Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Ostatnio, przeglądając Equestria Daily, natrafiłam na taki, jakże ciekawy artykuł:

 

Klik

 

Z tłumaczenia wynika, że możliwa będzie druga część filmu, która teraz będzie się nazywać "Rainbow Rocks". Nasze kucyki w formie ludzkiej znów się spotkają i mane6 założy zespół. Każda będzie mieć instrument, wiadomo tylko, że Pinkie będzie grać na perkusji. Najlepszą rzeczą w tym filmie ma być to, że Dj Pon-3 ma mieć jakiś superancki samochód, gdzie przednie szyby mają kształt.... okularów. W internecie już można zobaczyć lalki z serii Rainbow Rocks. Niespodzianką jest tą, że została dodana Trixie, która też prawdopodobnie będzie z mane6. 

 

Jak myślicie, czy drugi film "Equestria Girls" będzie dobrym filmem, jak poprzedni, czy raczej porażką?

 

2621C13050569047F5B30DA891FD2107.jpg
1.png

 

P.S. Czy to jest dobry temat? : p

Edytowano przez Violett
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem jedynkę i miałem koszmar ze wyjdzie dwójka, :v ale ta na poważnie ciekawe co teraz rozwalą. (Te figurki wyglądają jakby ktoś je przy reaktorze nr4 trzymał). Jap******* ja oni zrobią cos ala girlsbandu to się zalamie :forgiveme:

Edytowano przez Szczygu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli informacja o tym filmie jest prawdziwą to by można rozpocząć fale hejtów ;-)

A tak serio myślę że to by było ekstra ,przecież EQ bez przesady nie była zła, mi się nawet podobało i jak by zrobili to jako ciąg dalszy tej historii to nawet fajny film mógłby wyjść . Oczywiście niektórym osobom ten pierwszy nie za bardzo przypadł do gustu ,przez co z nową produkcją może być nie mały kłopot z akceptacją ale jak zrobią to z głową ,mam na myśli unikanie błędów z pierwszej części to zbiorom wiele fanów .

Ale co ma być to będzie ! :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny kotleny, dopiero pierwsze info o filmie, a tu już rzeka hejtów.

Dajcie se spokój. Zabawki są, jakie są, no, ale docelowo są dla dzieci, które na stylistykę raczej nie patrzą (przynajmniej ja nie patrzyłam)

Co do filmu. Obejrzę, zobaczę.

 

Jak dla mnie, są na to dwa sposoby, mogą to:

A) Zniszczyć i stworzyć coś, co będzie Bronies w snach nawiedzało.

Czyli coś na wzór musical typu Jonas Brothers, bądź High School Musical

B) Zrobić coś na prawdę epickiego, z dobrą muzą, na którą powstanie 100 jeszcze lepszych remixów. Z oryginalną fabułą i super autkiem Vinyl  :yay: .

 

Tyle ode mnie.

Edytowano przez Elizabeth Eden
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super ,że będzie kolejna część Equetrii Girls. A kiedy ona ma być?

 

Premiera jak na razie nikomu nie jest znana. 

 

Ja myślę, że nie trzeba tego od razu tak hejtować. Pierwsza część była niezła, piosenki wpadły mi w ucho. I tu jak napisała Elizabeth Eden, mogą być 100 razy lepsze remixy piosenek. ; )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Nawet bardzo. Chyba jako jedna z nielicznych uważam, że pierwsza część była nawet spoko. Dla mnie będzie everything okey, jeżeli nie zrobią czegoś w stylu Power Ponies, mimo że wielu bronies podoba się ten odcinek. A laleczki o czymś świadczą. Trixie powraca, tym razem w świecie ludzi? No i znowu ta tęcza w grzywach(włosach) i na ciele bądź dodatkach, które przeplatają się za każdym spoilerem. To się zaczyna robić podejrzane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglądają mi te lalki na kolejną część EG, jednak bardziej wygląda to jak pokolorowane włosy u lalek, by lepiej się sprzedawały. 

Wiecie, dzieciom nie podoba się np. kolor Apple jack, dali tęcze i każdy na to leci, bo kolorowe. 

Jednak gdyby odcinek naprawdę miał miejsce, twierdzę że nie będzie on lepszy od tamtego, no bo Sunset była jak 

Trixie u kucyków, a jaka będzie odmiana Trixie w świecie ludzi? Żadna. Będzie tylko miała palce, itd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na girlband, tak bardzo nieoryginalne i zerżnięte z innych bajek. Innymi słowy kontynuacja tego, co mnie w EG odrzuca. Nie mówię, że nie można go użyć, ale EG to nic innego jak jazda po znudzonych, starych jak świat, użytych w tysiącu innych produkcji typu "Barbie i...[wstaw tytuł związany z królową balu]" schematach, a girlband kojarzy mi się jedynie właśnie z tym.

