to nie był film..

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...