Skocz do zawartości

Tęczowe moce Mane6 ?


StarostaXD

Recommended Posts

Mam zdjęcie Rainbow Power w HD

 http://derpibooru.org/534237?scope=scpedc3111e038bc3553464bf663fb6ab6ca13b74570

Hej zauważyliście że w każdym odcinku z kluczem był alicorn w tle ?

 

EDIT: Naklejki

http://derpibooru.org/517183?scope=scpedc3111e038bc3553464bf663fb6ab6ca13b74570

Postanowiłam je tutaj dać bo zauważcie że są np. 2 naklejki Rainbow o różnym wyglądzie

 

EDIT: Gif

http://derpibooru.org/534277?scope=scpedc3111e038bc3553464bf663fb6ab6ca13b74570

Edytowano przez StarostaXD
Link do komentarza

Już trzy klacze dostały te "tęczowe" podarunki, ale żadnej właściwie wzmianki w serialu o tym nie ma. Ot taki sobie prezent, który ma tęczowy pobłysk. Czy to są klucze do tajemniczego pudełka? Trudno mi to stwierdzić, ponieważ do pudełka pasują typowe klucze, a nie to co dotąd widzimy. Cudowna przemiana podarków w klucze pod koniec sezonów? Byłoby to naciągane, ale ten serial to czysty random, więc wszystko się może zdarzyć. I co kryje pudełko? Tęczowe moce? A co ma nimi być? Rekolor mane 6 czy realne zdolności? Tylko jakie? Kucyki ziemskie i pegazy posiądą zdolności magiczne? Wątpliwe. Nowe elementy harmonii? Jest to zastanawiające i mało logiczne, ponieważ drzewo harmonii ich potrzebowało do przeżycia dopiero po 1000 lat od ich zabrania. Co za tym idzie w chwili zagrożenia Equestrii można je na "chwilę pożyczyć" a po wyeliminowaniu problemu zwyczajnie je zwrócić, bez szkody dla drzewa. Jaki by finał tego pudełka miał nie być pozostaje czekać na finał sezonu, bo może zdarzyć się wszystko, nawet najdziwniejsze cuda.

Link do komentarza

Wszystko się teraz łączy w jedną piękną całość, tęcza, "klucze" pod postaciami odkrywania od nowa swojego oddanego drzewu elementu i w końcu nadchodzące zabawki i reklamy z tęczowymi mocami.

Oby Meghan nas nie zawiodła i "wycarrowała" ten sezon lepiej niż M.A Larson poprzedni, no ale cóż.. po tej firmie możemy się już wszystkiego spodziewać..

 

hasbro_o_1264247.jpg

Link do komentarza

Następny klucz w Fili-Vanili czyli dla Fluttershy. Zapewne pałeczki do perkusji lub kostka do gitary.

Tylko co ma wspólnego Fluttershy z muzykami? Jak dotąd te tęczowe rzeczy jakoś nawiązywały do bohaterek, więc coś muzycznego tu nie pasuje. Dodam na marginesie, że co do Fili-Vanili w mlp mam pewne obawy. Z pewnych względów nienajlepiej mi się to kojarzy...

Link do komentarza


EDIT: Naklejki
http://derpibooru.or...b6ab6ca13b74570
Postanowiłam je tutaj dać bo zauważcie że są np. 2 naklejki Rainbow o różnym wyglądzie

Pragnę ich.  :lunaderp:

Cudowna przemiana podarków w klucze pod koniec sezonów?


Może jak każda bohaterka głównej szóstki dostanie ten przedmiot, to się przemienią, czy coś... Trudno powiedzieć... Zwłaszcza po tym gumowym kurczaku Pinkie...

I co kryje pudełko?


Jestem najbardziej za opcją nowych Elementów Harmonii. A w jakiej formie, to mi prawie obojętne (prawie - bo nie chcę tęczowych kuców na stałe).

Dodam na marginesie, że co do Fili-Vanili w mlp mam pewne obawy. Z pewnych względów nienajlepiej mi się to kojarzy...