Niech zgadnę... Twilight z jakiegoś powodu wraca (pewnie tym razem Trixie podwędza Element), ten jakimś cudem staje się nagrodą w konkursie talentów/muzycznym, Twilight zaczyna śpiewać z resztą Mane 6 (oczywiście świetnie jej to wychodzi, bo dlaczego nie, w końcu jest jedynie jedną z księżniczek Equestrii, IQ przewyższa Celestię i ratowała kilka razy swój świat, co z tego - [słodka Celestio, wkrótce to będzie prawdziwa Mary Sue, definicja kiepskiego OC'a]), po ciężkiej bitwie na głosy wygrywają Element i wszystko kończy się triumfalną piosenką Mane 6.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka uszla co do figurek mój pierwszy port wyjaśnia co o nich myślę. Eliza napisała ze są dwie możliwości, koszmar lub cud ja osobiście bym obejrzał a jak by było słabe pewno cisnął bym beke z tego jak w jedynce przy niektórych scenach. Ja myślę ze to będzie tak:

Cala banda zza lustra przybywa do equestrii, powodując paradoks który wysadza cały świat :v. A tak na poważnie pewno tamte z liceum przejdą do equestrii (według mnie twilight złe zrobiła pokazując komuś portal) i cos tam bla bla bla magia przyjaźni i poznawanie zwyczajów mieszkańców equestrii bla bla bla piosenki bla bla bla zły charakter bla bla bla i końcówka która pokazuje najszybsza przemianę z złego na dobrego ( przypominam Lunie zajęło to 1000 lat, Discordowi 1 sezon a SS 2-3minuty czyli może będziemy mieli rekord)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi lalka Trixie. Czyżby poszła w muzykę ?


i końcówka która pokazuje najszybsza przemianę z złego na dobrego ( przypominam Lunie zajęło to 1000 lat, Discordowi 1 sezon a SS 2-3minuty czyli może będziemy mieli rekord)

Oglądało się "Wszystkie wady Equesrtia Girls w 7 lub mniej minut"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jedynka nie była dla mnie żadną rewelacją, ale z drugiej strony aż tak słabe to nie było, jak się na początku wydawało. Dlatego drugą część pewnie też bym obejrzał :aj5:

A co do zabawek, to z pierwszego Equestria Girls były paskudne i te też są paskudne, ale przecież ja nie jestem ich ,,grupą docelową'' :D

Jeśli dzieciakom będzie się podobać to wszystko OK

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery, to fabuła zapowiada się po prostu mizernie. Pierwsze skojarzenie jakie mnie naszło i nie tylko mnie to"High School Musical" którego raczej wolałbym nigdy nie obejrzeć. Oczywiście jest nadzieja że zrobią coś świeżego, nowego ale biorąc pod uwagę pierwszą część która była taka se, jestem sceptycznie nastawiony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pegasis89

No cóż, jedynka była świetna, nawet piosenki były udane i zasadniczo źle nie wypadła, ale dwójka ma skupiać się na muzyce? Pewnie jakiś zły, będzie chciał wygrać konkurs muzyczny, bo jako nagroda jest coś cennego, co da mu super moc, coś jak ten bal księżniczki z pierwszej części. Oby się nie okazało to prawdą, że Mane 6 teraz połączą siły, aby wygrać taki konkurs muzyczny i tą nagrodę. Moim zdaniem, takie coś zniszczyłoby fabułę do reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie z łaski swojej odróżniać hejt od krytyki. Jeśli ludzie potrafią wymienić konstruktywne powody dla których uważają coś za dno kinematografii, to to jest krytyka. Subiektywna, ale jednak. I jeśli to pierwsze dno może mieć coś wspólnego z potencjalnym drugim dnem, to co się dziwić, że ludzie są sceptyczni. Po prostu niektórzy mają pewne wymagania co do tego, na co poświęcają 1,5 godziny pracy swoich gałek ocznych i oczekują, że producenci dadzą coś od siebie zamiast iść na kiczowatą, komercyjną łatwiznę. Oczywiście obejrzę drugą część, żeby wiedzieć na czym stoję i mam nadzieję, że będzie przynajmniej "ok", ale to jest kolejny film robiony pod publikę, pod konkretną grupę wiekową, zainspirowany młodzieżowymi trendami, które są zwykle płytkie, naiwne i kiczowate, że głowa boli.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Equestria girls bardzo się podobało i cieszę się że takie coś powstało ponieważ piosenki i wspomnienia mam do teraz. Moją nadzieją i małym marzeniem zawsze było że dziewczyny znów powrócą, nieważne czy w kontynuacji, czy kompletnie czymś innym.

 

Oby powstanie Rainbow Rocks było prawdą, jestem niemal przekonany że ta część znów dostarczy wrażeń i dużej dawki nowych, świetnych piosenek :rarityexcited:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EqG było fajne, bo strasznie śmieszne. Jeśli tym razem tez tak będzie, to nawet denna fabułą zostanie uratowana oraz piosenki  Słowo "rock" teoretycznie sugerowałoby dobra muzykę, ale znając "teen rock" produkcji disneja, który aktualnie jest super popularny, to obawiam się zepsucia dobrego imienia tego nurtu muzycznego. Z EqG najlepszą piosenką było zupełnie odstające od reszty "Strange World", a "Helping Twilight" po prostu było b. dobrym tworem w swojej słabej kategorii -> ale wciąż przyjemne. Cóż, pożyjemy, zobaczymy. Pomysł śmierdzi, ale Hasbro ma umiejętność wychodzenia obronną ręką ze wszystkiego co na ekranie, więc czemu tym razem ma być inaczej?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...