Skocz do zawartości

Matrix - Ostateczne starcie


Recommended Posts

Z tego, iż moja pierwsza gra nie wyszła, bo pomysł nie był zbyt zachęcający, robię coś bardziej znanego.

--------

 

Matrix - Ostateczne starcie

 

Zabawa polegała będzie na ostatecznym pokonaniu maszyn. Wszystko dzieje się już po ataku Neo.

Matrix jako tako działa, życie wygląda normalnie, ale jest dużo więcej błędów.

Po tym zdarzeniu nie został już wybrany żaden Wybraniec. Celem jest dokończenie

dzieła Neo i zniszczenie maszyn.

 

 

 

Zasady:

Nie przeklinamy!

Używamy poprawnej polszczyzny!

Nie znęcamy się nad ortografią!

 

 

Wrzucajcie tu swoją postać:

Imię:

Nazwisko:

Charakter:

Pochodzenie: *Do wyboru Syjon lub Matrix

Stanowisko na poduszkowcu: Jeżeli twoja poprzednia odpowiedź to Syjon uzupełnij to pole. Dostępne stanowiska to pilot, programista, operator działka.

Historia: Nie za długo.

 

Nie możecie być postaciami, które występowały w opowieści, np. Trinity, Morfeusz, Architekt.

 

Wiem jak skończyła się trylogia, więc krótko objaśnię interpretację jakiej powinniście się trzymać:

Neo widział wszystko jako kod po wypaleniu oczy, gdyż gdy dzieci się "rodziły" miały wszczepiane gniazda. Gniazda w mózgu musiały mieć jakiś czip czy inne coś co mogło wizualizować świat Matrixa, więc było podpięte do całego mózgu włącznie z częścią odpowiedzialną za przetwarzanie światła na coś co mózg mógł odpowiednio uformować i dawać korzyść z oczu. Po pobytach w Matrixie czip się przeprogramował i po wypaleniu oczu czip się uszkodził i przez to Neo widział kod. Wbrew pozorom da się to ogarnąć.

 

Ja jestem tutaj Supermaszyną, która kontroluje wszystko, włącznie z Matrixem.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Yay, czekałem na coś takiego <czemu tu nikt się nie zgłosił ?! D: > http://www.youtube.com/watch?v=zfv0ZgZ1MD4&list=HL1391258759

 

 

Imię: Holland

Nazwisko: Brak

Charakter: Perfekcjonista, zawzięty, czasami objawia się u niego humor.

Pochodzenie: Syjon <urodzony a nie stworzony>.

Stanowisko na poduszkowcu: Pilot - programista.

Historia: Latał niegdyś na poduszkowcu "Spartiata" lecz podczas planowanej zasadzki załoga jego poduszkowca zginęła on jedyny przeżył. Teraz zaciągnął się do nowego poduszkowca i będzie walczył o ostateczne wyzwolenie.

Wygląd:

A9771369-4.jpg

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...