To znaczy? Kompletnie nie kojarzę, o czym mówisz.
Link do komentarza

A mi się to podoba. Przynajmniej mamy jakąś nową, nietypową moc. Z wyglądu to tak ich "podstawowa forma" jest trochę... dziwna, natomiast ta "druga" (patrz nisko) wygląda już lepiej. Jednak i tak prezentuje się to dość ładnie. A co do zastosowania czy cuś, to nie mam bladego pojęcia. Nawet za bardzo nie ma po co tworzyć jakiś teorii spiskowych. Pożyjemy, zobaczymy. Jednak ja jestem pozytywnie nastawiony na tą tęczową moc.

 

Szkoda, że większość ludzi znowu wyjeżdża z tekstami "Szkoda, rze robionę dla kasy", "Hasbro sie spżedało!!!11", "Wszystko dla pieniędzy!!!11" itd. Może twórcy przestaną dodawać nowe postacie w serialu, bo zaraz pojawi się głos "Nowa postać - nowa zabawka". Temu serialu zawsze towarzyszyły te zabawki, gdyż małe dzieci je po prostu lubią i chciałyby mieć kucyka w każdej wersji. Zresztą, nawet, jeśli Hasbro rzeczywiście myśli tylko i pieniądzach, to co z tego? Niszczy wam to życie? Przeszkadza wam? Głodujecie przez to?

  • +1 2
Link do komentarza

Co do tęczowych mocy znalazłam coś takiego http://www.fge.com.p...nau-sezonu.html na pierwszym zdjęciu Twilight ma w grzywie tęczę a na drugim (zarówno ona jak i rarcia)nie mają. Czyli rainbow powers nie zostaną na długo...chyba

Nie mówmy o tym na razie, gdyż nie jest to potwierdzone w stu procentach, jedni twierdzą, że to fejk, w tym ja, a jedni, że to prawda, wyjaśni się pod koniec sezonu lub jak dostaniemy głębsze informacje.

 

 

 

Szkoda, że większość ludzi znowu wyjeżdża z tekstami "Szkoda, rze robionę dla kasy", "Hasbro sie spżedało!!!11", "Wszystko dla pieniędzy!!!11" itd. Może twórcy przestaną dodawać nowe postacie w serialu, bo zaraz pojawi się głos "Nowa postać - nowa zabawka". Temu serialu zawsze towarzyszyły te zabawki, gdyż małe dzieci je po prostu lubią i chciałyby mieć kucyka w każdej wersji. Zresztą, nawet, jeśli Hasbro rzeczywiście myśli tylko i pieniądzach, to co z tego? Niszczy wam to życie? Przeszkadza wam? Głodujecie przez to?

Tutaj przyznam Ci rację, Fakt, Hasbro dużo zarabia na zabawkach i o to w tym serialu chodzi, żeby sprzedawać zabawki, ale zauważmy, że wciąż dostajemy świetne odcinki, a firma Hasbro SŁUSZNIE na te pieniądze zasługuje! I taka jest prawda, powinniśmy się cieszyć szczęściem innych, uczciwie zarobionym.

Edytowano przez Dashek
  • +1 1
Link do komentarza


Zresztą, nawet, jeśli Hasbro rzeczywiście myśli tylko i pieniądzach, to co z tego? Niszczy wam to życie? Przeszkadza wam? Głodujecie przez to?

Zabawki mi nie przeszkadzają, ba - niektóre są genialne (przykładowo Flutterka z tą dłuuugą grzywą  :fshug: ), ale jakby wpakowali coś takiego do serialu to już by była przesada.
Link do komentarza


Taką Cadance jest już dostępna w niektórych sieciach sklepów Smyk  

...oraz w Empikach. Nie wiem, czy wszystkich, ale u mnie pojawiła się osobna "półeczka" na poniaki. Są zarówno tęczowe jak i zwykłe (głównie te w maskach oraz Fashion Style).
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...